Salongiradika leke
#1

Targemad inimesed vöiksid jälle nöuga avitada Smile Kas sellise pisikese lekke puhul salongiradikas on nendest jahutussysteemi lekete peatajatest kasu ka midagi ? Leke ise avaldub sellisena et niiske ilmaga tömbab klaasid uduseks ja puhtaks soendus ei puhu, tean et öige oleks radikas maha kiskuda ja ära joota aga hetkel lihtsalt ei leia sellisteks asjadeks kuidagi aega.Segane jutt aga äkki keegi omab kogemusi.
Ette tänades

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#2

Leke ise avaldub sellisena et niiske ilmaga tömbab klaasid uduseks.
*******************************************************
Tõmba näpuga üle udu ja siis näpp suhu(näpp PEAB olema puhas) kui on magus siis on radika leke kui ei siis............. võimalikud variandid.
Kasutatud selliseid vahendeid nagu Comma stop leak ja Prestone Stop leak.Vedelikud mõlemad ja mõlemad nö veokate omad.Toimivad.Ainult nad on ajutised abinõud.
Vasta
#3

Selge, vötan arvesse ja proovin järgi, enne peaks vist klaasi ka puhtaks tegema Smile Ajutise abinöuna ma kasutada tahangi, talvel läheb suuremaks ehitamiseks, siis saab ka ära parandada loodetavasti.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#4

suveks on selline variant ju ka mõeldav, et võtad radika ahelast välja.
Aga oled sa kindel, et sul sissetuleva õhu klapp üldse lahti käib? Võibolla on klapp (vaatamata hoova liigutamisele) retsirkulatsiooni peal ja ajab salongis niisket õhku ringi?
Vasta
#5

Mul Lada 111-l hakkas väike leke kuskilt salongist miski 100 tuh km peal - klaasid läksid uduseks jms. Panin jahutusvedeliku sisse pool pisikest papptopsi alumiiniumterakesi meenutavat pulbrit (pärit Tondi mootorrattapoest). Poole nädala jooksul nähtus kadus ja kogu jahutussüsteem on tõrgeteta ja lekkevabalt toiminud 2 aastat ehk siis ligi 100 tuh km (kolm korda üle vasaku õla...)-.

Ise kahtlustan miski kinnituse vahelt lekkimist, mitte radikast endast - aga ma ei kiskunud lahti, kuna kergem vahend aitas.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Minu mossel sai kunagi ammu proovitud... Mingiks ajaks isegi aitas. Aga see on ikkagi rohkem ajutine abinõu. Vähemalt selle ajani, kui jahutusvedelikku hakkad vahetama ja siis jahutussüsteemi läbipesu teed, see peseb ka selle lekkepeataja välja. Targemad mehed on rääkinud, et see stop-leak ei mõju ka veepumbale mitte just kõige paremini.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#7

pole mõtet igat sitta sisse toppida, pärast ei tule sooja.
Leia aeg ja jooda kinni!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne