sümboolika
#21

Sooviks ka teada ,et kas midagi toimuma ka hakkab, peaasi ,et ma maha ei maga .nagu mul kombeks onSad
Vasta
#22

Enne kui seda foorumi logo alust teksti kuskile särgi peale toppima hakata, tuleks see ikka enne ära parandada ka...
Ehk siis \"Auto-, moto- ja vanatehnikahuviliste ühendus\".
Vasta
#23

No kas keegi võiks selle väikese vea siis ära parandada?
oleks kah okhe kindlasti huvitatud foorumi särgist!
ees oleks siis rinnal see logo ja seljapeal automoto.eeWink
Vasta
#24

...kui vaidlused märgi-logoga ühele poole saavad siis pakun välja variandi,et korralikul ühendusel võiks olla ikke miski metallist märk pintsakureväärile panna.Kas siis hõbedast või melhiorist e.uushõbedast j.m.s.,kenasti emaileeritult.Tean Tallinnas korralikku firmat inimsõbralike hindadega-huvi on,andke teada!
Vasta
#25

Kuulutame välja väikese konkursi:

Nimelt sobiva logo(sloogani) leidmiseks foorumi headerisse.

Mõõtmetelt peab olema sama olemasolevaga ja sisaldama sõna automoto.ee ning kohta kuhu kirjutada sloogan(tunnuslause) ülejäänud on vabavoli (ka. sloogani tekst)

peab sobima kasutada koos meie olemasoleva automoto.ee tunnusgraafikaga: (või kasutada seda foorumi logo juures ära)

[Pilt: logu.jpg]





et asi käima läheks panen omaltpoolt väikese stiilinäite:
[Pilt: amf.png]


Vasta
#26

minupoolt ka siis üks kiirelt tehtud logo
[Pilt: automoto.jpg]

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#27

ons ka kavas vimpleid teha?
sobiks kokku nagu ilusti selle ajaga kui enamus kasutajate autosid tehtud jne. vana aja asjadWink

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#28

Chobram Kirjutas:ons ka kavas vimpleid teha?
sobiks kokku nagu ilusti selle ajaga kui enamus kasutajate autosid tehtud jne. vana aja asjadWink
Ehee minul kodus olemas AUTO-MOTO ÜHENDUS Vimpel, Autom 1988 PärnuToungue
Vasta
#29

2kki pulli p2rast paned ka mingid pildid ylesse?Toungue

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#30

Mul poleks AMF sümboolikaga särgi ja wimpli vasta midagist.
Vasta
#31

Paljudel lääne autodel olen näinud ka metallist klubimärge radiaatori võrel,
huvitav, kui palju siis maksaks selline \"automoto\" embleem - hea meelega paneks oma autole

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#32

PETSS Kirjutas:Mul poleks AMF sümboolikaga särgi ja wimpli vasta midagist.

t2pselt, asi olex pigem nagu et automoto m2rk olex au asi jne. aga samas autole m2rgi panek l2hex vast kallimax kui vimplite tellimine jne.

n2iteks kui seisaks masinaga tee 22res ning poleks v6imalik kohapeal tehnilist abi osutada, siis automoto kasutaja/liige l2hex m88da ja v6tax slepi, osutax tasuta tehnilist abi. see olex huvitav m6te v6i...

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#33

Chobram Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Mul poleks AMF sümboolikaga särgi ja wimpli vasta midagist.

t2pselt, asi olex pigem nagu et automoto m2rk olex au asi jne. aga samas autole m2rgi panek l2hex vast kallimax kui vimplite tellimine jne.

n2iteks kui seisaks masinaga tee 22res ning poleks v6imalik kohapeal tehnilist abi osutada, siis automoto kasutaja/liige l2hex m88da ja v6tax slepi, osutax tasuta tehnilist abi. see olex huvitav m6te v6i...
Siis peavad auto-moto inimesed ennem kokkuleppime mis maanteed mööda sõidame ja kes tee äärde jääbBig Grin
Vasta
#34

ma hea meelega s6idax. kui tohib.Big Grin

ei tegelt see symboolika ja v2rk k6ik vast k2ttev6tmise asi. tegusaid inimesi siin kyll ju.


Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#35

Tom Kirjutas:[quote=svenson]
Kuulutame välja väikese konkursi:

Nimelt sobiva logo(sloogani) leidmiseks foorumi headerisse.

Minu poolt selline (logo) variant:
http://www.album.ee/?o=288620349

Slogani osas loodan - kui keelevaene inime - teiste foorumlaste peale.
Vasta
#36



Slogani osas loodan - kui keelevaene inime - teiste foorumlaste peale.
[/quote]
************************************************
Noh sinna sobiks sama soovitus /slogan mida hõigatakse noa/kääri teritajale.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne