Armatuuri plastdetailid hallid?
#1

Kas sellisena näeb välja kunagine sinine sisu või on plastdetailid olnud algusest peale hallid? Pobi on aastast 1956.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Pobedadel oli alates 3.põlvkonnast ka sinakashalli armatuuriplastmassi.Umbes sama värvi nagu pildil.

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#3

Meie ühel toorikul on aga selline toon sinisel plastosal (auto III põlvkond):

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#4

Pilt võib ka petta aga tundub olema värvitud.Oled sa neid plastmasse tagantpoolt ka uurinud?

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#5

tomm7 Kirjutas:Pilt võib ka petta aga tundub olema värvitud.Oled sa neid plastmasse tagantpoolt ka uurinud?

Ei pruugi olla värvitud aga võib olla. Olen sellise tooniga plastsisu näinud ka algsena. Muide - plastosa värvus varieerus¨eri aegadel üsna palju - vast karboliiti valmistati kuidas juhtub ja täpseid värvikoode vms ei olnud.

Muide - kas keskmine ja laekaosa on ka olemas sama tooni?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Laekaosa ja keskmine võre on samasugusest hallist plastikust. Sellel näidiku ümbrisel on küll halle värvijäänuseid kuid näha on ka hall põhimaterjal. Samasugust tooni on ka käiguhoova ots ning muudki nupud.
Lisan veel pildid kus on näha nupud ja ka kellad.
Ülal nähtud sinise sisuga võrreldes on see ikka liiga hallSmile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#7

KIEVJANEZ Kirjutas:Laekaosa ja keskmine võre on samasugusest hallist plastikust. Sellel näidiku ümbrisel on küll halle värvijäänuseid kuid näha on ka hall põhimaterjal. Samasugust tooni on ka käiguhoova ots ning muudki nupud.
Lisan veel pildid kus on näha nupud ja ka kellad.
Ülal nähtud sinise sisuga võrreldes on see ikka liiga hallSmile

Tüüpiline 3. seeria Pobi ühes kasutatud värvilahenduses.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Mina olen oma eluteel kohanud Maarjamaa Pobedades klassikalist helebeeži, helehalli, tumepruuni ja tumesinist plastikut. Kusjuures ühe auto plast oli ikka ühte värvi alustades roolist ja lõpetades tuhatoosi käepidemega.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#9

Piibur Kirjutas:Mina olen oma eluteel kohanud Maarjamaa Pobedades klassikalist helebeeži, helehalli, tumepruuni ja tumesinist plastikut....

... pluss sellist oranzhika varjundiga tumebeezhi. Nüüd peaks olema ammendav loetelu.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#10

veidi OT kuid siiski:
Kas võiksin M72-le panna sinise plastosa? Kas tehasest pandi sisse sama värvilahendust mis III seeria M20-le?

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne