KART 350 ccm. planeta sport, yamaha DT 125 lc, planeta sport cross
#1

sain ka lõpuks pildid netti oma siklitest.momendil tegelen selle kardiga.hääle saime talle sisse aga ainuke probleem on et vasak pool( see kus mootor on) on üks 25 kg raskem kui parem ja seega vasakule keerates tõuseb parem ratas õhku.varsti tulevad uued pildid kardist.planeta spordi ostsin venemaalt suht kalli raha eest. aga sellegipoolest liigub nagu segane... Yamaha müüsin kevadel maha ja krossika ka.
http://www.pilt.ee/feliks85
Vasta
#2

feliks85 Kirjutas:seega vasakule keerates tõuseb parem ratas õhku.
See ei ole loogiline/võimalik.

Tegu ilmselt mõtet muutva kirjaveaga.
Vasta
#3

motamees Kirjutas:
feliks85 Kirjutas:seega vasakule keerates tõuseb parem ratas õhku.
See ei ole loogiline/võimalik.

raam paindub?!
Vasta
#4

raam ei paindu. esiteks tal see ratta kinnitus varras/bolt käib laagri küljes ja et keerata oleks võimalik on kinnituse ja laagri vahele jäetud miskit 1.5 cm aga mul millegi pärast jääb sellest vabakäigust puudu ja tõuseb terve parem esiratas.
Vasta
#5

no see on ju kõikide füüsikaseaduste vastane jutt... vasakule keerates saaks ma veel aru kui vasak ratas üles tõuseks... aga parem... see ei ole võimalik sest vasakule keerates mõjub inertsi jõud ju oopis teistpidi

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#6

daa.no kurat kas ma tulen siia valetama ve? mis mõttega? minul on nii et kui keeran vasakule siis tõuseb parem esiratas õhku.tulge vaatama kui ei usu.
Vasta
#7

Kui küsida tohib paljuga ja kuhu sa selle Yamaha müüsid?
tahaks kah sellist soetada.

MärtCool
Vasta
#8

hmm.....Seda pl sport\'i käisin vaatamas ja proovimas ....tõepoolest liigub hästi ja motikal on väga palju nuppe mille kõigi funktsiooni algul ei suutnud välja mõelda ......Taga on mõnusad cz amordid mis tõstavad tsikli ylespoole ...ehk siis yks lahe enduro=)

Paar kysimust omanikule ....

Miks sa foorumis ei aja seda VALET , et planeta sport on UUS ja sõitnud kõigest 900km ning ostetud 9000 krooni eest ?
Nu juhul kui sa hakkad jälle seda soga ajama siis mainin paar asja .......Mida märkasid inimesed kes jagavad asja : Spordil sidur libiseb......kett väljavenind.........jaapani ja vene jupid segamini (vaevalt nyyd eelmine omanik hakkaks uusi vene juppe asendama kasutatud jaapani) ..........Ning vaadates teisi kuluvaid osi .....siis isegi mina võin öelda ,et see tsikkel on näinud oma 50 000 km kindlasti !!!
Vasta
#9

niih korgits alustan sellest et võiksid endale enda arvamuse sebida selle planeta kohta või sul kombeks elada selle järgi mida teised sulle ütlevad?alguses võiksid õppida käike vahetada vene tsiklil ja üleüldse kahe rattalisega sõitmist õppida. ja ma ei tea veel lollimat inimest kes ostab harley juppe et neid vene izh.ile peale panna.ok see selleks. nüüd selle planeta kohta. siin foorumis ma seda planetat ei müü. mõistad? selle jaoks on börs. ja mul pole vaja mingit sikli maaklerit kes aitaks mul seda maha ärida. saan ise akkama.ja veel minuteada kuluvad siklil aint liikuvad osad. seega kui mootor on uus ja raam on ka nagu tehasest tulnud siis erilist vahet ei ole uuel ja kasutatul siklil.
ja veel siis kui sina sellega sõitsid siis sidur ei libisenud. hakkas alles hiljem libisema. seda sa ka kuulsid vist kellegi käest. ja kett väljaveninud?minu arust ple ketil midagi viga.jaapani ja vene segamini? eks sa proovi leida täis originaal jaapani variant. ja mis kuradi osade järgi sa järeldasid et see sikkel 50 000 sõitnud on?
Vasta
#10

Mardile. ise ostsin selle sikli võrust mingi 8000 krooni eest. alla ladusin miski 5 kilo kuna oman häid tutvusi. muidu oleks rohkem läinud. maha müüsin ta ühele tegelasele lehe kaudu.ära selle ostuga kiirusta.selle euroopa liiduga tulevad ka 125 endurod eestisse..saksas maksaks sellises korras yamaha miski 4000 Toungue
Vasta
#11

8000 pole ka väga palju,kuna tundus väga hea pil olevat.
aga millal need peaksid hakkama siia eestisse tulema?
4000 eest vöib neid ju rohkem kui ühe ostaToungue

muide mu nimi on Märt.Big Grin
Vasta
#12

sry Märt. nii kuupäevaliselt ei oska kindalsti öelda millal nad eestisse tulevad aga juba börsi lugedes jäi ette üks kuulutus kus oli kirjas et algab suur suvepakkumine siklid saksamaalt or sm.kui juba preagult tuuakse neid hulgi saksast siis järgmine aasta kasvab müügi konkurents veelgi ja seega tekib suurem valiku võimalus. ise soovitaks sul muidugi saksa sõita ja ise see sealt ära tuua. vaata www.mobile.de kui saksa keelt ei jaga siis pöördu abisaamiseks msn-ni feliks_g@hotmail.com
Vasta
#13

hmm.....miks sa minu tsiklist räägid ...ja sellest mis juppe peale panen ...KADE oled ? ......Kyll saad minu motikat maha teha ....vastavas teemas.....varu kannatust ....EKSOLE !?

Sul on muideks vene variant kui ma ei eksi ;-)

Aga on sul veel midagi öelda =) ?.....ps: kasuta siis u2u .


feliks85 Kirjutas:niih korgits alustan sellest et võiksid endale enda arvamuse sebida selle planeta kohta või sul kombeks elada selle järgi mida teised sulle ütlevad?alguses võiksid õppida käike vahetada vene tsiklil ja üleüldse kahe rattalisega sõitmist õppida. ja ma ei tea veel lollimat inimest kes ostab harley juppe et neid vene izh.ile peale panna.ok see selleks. nüüd selle planeta kohta. siin foorumis ma seda planetat ei müü. mõistad? selle jaoks on börs. ja mul pole vaja mingit sikli maaklerit kes aitaks mul seda maha ärida. saan ise akkama.ja veel minuteada kuluvad siklil aint liikuvad osad. seega kui mootor on uus ja raam on ka nagu tehasest tulnud siis erilist vahet ei ole uuel ja kasutatul siklil.
ja veel siis kui sina sellega sõitsid siis sidur ei libisenud. hakkas alles hiljem libisema. seda sa ka kuulsid vist kellegi käest. ja kett väljaveninud?minu arust ple ketil midagi viga.jaapani ja vene segamini? eks sa proovi leida täis originaal jaapani variant. ja mis kuradi osade järgi sa järeldasid et see sikkel 50 000 sõitnud on?
Vasta
#14

feliks85 Kirjutas:daa.no kurat kas ma tulen siia valetama ve? mis mõttega? minul on nii et kui keeran vasakule siis tõuseb parem esiratas õhku.tulge vaatama kui ei usu.
Kas jutt käib seisval kardil ratta tõusmisest?
Kui nii (tuleks väljendada ennast täpsemalt) siis ratas peabki tõusma. Vasakule keerate parem ratas ja paremale keerates vastupidi. See tuleneb rooligeomeetriast. Seibid peavad olema reguleeritud nii, et mõlemad rattad kerkivad ühepalju.
Vasta
#15

vot täpselt jah. jutt käib seisvast kardist. aga millegipoolt ratas tõuseb ainult ühele poole keerates aga no see sellest vist et enamus raskusest ühel pool.tahaks teada mida ta sõidu ajal tegema hakkab. praegult takerdub kõik 6 voldise aku taha...
Vasta
#16

Sõidu ajal on kõik korras, see peabki nii käima.
6 voldise aku saab Tondi jaamas akupoest 180 krooniga.
Vasta
#17

kui raha vähe, sae mõni hädine auto aku pooleks, sealt saad 6v aku.
Vasta
#18

aku olemas. originaal izi aku maksis 350 eek aga uurisin ja sain teada et saan ka tavalise rolleri omaga hakkama.(150) eek...
Vasta
#19

pildid kardist(projekt on veel pooleli)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#20

Bensupumpa ringi ajava nuki pead arvatavasti keevitama, kui minul kunagi kart oli, proovisin ka isoleeriga seda nukki teha ja see kulus üsna kähku ära.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne