Igasugustest vabaduse piiramistest Eestis :P
#1

Nii, nägin Leedus kudas järjest pannakse autosid lukku, ehk rattas pannakse kinni.

Isa käest kuulsin, et Eestis oli ka see kunagi, kuid tuli mingi kära ja lõpetati ära. See on ju ikkagi vabaduse piiramine.
Inimene ei saa nt. oma autoga sõita.

On juhtunud kunagi seda kellegil?
Vasta
#2

Jah oli küll. Juba mitu aastat tagasi,ei mäletagi millal viimati. Nüüd veetakse valesti parkinud auto puksiiriga lihtsalt minema,ennem pandi lihtsalt \"king\" ratta ümber.
Kuidagi ebaselge jäi see jutt...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

Ma arvan et see kingade paigaldus on lihtsalt mõttetu. Kui pargib tasulisel alal, siis mis sellest kingast sinna toppida, trahvist piisab, kui keelatud alal, siis on nagunii ees ja parem kõigile kui ära veetakse.

Parkimiskorraldus Tallinnas on muidugi isevärki tema üldse, millesse mina siinkohal parem ei laskuks Smile
Vasta
#4

Mäletan,kuidas kümmekond aastat tagasi üritati Haapsalus tasulist parkimist juurutada.Seal tulid kah \"kingad\" mängu.Samas,kui keegi autos istus,läks see peatumise kirja,seega kasutasime peres seda nippi.Õnneks kestis see jura väga lühikest aega.\"Kingapanijad\" olid toona aga väga valvsad...
Vasta
#5

Nende kinagde paneku ajal (ühekskümanendate esimene pool) oli mitu koomilist momenti.
1)Sõitis mu lähisugualne ameerikalsega, millel olid (tolle aja kohta) rämedalt laiad veljed ja rehvid alla. Talle ei mahtunud \"kingad\" alla. Oli ise näinud,kuidas vennad palehigis üritasid neid installida, aga ei ualtunud.
2)Kuna nad kinniati trosssiga üle esisilla, siis oli teisel tuttval maasturi omanikul juba 33\" rehv alla ja tõstesari ka. Seega jäid \"kingad\" trossiga esitala külge õhku rippuma. Korra sõitis ta nendega pohhuistlikult minema.
3)Levinud nipp oli ka pagassis suurte lõiketangide kaasa vedamine, millega tross läbi hammustati. Teada mitu inimest, kellel kodus paar komplekti \"kingasid oli\".

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#6

Isegi mul õnnestus korra need kingad ära lõhkuda!Smile Oli toona vist 1992 aasta Vabaduse Väljakul.

Just a man!
Vasta
#7

Leidus ka kavalpäid, kes tangidega \"laenatud\" kinga kodumaja esisel ärandamisvastase vahendina kasutasid.
Seda siis peale luku vahetust.
Vasta
#8

Kadari Kirjutas:Leidus ka kavalpäid, kes tangidega \"laenatud\" kinga kodumaja esisel ärandamisvastase vahendina kasutasid.
Seda siis peale luku vahetust.
Seda nalja olen ennegi kuulnud, et kontrolörid jäänud kunagi pikkade nägudega, kui leidsid, et ühel autol juba on \"kingad jalas\", aga võõrast värvi ja võõra lukuga.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne