Abiks algajale
#1

Varem või hiljem hakkab vist iga mees tsiklite poole vaatama. Kuna varem pole nendega pistmist olnud küsin veidi nõu.

Nimelt tahaks talveks nokitsemiseks tsikli soetada, sellise suurema ja vanema (1960-1970). Kuidas valida, millised erinevused ja mida üldse oleks mõtet ette võtta? Mõte oleks teda originaalina hoida, modima ei hakka. 650/750/dnepr/ural etc
:???
Vasta
#2

Ise soovitan Urali, kuna olen selle omanik. Sõpradel on ka kõigil va. ühel Uralid. Miks parem? ei te isegi, pidavat olema kuidagi töökindlam ja mulle meeldib Urali välimus ka sellest valikust kõige rohkem . Kuid see on ainult minu arvamus. Nagu õeltakse et iga mees kiidab oma litsi
Vasta
#3

nagu miski ural oleks jah, hea, tal rohkem pöördeid ja maitia, ramm on sama vast. Tundub mullegi et kuidagi Ural on töökindlam ja teravam.
Vasta
#4

mina arvan et nii Dnepr ja Uraal on täitsa ühe pulga peal masinad ainult et mõned tehnilised erinevused. nii et täitsa maitse asi kumba rohkem eelistada. ise olen hunniku Dnepri ja ühe M-72 irbiti omanik
Vasta
#5

K750, kui tahad isast häält tegevat ja ilusa vanaaegse välimusega ratast. Mul endal on orikas (enam-vähem) ja peale reduktori vahetamist lippab täiesti piisavalt!
Pilte?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne