Mida võib lugeda raamilt?
#1

Raami ees kuhu kinnitub kahvel on see alumiiniumist tükk. Sai see kunagi ühelt raamilt ära võetud. (vanem minsk 125) Nüüd aga tahaks selle raami kohta palju teada saada.

Mida sealt leida võib? Küsin just selle pärast, et olen ta kuhugile ära pannud. Ja kui sealt midagi tarka ei saa teada, siis ei hakka eriti otsimisele tähelepanu pöörama. Ehk tuleb ise välja.

Eriti sooviksin teada, et mis on antud raami mudel. Et uurida, et mis seal täpselt peal käisid. Sammuti tahaks teada saada ka valmistamis aastat mis aitaks minu projektis tublisti kaasa.

Ootaks siis vastust, et mis sealt leida võib ja võib-olla ka seda, et kuidas sealt seda lugeda. Kujutan ette, et seal võib olla rodu numbreid ja pean sealt ise aru saama, et millega tegu on!

Aitäh!
Vasta
#2

seal plaadil on raaminumber,mõnel mudelil ka tootmisaasta ja ratta mark.Kas tegu on moskva raamiga(taga vedrustust ei ole?)
Vasta
#3

Taga vedrustus on täitsa olemas. Kas see tähendab, et see võib olla moskva raam või siis mitte? Lähi päevil peaks saama ka raamist mõned pildid, et seda lasta teistel vaadelda.

Seni aga tuleks vist seda tükikest otsima hakata.

Aitäh Tziklivend! Smile
Vasta
#4

Moskva M1M,K-55/58 on juba tagant vedrustatud.
Ma arvan,et sul on tegu tavalise uuema minskiga(pilt ütleks kõik)
Vasta
#5

Sealt eest plekipealt suutsin tuvastada ainult need sisse tambitud numbrid... Kas keegi oskab öelda, et mis asjad need on?

___9_
A0713
H3370
Vasta
#6

raaminumber...kubatuur võib kah tambitud olla..
Vasta
#7

Ülemine on tootmisaasta, tõenäoliselt 1959 (tagaamordid viitavad sellele), allolevad raami ja mootorinumber (või vastupidi). Ja kui originaalteksti pole, siis suurt rohkem sellest ka välja ei loe.

Midagi muud siis peale raami säilinud pole? Küljeplekke, poritiibu, sadulat?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

Liikmete rattad ja tegemised... seal on mul sellest masinast pilte...

Ei tea palju originaal juppe on aga olemas on poriplekid, sadul lenks rattad ja leiab asju veel!
Vasta
#9

esimene on tõesti raaminumber aga mootorinumbris ma kahtlen...

ei leidnud ühtki sellist mootori numbrit üheldki mootorilt. isegi mitte samalaadset et täht ja neli numbrit. Muidugi äkki mul polegi antud mootorit :/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne