sümboolika
#1

Kodanik Tomi poolt tehtud logokavandid:

    (klikka väikesel pilidil)

lasen endale ühe sellise särgipeale ka testiks panna ja käin ehk rockracel nii ringi...

avaldage arvamust.





svenson,
auto, moto ja vanatehnika huviliste ühenduse liige
Vasta
#2

parempoolne on ilusam Smile
Vasta
#3

Päris lahedad mõlemad. Millegi pärast tuli Mootori kunagine logo meelde!?Smile

Just a man!
Vasta
#4

Kui peaks valima, siis parempoolne jah.

Mudu kenad mõlemad Smile
Vasta
#5

Minu meelest on mõlemad kenad. Teekski siis sellise logoga särgid, kaua me nende logode ja märkidega ikka jahume.Cool

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#6

Ees rinnal vöiks jah olla see logo ja seljapeale vöiks kasvöi panna selle teksti mis meil siin foorumis üleval paremas nurgas: automoto.ee
auto, moto ja vanatehnika huviliste ühendus
vöi siis ühenduse liige

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#7

Seljale võiks panna pildi sellest vanarauahunniku juures kukalt kratsivast tegelasest, mis siit mingil hetkel läbi jooksis Wink
Vasta
#8

Vasakpoolne. Tonaalsustasakaal on parem.
Parempoolne jätab liiga tumeda mulje ja on raskemini loetav.
Vasta
#9

Vat oldmoped ütles nii uhke sõnaga (tonaalsustasakaalSmile ) ühekorraga välja selle mida minagi mõtlesin. Et siis parempoolsel valget liiga vähe sees...

loll on loll olla.
Vasta
#10

Aga font on parem.

Tonaalsustasakaalu osas nõustun Smile
Vasta
#11

Font kipam küll jah aga pole vast suurem häda kenama fondi ümbert natu värvi vahetada... Olekski valma jo.

loll on loll olla.
Vasta
#12

Mulle meeldib vasakpoolne. Parempoolsel on liiga keeruline kirjastiil mis hakkab moonutama särkide jne esemete peal. Vasakpoolse hele osa, mille peal on tekst ,annab aga parema efekti kui üleni must valge kirjaga. Sümboolika peab olema selge!!!

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#13

Omapoolne tagasihoidlik kommentaar - isiklikult Hr. Kuldsaarega täpselt samal arvamusel. Samuti samal arvamusel Valtsiga - teeks asja ära, ei pea ju seda logo asja nii surmtõsiselt võtma - kui aja jooksul kellegi käe alt parem/huvitavam variant ilmub, saab ju alati selle kasutusele võtta.
Vasta
#14

Mulle meeldib ka Valge randiga rehv rohkemBig Grin Pilt \"Kus mu kuvalda?\" Ei sobiks siiski teispoole pigem ikka see tekst mis Foorumi logo all. Võiks siis teha juba kahte tüüpi särke 1)Valge variant- Ees \"Kuvalda otsingu pilt\" Taga-Musta kirjaga \"Auto, Moto ja vanatehnikahuviliste ühendus\"
2)Must variant- Ees \"Üks eelpool näidatud logodest\" Taga-Valge kirjaga \"Auto, Moto ja vanatehnikahuviliste ühendus\"
Vasta
#15

Tjah - parempoolne on parem. Iseasi, kui suurelt see särgi peale panna ja kuidas ta seal välja paistab...Big Grin
Vasta
#16

ühendus ? kas selle asemele mingit muud sõna ei leidu ? see ühendus nagu vanamoodne veidi Toungue
samas klubi ka siin vist pole ?
Vasta
#17

To: Harley

Aga see foorum ka ju vanamoodne kuna pühendunud ju vanatehnikaleBig Grin
Vasta
#18

ma ise ka korra seda mõtlesin aga jah...
siis mõtlesin oma \"imago\" peale...ma nagu noorem generatsioon, veidi sobimatu käia särk seljas.. mingist ühendusest..tsunftist Toungue
tänapäeval ikka klubid ja muu säärane Wink

a nuh las vanemad inimesed otsustagu Smile
Vasta
#19

Mis see klubigi muud on kui ühendus. Ainult välismaa keeles.

loll on loll olla.
Vasta
#20

a seda särkida peale saab siis ?
oleks ühest huvitatud...tume (must,sinine) särk.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne