Kingin vana kuvari
#1

Jäi üle üks 1990te lõpu 15\" ViewSonic\'u kuvar, mis töökorras. Mind ausalt teeninud kuni eelmise aasta detsembrini.

Turuväärtus on asjal nagunii null, seega kingin soovijale asja niisama ja järgmisel nädalal toon soovi korral Tallinna. Vastutasuks üks ülipisike soov - kui mõni vanaaegse jalgratta detail ette jääb või pakkuda on, siis sellest mulle ehk teatada kui tüli ei tee.

Kui kuvari vastu huvi puudub, läheb isend utiili - pole ruumi hoida asju, millega midagi ei tee enam (niikuinii vanasõidukikola kõik kohad täis)

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#2

Pärnu kanti ei satu?Oleks pakkuda jalgratta embleem millel peal kiri ETK--naise pentjum 1 le käiks see kast küllWink

Lugupidamisega Lune
Vasta
#3

To:Valdo
Mul pole küll kuvarit tarvis aga mainiks ikkagi et minu maakodu pööningul oleks sul küll tegemist oi kui palju mu vanavanaisa omal ajal enne sõda 30`ndail vedas kõik jalgratastele kuulunud osad prügimäelt ja muidu tasuta saadult kokku seal on selliseid imelikke raame ja nende küljes on nii üliimelikud detailid, et anna olla ntx vändalaagri õlitusnipilid ,siis igast pingutid ja pigistid igalpool ja mõned jalgrattad on veel seismishargigaBig Grin Mõned raamid on tehasest kokkupandud üleni poltidega jpm. Juhtraudadest ei tea kust otsast kinnihoida jne...

Marek
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne