Rüüstatud autod
#21

ints Kirjutas:Sugulastest ja sõpradest (tüütutest) saab lahti siis kui annad neile laenu (ja anna kohe rohkem) siis on mitmeks aastaks (kui mitte kümneks) elu rahulik...Big Grin
Aga laenu andmine nõuab ka seda et raha oleks olemas, ega ma siis ju 1000kr 10 aastaks ei anna, see peaks ikka rohkem olema. Muidu saab see tal õige kiiresti makstud....Big Grin Ja siis on jälle rõõmsalt kukil tagasi Big Grin Või kuidas sa mõtled seda et saab mitmeks aastaks lahti?
Vasta
#22

Martti Kirjutas:Kas sellel volgal oli spidomeetri tagune klaas ka puruks löödud? Ainult üks asi on lisada veel: Raha on see kurjajuur mis ajab sugulased tülli ja vahel ka (parimad)sõbrad. Mina näiteks ei tahaks teha mite ühegi sugulasega ühtegi äri või midagi sellist, sest raha võib ajada inimsed hulluks. Ja suuremal osal on ikka küüned endapoole. Aga on ka erandeid.
Minul krt sama luigu sugulaste ja maakohaga äriti onule ära hea lubadusega a s***a me sinna nüüüt saame olge ettevaatlikud.

MArek
Vasta
#23

To: Martti

Spidoka klaas oli mäletamist mööda terve (aga võibolla ka mitte).
Kas neid spidokaümbriseid siis pole saada vä?

Toungue kõps

Ostan M-410 või M-72. Või vahetan mingi kama vastu.
Vasta
#24

ints Kirjutas:Kuulge lapsed rahunege nüüd maha!!!

Esiteks :kui kuskil seisab mõni Mosse ,Lada,Sapakas ja see on juba rüüstatud siis miks peaks seda päästma???

Teiseks :miks te arvate et need autod on automaatselt müügis??? (lihtsalt muud moodi pole seadusikul teel võimalik selliseid autosid OMANDADA !!! või on...???

Kolmandaks :Lugege TEDi jutt HOOLEGA läbi ja saate äkki aru KUI PALJU selline PÄÄSTMIS üritus maksma läheb (ja kas algajatel on see papi rull kohe välja laduda... selle summa eest mis sinna kulub on võimalik leida 2. kui mitte 4. väga heas või heas korras mosset ,ladat,sapakat.
Minul on olnud praeguse hetkeni sellised juhused kus auto on seisnud ja vähemalt üks rehv on tühi/katki, ja need autod on olnud müüa. Minu meelest näitab see kui auto seisab juba kaua ühe kohapeal ja midagi on juba katki, siis kas omanikul pole aega või pole huvi. Ja see tähendabki tavaliselt et on müüa?
Vasta
#25

Paljudel on ka selline suhtumine et \"ehk läheb kunagi vaja\".
Aga kui näiteks kogu Mustamäe läbi käia, siis vähemalt 3 varuosadeks sobivat autot päevas ikka leiab Wink
Vasta
#26

Ja mitu päeva sa seal kõndida kavatsed, mida kauem kõnnid seda rohkem siis leiadBig Grin. Minu meelest saaks ühe päevaga läbi käia küll. See pole ju nii suur.
Vasta
#27

Martti Kirjutas:Leidsime selle kui käisime Lypsikuga Mustamäel kolamas. Tegemist peaks olema Vaz 21011-ga. Tundub et sellega pole avarii tehtud vaid on seal kohapeal sellisesse seisu pekstud.

See auto oli veel sel kevadel täiesti terve Sad , kuigi seal (mitte täpselt samas vaid 5 m eemal) paar aastat seisnud. Numbril oli 2000.a. ÜV kleeps. Aga vaadanud seda autot, arvan et käte-jalgadega üht autot selliseks ei peksa, see on ikka üle kuudi keeratud ja siis tagasi lohistatud. Aga mine neid hulle tea...

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#28

Ted Kirjutas:Paljudel on ka selline suhtumine et \"ehk läheb kunagi vaja\".
Aga kui näiteks kogu Mustamäe läbi käia, siis vähemalt 3 varuosadeks sobivat autot päevas ikka leiab Wink
Suhtumine \"ehk läheb kunagi vaja\" on minu teada rohkem pensionäride rida. Nemad hoiavad kõike alles kuni enam asja ei saa ja siis ma ei taha ära visata väitega \"ehk läheb veel vaja\". Big Grin
Vasta
#29

Vahepeale siis natuke pildistatud:
Rüüstatud Kadett
Rüüstatud BMW
Rüüstatud Renault
Rüüstatud VAZ21011
Rüüstatud Moskvich ja VAZ Narvas
Vasta
#30

Suvel käisime sõpradega igasuguseid vanu autosid vaatamas maal lähiümbruses ja mingi "Dimas" tahtis vana ЗАЗ 965 metallix teha auto pold tema oma vaid mingi vana mehe oma see tüüp sai "kergelt" lõuga
ja vanataadi zaz päästetudSmile
Vasta
#31

moskvits Kirjutas:Suvel käisime sõpradega igasuguseid vanu autosid vaatamas maal lähiümbruses ja mingi "Dimas" tahtis vana ЗАЗ 965 metallix teha auto pold tema oma vaid mingi vana mehe oma see tüüp sai "kergelt" lõuga
ja vanataadi zaz päästetudSmile
Mis sellest ЗАЗ-st edasi siis sai, vedeleb praegugi kuskil või leidsid talle uue omaniku? Kui praegugi roostab väljas, siis polnud sellest päästmisest küll mingisugust kasu.
Vasta
#32

leidsime inimese kel meeldivad uunikumid ja kes sõidab ka sellega.
Vasta
#33

Seisma jäänud autodest rääkides siis ka omal üks kogemus, küll mitte veneautoga ei olnud tegemist vaid galant aastast 86.Ei ela ise enam Tallinnas, aga korter lasnamäel olemas, ja ka auto jäi sinna seisma siis, ülevaatuselt tuli..ja samasse kohta jäi ka seisma kuna sai teine auto muretsetud.Seisis auto seal oma kaks pool aastat, sealjuures polnud lõhutud miskit, isegi bensiin (kolmveerand paaki kusagil oli veel alles).Ja kuna korteriühistu mitukorda juba saatis kirju et kui autot ei viida minema sealt, kaasneb 6000.- trahv.Seega oli plaanis auto ära vedada küll, aga üks hommik helistas mulle inimene kes seal korteris hetkel elab(hoidis ka ühtlasi autol silma peal et kas alles Smile ) et auto kojamehe vahel kiri oli tekstiga "Ostan ära ja telefoni number".Sai siis helistatud, et ehk pääseb kergema vaevaga ei pea ise vedama seda sealt ära, ma oleks ka selle auto müünud, aga inimese jutt telefonis oli selline, et peale temaga rääkimist kadus kohe mõte see müüa.Helistasin, rääkisin talle ..et leitsin sellise kirja oma auto kojameeste alt, tema esimene küsimus oli mis auto? vastasin, teine küsimus mis aasta? vastasin, Kolmas küsimus kas ka sõidab - vastasin ka sellele et ülevaatuselt tulnuna jäi auto seisma(seal juures ta ei mäletanud isegi selle auto asukohta mitte - järeldus vanametalli tagaajaja vist, kes niimodi neid pabereid topib kojameeste alla).Küsisin siis et mis plaanis peale hakata selle autoga, vastus oli kohe otsekohene, vanametalliks, kui saab siis ka mõni varuosa.Aga auto oli jah vaid 2,5 a seisnud, ja tagumised pidurid olid niimoodi kinni roostetanud et ei tulnud ka autot välja vedades slepis asfaldil lahti u 100m sai lohistatud, et saaks treilerile tirida.Ja auto sain käima ala 10mindiga hiljem kodus Big Grin . Sai pikk ja segane jutt, aga kui keegi miskisesest seisvast autost on huvitatud(et taastada, üles putitada) peaks esmalt mina arvan rääkima oma huvist, mis huvi on auto vastu.. Mis otstarbeks - süda ju siiski haledaks läheb kui sinu kauaaegne armuke(loe auto) tahetakse lihtsalt vanametalli viia.Minu galantist saab talveks korralik jääraja masin Smile - Seega ei teagi, kas õnnelik juhus või miskit et poldud autot rüüstmas käidud veel.
Vasta
#34

Mustamäel Tammsaare teel grossi poe juures seisis üks pealtnäha korras ja sõitev 84 aasta (vist) opel rekord . Palju sõitsin sealt mõõda ja oli tore vaadata seda rekordit kuni ükspäev oli esiklaas sisse pekstud , järgmine päev küljeklaasid , tagaklaas . Sad
Nüüdseks on peeglid ära kistud iluliistud maha katkutud sodi sisse loobitud ja ustele venekeelseid kirjeid tehtud Sad
Tõsiselt kurb vaadata ja viha nende rüüstajate vastu - miks, mis pärast oli neil vaja seda ilusat kuldset rekordit ära tappa. Nüüd on selle auto elu vist läbi kuna omanik ma arvan et ei vaevu seda enam korda tegema.
Vasta
#35

kotlet Kirjutas:Mustamäel Tammsaare teel grossi poe juures [...]
Tammsaare tee ääres on kaks Grossi poodi. Üks LOV juures ja teine endise ABC6 (Tammsaare 89) juures (Tammsaare 93).
Vasta
#36

ma ise ka näind seda masinat see on ABC6 juures) kui seda nägin siis olid aknad sisse löödud äsja ja mingid nolgid 12-14.a vahel hüppasid kapoti peal(oleks tahtnud r********e tappa anda krt lõhuvad võõrast vara ja arvatavasti need nolgid lõhkusid ka selle Opeli aknad)see oli eelmine-vb ka üleeelmine nädal.
Vasta
#37

Jah abc6 juures see on . kui need nolgid kätte saaks lõõks neil ka lambid sisse.
Vasta
#38

kadunud see masin tänaseks
Vasta
#39

kotlet Kirjutas:Jah abc6 juures see on . kui need nolgid kätte saaks lõõks neil ka lambid sisse.
Märkasin jah täna ja loodan et auto leidis omale parema saatuse kui kuusakoski platsil
Vasta
#40

Üks lahe masin mis mustamäel seisab, asub *** maja hoovis, selle omanik on surnud tema firma pankrotis ning pankrotihaldur ei viitsi asjaga tegeleda. (üritan pildi lisada)
Eks selle kuldse Opeli omaniku südametunnistusel sai ühe kirjaga koputatud, sellepärast see masin seal ära kaduski.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne