Puksiirteenus ja vanarauaks minevad masinad!
#1

Siia teemasse, kes kuhu mida vedada tahab.Saab asja odavamaks ja kliendile vastuvõetavamaks.Võimalik kahte masinat korraga vedada, eeldades sildade ja rataste olemasolu.Vabandan eelmises teemas postituste kadumise pärast.Kahjuks ei jõudnud neid omale ülesse kirja panna ja oleks hea, kui antakse uuesti teada, kes kuhu tahtis vedu.Saame asjad kokku panna.
Vasta
#2

Teema järgmine.Põlvast-Tallinnasse on tuua automoto foorumist ühe kodaniku üks liikur, siit ka küsimus.On kellelgi soovi Tallinn-Põlva või kuhugi sinna kanti vedada mingit masinat?Saaks veod kokku panna ja nii tuleks asi odavam.Võimalik ka kahte masinat korraga vedada!
Vasta
#3

Millegipärast mu postitused kipuvad siit kaduma.
Mul võib järgmisel või ülejärgmisel nädalal tekkida vajadus sõiduautu suunal Tallinn--Valga. Palju oleks orienteeruv hind?
Vasta
#4

Moded tegid siin väikest korrektuuri ja postitusi päästa ei õnnestunud.Tallinn-Valga oleks 2200 eek-i, kui saab sõidud kokku panna (Põlvast-Tallinna), siis tuleks 1200 eek-i.
Vasta
#5

Kas sul on Tallinna piires mingi kindel hind või siis tunnitasuga? Ja kui pikk tross su auto vintsil on?
Vasta
#6

www.hot.ee/puksiirteenus
Sel lehel täpsem inf.
Vasta
#7

Tallinna piires on sõiduautodele välja kujunenud hind 300-350 eek-i.Erandjuhtudel on kallimaks ka läinud, sõltub töömahust ja omapärast.Põhitross on mul 15 m ja lisatross 30 m.Siiani pole veel tarvis läinud seda pikemat.Tunnitasu veel rakendanud ei ole, see eeldab kohapeal tööd üle 1 tunni.
Varsti on kahjuks tulemas ka hinnatõus.
Vasta
#8

Äkki ütleksid mulle orienteeruva hinna marsuudil Tallinn-Vändra. Umbes 130 km.
Tänan.

Valts@varsti mainitud transat vaja

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#9

Tegu siis jälle ühe emexi teemaga.
Saadaval on Bedford Blitz kaubik. Kere tundus kõva olema ja klaasiring terve, esituledel olid veel küljes kojamehed (ilma harjadeta) ja taga oli redel alumiiniumist. Sõiduk on ilma paberiteta ja peale on aretatud Ford Granada 2,8 mootor koos automaatkastiga(väidetavalt heas korras). Antud isend sobiks varuosadeks. Omanik loovutaks sümboolse hinna eest (500 eek-i). Endale tahab jätta tagasilla, rooli (mitte originaal) ja esiistmed.Esiistmed ja rooli võtab omanik ise maha aga tagasild tuleb uuel omanikul küljest monteerida ja tagastada.
Asukoht Tallinn.

Info: PT või siis 5059078

Müüdud!
Vasta
#10

Jälle üks huvitav liikur saadaval!
Tegu Lancia A112 Abarth ja teine Lancia A112 Junioriga.Kaks masinat kokku 1500 eek-i. Asjaga suht kiire jälle, tahetakse eest ära saada (emex).Ühel masinal paberid olemas ja kahest saaks ilusti ühe.

Näidis pilt masinast: http://mackamacak.tripod.com/id10.html


Info: 5059078 või PT
Vasta
#11

Veel natuke infot Lancia kohta:
Mustal masinal (Abarth) mootoris saale kolin ja käigukast rikkega.Punaselt (Junior) saab mootori ja kasti (pidid korras olema).Keevitada tahavad mõlemad kered, kui korda teha, saab stiilse sõiduki.

Asukoht Viimsi
Info: 5059078 või PT
Vasta
#12

Kas oleks huvilisi M 407 vastu? Võimalus pühapäeval toimetada suunal Lehtse-Tallinn ja kogu maksumus oleks uuele omanikule 1000 eek-i.Mootor on peal 408 oma, muu pidi originaal olema.Kere vajab keevitamist ja vanad paberid on olemas.Auto ise seisnud pikalt küünis.
Pakkumine kehtib ainult pühapäevani (30.10.2005) ja infot saab alates laupäevast ainult telefoni teel.

Info:5059078
Vasta
#13

Äkki oskad öelda kui palju läheks maksma transport Võru->Tallinn marsruudil?
Vasta
#14

minu teada peaks puksiirteenuse hind olema ca 6-7 eek/km
ja sinna sisse arvesta ka tagasi sõidu hind... nii vähemalt oli
oktoobris Smile

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#15

Nii, kellel huvi Avia vastu, üks isend on vanarauaks minemas.Asukoht Tallinn, Õismäe.Lähen ise kohe asja vaatama ja teen mõned pildid.Asjaga tundub suht kiire olema, sest auto omanikult nõuti platsi vabastamist.
info: 5059078

Avia 31 on leidnud uue omaniku, kahjuks läheb ikkagi lammutamisele.Kui kellelgi midagi tarvis, siis on võimalik sealt juppe soetada.

Pilt masinast:

[Pilt: avia0.jpg]
Vasta
#16

Saadaval jälle üks liikur, zaz-1102.ehk Tauria.Hetkel on veel kehtiv ülevaatus (kuni 8 juuni 2006.), kere suht läbi, tehnika töötab.Omanik soovib saada 1000.-.
Asub Tallinnas ja infot saab minu käest.
Asjaga suht kiire!

Masinale uus kodu loodetavasti olemas.
Vasta
#17

Tarisin jälle ühe liikuri ära(pabereid kahjuks ei ole).Kellel soovi, siis vanaraua hinnaga on saadaval.
Asjaga loomulikult kiire ja "Kuusakoski" ei tahaks viia.
Pildid räägivad enda eest!

                       
Vasta
#18

Veel pilte:
       


Volga on müüdud!
Vasta
#19

Saadaval Ford Sierra 83a 2,0 , 4 uksega. Mootor kokku lastud ja jahutusradikas  puru, paberid puudu (3a tagas võeti arvelt maha). Viimased 3 aastat seisnud garaazis.1/2 aastat ennem seisma jäämist korda tehtud alusvanker (uued amordid jne.). Tallinna piires kohaletoomisega sõiduki hind: 500.-

NB! Asjaga loomuliklt väga kiire! Täna (26.10.2006) kell 15.00 lähen garaazi vabastama ja kui kellelgi soovi omale doonoriks seda masinat saada siis tuleks helistada mulle.
tel:5059078
Vasta
#20

päris tänuväärt ettevõtmine sul siin Smile
anna ikka teada kui miskit müügiks on Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne