Maad kuulamine: Vjatka motorollerid
#1

niih, lugu siis järgmine....
isal hakkab sünnipäev vaikselt lähenema. ja hiljaaegu paotas ta oma suud, et ta olevat tollesse elukaliiki armunud ning omada ühte Vjatka motorollerit on tema ratastel liikuv eluunistus...seega ma mõtlesin, et why not? kuulaks veidi maad nendest rolleritest.
seega, kas keegi omab mingit vjatkat? st et hetkel veel 100% kindlat ostusoovi ei ole, aga mida rohkem suve jooksul ma oma finantsseisu parandada suudan, seda tõsisemaks soov muutuda võib....
asi võib olla üpriski projekt, kuid dokid oleks soovitatavad....
Vasta
#2

Ma soovitaksin Tuulat/Tulitsat Vjatka asemel (olen ise mõlemad läbi proovind)
vjatkal jääb mootor natuke lahjaks, käsi käiguvahetus on tüütu, pole elektristarterit, tagumine monoamort/vedru paneb vibama.

Muidugi on kõik maitse asi, mõnele meeldib Vjatka rohkem
KB ja Soovis liigub odava hinnaga tihti neid liikureid
Vasta
#3

Pakkuda Vjatka Elektron,üldiselt komplektne,puuduvad süütepool ,aku ja süütevõti,(dokumendid ka puuduvad),originaal värv üsna hästi säilinud,helesinine.Välimus korralik.Tegemist hilisema mudeliga ,millel suunatuled ei ole lenksu küljes!Hinnasoov 2000 EEK.Asub Ida -Virumaal.
Vasta
#4

Minu Vjatka leidis uue omaniku!
Vasta
#5

jah ise vana vjatka se v-150 sõitnud küllalt temaga on mõnus sõita küll aga tal on miinused ta on nii raske et minek on 150kuubikohta halb lõppkiirusest rääkkimata tuula;tuulitsa või turist to on parem...
Vasta
#6

Igaljuhul Vjatka , kui Tula/Turistiga võrrelda... T200 mootorid on imelühikese elueaga, ja neil rollereil on raskuskese tobedalt kõrgel, mis tekitab totaalselt halva juhitavuse. Vjatka on tunduvalt kergem ja vähem kapriisem. Ühelgi tolle aja rolleril ei ole ega peagi olema ei \"minekut\" ega arvestatvat tippkiirust.
Vasta
#7

[quote=oldmoped]
...T200 mootorid on imelühikese elueaga, ja neil rollereil on raskuskese tobedalt kõrgel, mis tekitab totaalselt halva juhitavuse...

Siin vaidleks küll vastu, naabrimees sõitis omal ajal Tuulaga (62.a) 35 000 maha, vahetusse läksid ainult silinder ja kolb ning kolvisõrmepuks. Kas aastat tagasi ostsin talt Tuula ära, vahetasin väntvõlli koos süütepoolse mõellaagriga, nüüd on ligi 3 000 maha sõidetud, masin käib nagu kell, pole mingit värki kulumisest

Ta on jah natuke raske masin, aga kui puksid ja amordid korras ja omal piisavalt kogemusi, ei põhjusta veidi ebastabiilne juhitavus mingeid probleeme
Vasta
#8

Siis on vedanud ja sattunud see 10% mootoritest, mille generaator taskaalus on. Enamusel see nii ei ole ja see vibaratsioon tapab paarituhandega raamlaagri ära. Oman ise 4 tk T200 ja T200m mootorit... millest 1 on tehasest enamähem taskaalustatud.

ja natuke OT:
Perekonnas on mul olnud 1 Tula 200. 60ndatel tegeles isa mul sellega matkamisega ja läbis ka palju tuhandeid kilomeetreid, kahekesi peal ja 70kg varustust pakiraamil. Ainult iga aasta vajas mootor korra lahtivõtmist ja uut raamlaagrit ja simmerit.
Ka minu elu esimene \"motomatk\" toimus selle masinaga - olin 2 aastane ja hiiumaale minnes võeti mind seal praamilt suvilani sõiduks rollerile isa jalgeette seisma. Aga järgmisest suvest hankis isa minu kaasavõtmisvõimaluse vajadusest külgorviga mootorratta ja alates 3 eluaastast möödusid kõik minu suved külgkorvis... ja roller jäi garaazi seisma. Kahjuks ei osanud 80ndatel seda masinat piisavalt hinnata ja see sai lammutatud... rattad kärule, mootor riiulisse aiatraktori valmimist ootama...
Vasta
#9

tänan kõiki vastuste eest.
nüüd ma siis tean, et vjatka on ikka parim. ja kuna suve jooksul olen ma ka päris kenakese summa kokku saanud, siis hakkan ma nüüd börse-soove sirvima, isale sobiv isend leidaSmile
niiet, kui kellelgi midagi pakkuda on, siis andke tulla.P
Vasta
#10

Ma nägin täna Rakveres anomes vjatkat 45 kilo maksis...
Vasta
#11

h20m Kirjutas:Ma nägin täna Rakveres anomes vjatkat 45 kilo maksis...

see kohaliku nn ärimehe oma Smile

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#12

Otsin elektriskeemi Tuulale. Kui kellelgi on raamatut, oleks tänulik. Samuti Tuula jupikesi - väntasid, karbussi, süütepooli...
Vasta
#13

Napilnik Kirjutas:Otsin elektriskeemi Tuulale. Kui kellelgi on raamatut, oleks tänulik. Samuti Tuula jupikesi - väntasid, karbussi, süütepooli...
Sai alles hiljuti \"Midagi elektriskeemide otsiatele.\" teemasse lisatud. Kasuta ka otsingut.

Tom.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne