soovitage autot
#21

marx350 Kirjutas:oleks võimalus isegi keretõid teha(värvida, keevitada)

Leian,et sel juhul kui veermik on hea tasub ära! Viissotti pole palju,isegi palja töötava mootori eest. Kui aga tundub midagigi kahtlast ära osta,ega hind sihuke ilma asjata pole.

Sa pane endale konkreetne hind (näiteks 10 000 EEK ja hakka parimat selle raha eest otsima! Võibolla leiad midagi üliheas korras, kuid vana (näiteks 7000,- ja Peugeot 504 vms.) Kui ikka jutt on esimesest autost siis oleks parem ikka aastake ainult sõita ilma remondita ja millest kahju pole kui põõsasse lendad!Wink

EDIT veits hiljem:
Mul oli kunagi 1971 Opel Rekord C Karavan 1900 L, ostsin tonniga (FIM) ja mul on siiani nostalgia.Hirmus lahe auto ja suur, sai ikke mitu head pidu peetud selles naistega!SmileSmile
Raha puuduses müüsin maha, nüid kahetsen.Sad

Just a man!
Vasta
#22

kas kellegil on kogemusi audi80 coupega 80date algusest või VW sciroccoga.
Vasta
#23

hmmm 504 päris kenake küll aga kuidas ta sõitmiseks on
Vasta
#24

Minul oli Scirocco GT (1,6, 1987), soovitan soojalt. Nagu Golfilgi on remont lihtne ja odav. Auto sportlik, kere tugev ja ilus (Giugiaro). Kui tagaiste alla lasta tekib paras kaubaruum. Maanteel võttis 6,4 liitrit sajale Smile GTI on muidugi kraad või kaks kangem.
B.
Vasta
#25

Õpilasele, kel vähe raha soovitaks Ladat. Kui natuke otsida, saab väga heas korras Lada omanikuks 10tuh krooni eest. Poole väiksema summa eest saab rahuldava auto. Remondioskustega õpilasele ei käi ka Lada tehnika üle jõu. Remontimiseks vajalikud osad ÜLIodavad (võrreldes eelpakutud autodega). Sõiduomadused piisavalt head (paremad, kui uutel pisiautodel). Töökindlus hea. Bensiinikulu ei määra asja juures nii suurt rolli. Mis kasu on väikese benakuluga autost, kui ta seisab varuosade ostujõuetuse pärast. Soovida jätab vaid Lada turvalisus.
Kui turvalisus esikohal, siis võiks osta 200 seeria Volvo.
Kirjanduse (saksa maanteeabi ja ülevaatuse andmed. Tea kus kohal Lada oleks,kui teda oleks piisavalt müüdud) järgi kõige vastupidavam auto on Toyota. Pranslaste poole ära vaatagi (need vastupidavustabeli viimastel kohtadel 45-50). Ka kõigi iidolid Mersud-Bemmid on tabeli keskosa alguses.
Ükskõik millist autotmarki eelistad soovitaks valida universaali. Kui sa praegu mu soovitusest aru ei saa, siis aastate pärast tunnistad (mõttes või avalikult), et Motamehel oli õigus.
Vasta
#26

motamehel on õigus,LADA on ka väga hea esimeseks autoks
Vasta
#27

Tuleb jah nõustuda. Sai ostetud üks ärapeetud BMW mille puhul nüüd remondikulud päris koledad, autoga sõites aga ikka palun bõmmironti et ta enne kodu ära ei laguneks.
Vana Žiguli puhul on valikus ka autod, mis vähe sõitnud ning mida pole ära lõhutud. BMW-de puhul sain selgeks et taolisi autosid ei müüdagi. Või siis 18000 eest mis on nii vana auto puhul mõttetu.
Vasta
#28

Mida fuck, et MB laguneb?????

Sa võid oma ajakirja juurde tagasi ronida. Mul on enda 82 aasta masin juba pea aasta olnud ja olen mingi 25 tuh. läbi sõitnud ja kordagi pole veel teele jäänud.
Ja mis puutub juppidesse, siis nende hinnavahe ei kaalu üles sõidumugavust.
Sa võid oma vana vene liikuri otsas edasi istuda, kuid kui ei tea teistest mudelitest midagi, siis hoia mokk maas
Vasta
#29

Hehehee...Eestis ikka see nõukogude aegne ropendamine moes.Big Grin

Just a man!
Vasta
#30

leidsin endale meeldiva välimusega auto. opel kadett vist b 1.1 . aastast 71 sõidukorras. hea välimusega, käigukast jamab, manuaal . hinnaks 1500-2000 kas tasub selline ära ja kas sellisele veel juppe leidub?
Vasta
#31

10 aastat tagasi oli juppe veel küll saada. Praegu ei tea.C kerele on igastahes kõvasti juppe kuna Isuzu tegi Opeli baasil oma Geminit.

Just a man!
Vasta
#32

indrek(clubmb) Kirjutas:Mida fuck, et MB laguneb?????

Sa võid oma ajakirja juurde tagasi ronida. Mul on enda 82 aasta masin juba pea aasta olnud ja olen mingi 25 tuh. läbi sõitnud ja kordagi pole veel teele jäänud.
Ja mis puutub juppidesse, siis nende hinnavahe ei kaalu üles sõidumugavust.
Sa võid oma vana vene liikuri otsas edasi istuda, kuid kui ei tea teistest mudelitest midagi, siis hoia mokk maas
Vot sinu versiooni kohaselt ei saa ma oma mokka maas hoida. Ma tean väga paljudest masinatest. Ma olen neid remontinud ja nendega sõitnud. 25 tuhat pole mingi läbisõit, et siin hüppama hakata. (Ma sõitsin oma Mossega 100tuh km läbi ja ka pole kordagi teele jätnud=Mosse on Indreku MB-st 4 korda parem.) Kui üldse kedagi sõimata tahad siis mine ja sõima autotehastes kedagi. Nemad toodavad autosi. Ajakirjanik kirjas ajakirja fakte ja mina edastasin neid siia foorumi. Faktide vastu ei saa. Seda enam sellise sõimuga.
Üleüldse küsis Marx 350 nõu auto ostu kohta. See oli minu nõuanne talle ja mitte õrritamiseks sulle. Kui sa aga ennast puudutatuna tundsid on see sinu mure. Mind see ei koti.
Vasta
#33

mina soovitaks mingit rahva autot,mida palju liigub eestis,ja mille juppid on odavad.Nt.Opel,Vw,Ford
Vasta
#34

sierrat ära küll osta..
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne