Probleem Jawa 638-ga
#1

kuhu läheb see tross piduriandurist edasi,eelmine omanik on selle vedand esipiduri lingi külge,kas nii on ka originaalis?Ja üldse tagapiduri tuli ei tahtnud põleda,nii et süüvisin asja,pirni vahetasin ära,kuna eelmine jõle kahtlane oli,skeemi järgi vaatasin,juhtmed olid õieti.
Vasta
#2

See tross läheb sinna piduri trossi kinnituskoha juurde (sealt läheb läbi raami ja teiselepoole kinnitatakse sinna külge pidurihoob), mis asub seal käimalöömise vända juures. Seal peaks olema väike auk sees ja siis kuidagi splindiga kinnitatakse ta sinna.

Suht segaselt kirjutasin, kui tõesti aru ei saanud võin pilti teha.
Vasta
#3

ma mõtlen trossi teist poolt mitte seda,mida sa mõtled.ma mõtlen ülemist otsa,sa räägid alumisest otsast.
Vasta
#4

Esipidurilingi küljes ongi 2 trossi. 1 siis piduri enda oma ja teine piduritule oma. Selle pidurihoova/lingi küljes peaks juba originaalis olema kohad kahe trossi jaoks. Vähemalt mul on.

Cool
Vasta
#5

Esipidurilingi küljes ongi 2 trossi. 1 siis piduri enda oma ja teine piduritule oma. Selle pidurihoova/lingi küljes peaks juba originaalis olema kohad kahe trossi jaoks. Vähemalt mul on.

Cool
Vasta
#6

Nii ka mul.
Vasta
#7

Siis ma sain ise juba õieti aru,nüüd tuleb lihtsalt trossile uus plomm teha.Aitäh info eest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne