Kuhu kadus universaal-Volga?
#1

Olen ära kaotanud selle saidi, kus müüdi universaal kerega Volgat - seda vanemat ikke GAZ22 -te. Aidake , inimesed!!!Cool Oli teine kuskil kasutatud autode hoovil, maksis vist mingi 6900.-, fotodki olid. Vägagi võimalik, et massin on uue omaniku leidnudSad. Krt - täpselt siis, kui mul finantsid hakkavad tekkima,on soodsad pakkumised kadunud! Aga äkki on kellelgi sõidukorras sedamarki isendit ära anda, noh, ütleme mõistliku summa eest?!Cool
Vasta
#2

See masin millest jutt oli vist müügil Auto ja Karavani müügiplatsil Järvel. Kodulehelt on ta kadunud aga nagu ma kommentaaridest mäletan oli see üsna rape. Nii et ära vast kurvasta :=)
Vasta
#3

http://www.auto-karavan.ee
see oli see leht kus antud masin üleval oli kuid on vist ära müüdud. Samas küsida võib ikka.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#4

Mine jah kohale ja uuri.
Ma kord üritasin sealt ühe isendo kohta e-mailitsi infot saada.
Vastuseks tuli, et müüdud.
Pool aastat hiljem asi ikka müügis.
Soovitati bossule kiri saata, et mis värk ja kuis.
No sellest on nüüd ka vist 3 kuud möödas. Ei kippu ega kõppu.
Ei tea, kas nad ei taha müüa või mulle müüa.

Aga mu mäletamist mööda oli ka see Volga väga kurvas seisus.
H

sai vist kõik öeldud
Vasta
#5

minu arust see juba müüdud pikemat aega, aga ma tean paari kohta kus selline seisab Wink

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#6

no see oli ikka sara, vabandage väljenduse pärast aga täielik ront.
Tõsi roostet tal ei olnud kuna kõik tiivad olid lihtsalt plastikust, seest oli peetis, ma ei usu et see omal jõul sealt ära läks. Veelvähem seda, et selle eest raha maksti üle 500.-

See oli seal platsil ca 2 aastat müügis, arva ära kas oli siis hea auto või ei ??
Vasta
#7

Ida Virumaal Alajõel ,vallamajast u100 meetrit edasi vasakut kätt seisis veel hiljuti samasugune isend ja ootas EMEX-isse minekut.Peremees tahtis 1000 EEK-i,mootor nägi hea välja,aga ei töötanud ,ülejäänu oli täielik mädanik.Sama koha peal seisnud ilmselt oma 10 aastat.Kiirabiautost ümber ehitatud,sisu oli peale armatuuri kõik omalooming.Võibolla on alles.
Vasta
#8

Üks sedasorti isend seisab ka Põlvas. Kui kesklinnast raudteejaama poole sõita siis paremat kätt korrusmajade juures paistis rohelist karva vana Volga. Kas see ka hetkel alles on -andmed puuduvad.
Vasta
#9

Vana-Narva mnt-l AVK tagahoovis on vist selline, seal muudki huvitavat, sattusin sinna paar kuud tagasi roolilatti parandama ja ei tahtnud tagahoovist enam ära minna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne