Foorumi uus disain
#1

Mulle meeldis vana disain ka( võibolla kuna olen uus kasutaja, polnud jõudnud ära tüdineda veel). Ja olen kindel , et kui uuega ära harjun on see parem! Enamus asjad eesti keeles ja puha.
Igati lahe!!! Äituma vennad!

Just a man!
Vasta
#2

see tuli versiooniga lihtsalt kaasa... aga enamvähem selliseks ta jääb ka... mõned ülearused vidinad kaovad küll ära... ehk vähem vilesid ja kellasid!
Vasta
#3

Tundub justkui sõbralikum ilme olevat. Edu ja jõudu.
Vasta
#4

Tumedaid ribasid võiks vähem olla.
Vasta
#5

parem kui eelmine - arusaadavam..aga ikkagi aeglane nagu vahel...
Vasta
#6

hulga soliidsem look, kui eelmine!
täname suure vaeva nägijaid!!!! Smile
Vasta
#7

isiklikult meeldis vanem disain rohkem... kuidagi väga kirju on ... veelgi parem oleks kui saaks tagasi need devBB smiled tagasi
muidugi asi on muutunud esinduslikumaks kuigi võiks nac malbemaid toone kasutada..
Vasta
#8

kas mina olen ainuke kellele foorum näkku paneb?st. palju erroreid, mingeid invalid asju jne??välja logida ka ei lasta kuid kui korra välja sain siis oli kõik nagu enam vähem OK
Vasta
#9

Mulle meeldis kõige rohkem see kõige esimene foorumi tüüp ,mis kunagi ammu kõige kauem oli, aga ega sel ka viga pole.
Vasta
#10

TO:lõhkuja
Sul on neti browseri või neti privacy/security setingud paigast ära.
Su nimi juba viitab...Smile

Just a man!
Vasta
#11

kuidas ma need paika saan?

ja nimi ei riku meest...Wink
Vasta
#12

See on sihuke eraldi teema...eks alusta kui sul vaja(settingud ja net jms. on küllaltki kompuutri ja isiku kohane kuid üld inffi saad küllaga) seal siis kirjutame edasi.

Just a man!
Vasta
#13

kellel mingeid anomaaliaid esineb siis proovige oma profiilis panna tausta teemaks default ja esialgu sealt midagi muud mitte valida... ja eks kui need keele asjad ka paika saab siis lisab siia neid erinevaid taustateemasid ka juurde.

PS. osad abitekstid on ka eestikeeles ning seal on ka mõned juhtnöörid ja selgitused foorumi kasutamiseks.



Vasta
#14

\"Warning: invalid argument supplied for foreach() in/www/www.automoto.ee/forum/global.php on line 360\"

selline jama mul siis samuti sees,välja logida ei lase.Ja see tekkis koos foorumi uue disainiga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne