Kett katki - tasub sõita?
#1

Tere,
Tekkis selline tehniline probleem minu Minskil (tuntud ka kui \"Remondirõõm\", \"Parandamislust\" ja \"100 Kilo Vanarauda\"), et ketil on tulnud u. 4 rullikut küljest. Pooleks läinud ja vedava ketiratta juurde kukkunud, kust ma nad ka avastasin. Siiski on kett veel ühes tükis ja peal.

Ilmselt on põhjus olnud liiga lõdvas ketis (ei tasu ketti pingutada kui ratas on hargil), tutikas vedavas peaülekande ketirattas, ajahambast niigi näritud ketis ja faktis et Minsk ei ole mõeldud wheelie jaoks (kiusatus oli)

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, tegelik küsimus on, et kas mul tasub riskida sellega 100 km Tallinna sõita et uus kett osta? Tee peale jäädes oleksin pehmelt öeldes omadega... khm... Samas ühistranspordiga ei tahaks ka nagu edasi-tagasi loksuma ja seiklema hakata.
Vasta
#2

mul oli sama jama. ka mõned rullikud purud tänu lõdvale ketile ja sai uus kett muresetud. lihtsalt hammasrattaid on pärast kallim osta/leida...

Pots ja postivahe.


Vasta
#3

kas rullid on maha tulnud järjest?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#4

Ei tulnud rullid järjest, üsna suured vahed sees, aga kõik tulid eesmise ketiratta juures, jäänused jäid sinna pidama.

Mulle pakuti nüüd Jawa ketti, see peaks ka sobima.
Vasta
#5

lugedes su kirjast välja et üks ketiratas on pandud uus, siis sellise ketiga edasi sõites ei juhtu muud midagi, kui see, et pead jälle uue ketiratta ostma. Päriselt on alati tark ja soovituslik vahetada kõik korraga - mõlemad ketirattad ja kett. Tuleb odavam, kuna kulundu kett sööb ketiratta ära ja vastupidi...
Vasta
#6

Mul oli kunagi Iz Planeta (sai poest ostetud, valuvelgede ja ketaspiduriga). Sellel avastasin suhteliselt uuest peast, juhuslikult ketikaitset lahti võttes, et 7 rulli on pooleks ja rullipooled seal põhjas. Sai edasi sõidetud ja ka nii hiljem maha müüdud.
Vasta
#7

Tere,

Ei Soovita sul eriti,sellega Tallinna sõita.Proovi parem uus kett kuskilt muretseda!
Vasta
#8

Hehe, Siller, mul tallinnas juba selle ketiga käidud. Ostsin jawa keti ja minski tagumise ketiratta. Nüüd on asjad peal ja töös.
Vasta
#9

marti184 Kirjutas:Hehe, Siller, mul tallinnas juba selle ketiga käidud. Ostsin jawa keti ja minski tagumise ketiratta. Nüüd on asjad peal ja töös.


Siis on mul ka hea meel!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne