probleem jawa pingega
#1

Punane tuli põleb pidevalt ja põõrete suurenemisel pinge suureneb (kuni 18v). See põhjustab suunatule pirnide läbipõlemist ja täna hakkasin kahtlustama, et äkki see ongi see kurja juur miks masin pidevalt küünlaid rikub.
Küsimus oleks siis selline, et kas see pinge suurenemine mõjutab ka kõrgepinget mis võib küünla isolaatori kutuks teha? Praakküünaldes viga olla ei saa, sest olen neid ikka oma kümme tükki vahetanud (bosch, ngk ja vene).
Ja siis veel, et milline kopsik seda pinget reguleerib, masin on 638. Kas on targem see regulaator välja vahetada või lahti võtta ja ise parandada või mingi elektrooniku kätte viia?

Smile
Vasta
#2

sinna peaks ju sobima mistahes (vene) auto pingerelee. mina panin oma izh-ile peale zhiguli oma ja töötab suurepäraselt. ära veel aga uut osta. kui elad tallinnas, siis sõida minu juurest läbi ja paneme korraks ühe korraliku relee vahele. saab teada, kas selles on asi.
Vasta
#3

mul volga oma vahel

Cool
Vasta
#4

Tööl elektrik andis ziguli regulaatori, näitas kuidas ühendada jne. Aga ikka kruvib pinge üles, alaldi vaatas ta ka üle, dioodid korras.

Samas see süsteem on ju suht labane, peaks tsikli tööle kaasa vedama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne