Ikarus,osa 2...
#41

Täielik tropp,garaazinumbrid olid 2713-2715.Vabandan.
Vasta
#42

flanagan Kirjutas:Lõõtsad ilmusid esimesena peale Tallinna Tartusse.See oli ajal kui Indrek Toome seal parteipomo oli,ise luges seda enda suureks teeneks linna reisijateveo sõlmprobleemide lahendamisel.Pakun,et aasta võis olla kuskil umbes 86 või selle ümber
Tervitades Flanagan
Ikka varem oli, päris 80-ndate algul. Lõõtsbusside jaoks ümardati mõned tänavanurgad ja pikendati bussipeatus taskuid.
Olen kuulnud, et ka Ikarus 556 oli Tartu linnaliinidel kasutusel.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#43

Georgias sõitsid KAVZ marsruuttaksot.Pilet 15 kopikat peatused kindlad,mitte nagu meil. See oli aasta 1990 kevad.
Vasta
#44

smolin Kirjutas:
flanagan Kirjutas:Lõõtsad ilmusid esimesena peale Tallinna Tartusse.See oli ajal kui Indrek Toome seal parteipomo oli,ise luges seda enda suureks teeneks linna reisijateveo sõlmprobleemide lahendamisel.Pakun,et aasta võis olla kuskil umbes 86 või selle ümber
Tervitades Flanagan
Ikka varem oli, päris 80-ndate algul. Lõõtsbusside jaoks ümardati mõned tänavanurgad ja pikendati bussipeatus taskuid.
Olen kuulnud, et ka Ikarus 556 oli Tartu linnaliinidel kasutusel.
Suunati pärast lõpetamist Tartumaale tööle 83.a.augustis.Tartus käisin aga pea igapäevaselt.Läks ikka paar aastat enne kui lõõtsad Tartusse jõudsid.Punavalgeid linnaliini \"Ikarus\"-busse vististi ikka Tartus küll ei olnud
Tervitades Flanagan
Vasta
#45

Georgia all mõtled Gruusiat?
Vb loll küsimus, aga mis neid KAvZ marsruuttaksosid tavalistest liinibussidest eristas? Minu arust \"marsa\" eripära ongi see, et saad maha ronida, kus vaja. Lihtsalt see, et peatused, kus mahaminejaid ja käeviibutajaid polnud, buss ei peatunud?



PETSS Kirjutas:Georgias sõitsid KAVZ marsruuttaksot.Pilet 15 kopikat peatused kindlad,mitte nagu meil. See oli aasta 1990 kevad.
Vasta
#46

Venes oli teisiti .Sääl oli kiri ja ruudud koos T tähega aga peatused olid kindlates kohtades.Olen ise niimoodu Moskvas sõitnud.Ei tea miks sääl niimoodu.Praegast olukorda ei oska kommenteerida.
Vasta
#47

PETSS Kirjutas:620 sõitsid Tallinnas, Tartus ,Pärnus ja Kohtla-Järwel. Ma ei tea kas mujjal ka.556 ja 180 olid ainult Tallinnas. Noid kollaseid oli peaaigu vist igas linnas.Lõõtsasi Pärnus,Tartus,Kohtla-Järwel.Kui keski parandada aitab,oleks tänulik.

Millalgi 90ndate keskel oli üht 280t näha Viljandi tänavatel. Tegemist oli küll Tartu bussiga, vähemalt liinitahvel väitis seda, kuid harjumatu vaatepilt ikkagi.
Vasta
#48

Regardman Kirjutas:Minu sõitudest Ikarusidega, Laz-idega ja muude NSV aparaatidega, mis on bussid.

LAZ- see oli u. 7 aastat tagasi, kui Neombilel olid LAZ-id veel, sõitsin Liiva-Nõmmküla.
Buss oli vanem, tagumikuga ning uks oli käsitsi avatav ja u. 8 aastat tagasi sõitsin ka samasuguse LAZ-iga Saaremaal Kuressaare-Kaarma liini.

Ikarus- oi, tohhujaa, Tallinna linnaliindel, Pärnus, Tartus ja mujal veel.

PAZ- Venemaal olen sõitnud 3205-ega, kuid meenub ka kord Eestis ning masinaks oli 672.

TA-6-1 - 20.06.2004 Järva-Jaanis.

Gaz ninaga KAVZ - kunagi ammu Viljandimaal Tääksist Suure Jaani.

PAZidest on jäänud päris ohtralt mälestusi. Omal ajal sai Rakvere-Võsu vahet käristatud. Veel aastal 98 oli Võsu kohalik buss PAZ, siis muretses Rakvere ATP sinna ühe sama mõõtu Volvo. Samuti sai kõik kooliekskursioonid PAZidega tehtud.
Praegu on seis suhteliselt kurb. PAZiga (siinkohal pean silmas 672te) on veel võimalik sõita viimaseid kuid Võru- ja Põlvamaal. Rapla kandis tõenäoliselt ka. Ja kui keegi kindla peale tahab minna, siis tööpäevadel millalgi pärast lõunat saab Paidest Koeru 672-ga
Vasta
#49

70 lõpul olin suvel Koolimäel .Siis sõitis Rakvere -Võsu -Vergit PAZ.Liin oli vist 35.Tallinnast tuli iga õdagu 97 liini buss Tallinn-Vergi.Tollel liinil sõitsivad enamuses edimesed valge-punased 255.Olen ise paaril korral nondega tee pääle jäänu.Samas oli Tallinn -Võsu bussijuht mõne rubla eest 5 versta mind Koolimäele tooma.
Vasta
#50

Aga kuhu on kadunud Türi vanarauast see Ikarus? Täna teda enam polnud.
Vasta
#51

Ma just mõtlesin laupäiw kaima minna.Eks ta läts ,teadagi kuhu.
Vasta
#52

Kuskil Septembri alguses nägin tallinas kahte pikamaaliini Ikarust, mõlemad oli värvitud ühtemoodi ja seega eeldan et kuulusid ühele firmale. Reg.nr olid välismaiseda ei näinud neid hästi. Mõlemad bussid olid rahvast täis, Kõige pullim kogu loo juures oli see kui nende busside kõrvale jäi seisma üks lowrider ja põrkama hakkas, ja siis kuidas see reisijate näod naerule kiskusBig Grin
Vasta
#53

Mõtlesin, et muudaks seda üleni tehnilist ja puist Ikaruse osa korraks veidi vallatumaks:
[Pilt: phunn2_4.jpg]

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#54

Sel eelviimasel on isegi midagi katsuda. Muidu paistab igale maitsele midagi, kui nekrofiilid välja jätta. (loodan, et neid foorumis ei esine)
Vasta
#55

Ikarus oli ikka ilus buss,eriti too linnalähiliini oma.
Vasta
#56

Haa...IkkaRuss babes!!!Big Grin

Just a man!
Vasta
#57

Landy Kirjutas:Mõtlesin, et muudaks seda üleni tehnilist ja puist Ikaruse osa korraks veidi vallatumaks:

Siin peaks vist nostalgiliselt ohkama: \"Sellistega sõitsin minagi omal ajal...\" Wink

Vasta
#58

Ikarus 630 TMB ( Technical Muzeum Brno )
http://fotky.svetmhd.net/thumbnails.php?album=19
Vasta
#59

Täna nägin Tartu mnt lennujaama juures HML tehno-Ikarust vedamas HML nr.045 Mercedest. Panin tähele,et tolle tehnoabi Ikarusel oli esisild hoopis teine pandud,kui see mis viimane kord all oli(mulle tundmatu päritolu). Tundub,et esisild on võetud mõne HML pargist varem mahakantud Scanialt või Mercedeselt. Esimesed rattad olid küll täpipealt samad,nagu sellel 045-gi.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#60

TAKi Ikarus tehnoabi seisis täna sääl kus muidu on vanarauaks minewad bussid.Kas tõesti ongi asi lõppend?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne