Tänapäeva bensiinid
#1

Tere motosõbrad.

Mis bensiiniga nüüd keegi oma 4 ja 2 taktilisse sõpra kallab ? ? ? Kas 91euro ? enam pole ju lahjemaid bensiini marke saada.

Ja kui vastamiseks läheb oleks tore kui mainiks ka oma tsikli margi ja aasta Wink

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

Täitsa loll postitus tuleb siit Toungue
bensiin 91 ja võrr Smile nii palju olen sõitnud.

Tean aga seda, et näiteks paljud soomlased segavad mingit ainet bensiini sisse kui tegemist on vana sõidukiga. Olen nii palju aru saanud, et vanadel bensiinidel on mingi aine mis aitab silindrit määrida. Uutel seda pole enam, sest mootorid on seda võrd arenenud.
Vasta
#3

mina sõidan oma mopeed stellaga ka 91-ga, ja aasta on tal 97
Vasta
#4

Erik Kirjutas:Tean aga seda, et näiteks paljud soomlased segavad mingit ainet bensiini sisse kui tegemist on vana sõidukiga. Olen nii palju aru saanud, et vanadel bensiinidel on mingi aine mis aitab silindrit määrida. Uutel seda pole enam, sest mootorid on seda võrd arenenud.

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7492

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

valdo Kirjutas:http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7492

seda ma just mõtlesingi... ja nii palju ei pannud ju puuse kah Cool
Vasta
#6

kas tänapäeva bensiin(91) saab tekitada iž 56´l pidevat tagasilöömist? raibe peksab koguaeg tagasi...jalg valus juba. ja süüte panin lõpuks maksimaalselt hiliseks ja ikka annabSad
kui mootori tööle saan siis töötab muidu hästi
Vasta
#7

lõhkuja Kirjutas:kas tänapäeva bensiin(91) saab tekitada iž 56´l pidevat tagasilöömist? raibe peksab koguaeg tagasi...jalg valus juba. ja süüte panin lõpuks maksimaalselt hiliseks ja ikka annabSad
kui mootori tööle saan siis töötab muidu hästi

Minu meelest nüüd see ei saa küll pensiini asi olla! Asi on pigem mootori häälestuses kui bensiinis. Arvan oma teadmatusega!
Vasta
#8

lõhkuja Kirjutas:kas tänapäeva bensiin(91) saab tekitada iž 56´l pidevat tagasilöömist? raibe peksab koguaeg tagasi...jalg valus juba. ja süüte panin lõpuks maksimaalselt hiliseks ja ikka annabSad
kui mootori tööle saan siis töötab muidu hästi

kõik 3 izh56-t millega mul on kokkupuude olnud, on tagasi löönud. See neil mingi tüüpviga, mu vanaisa rääkis kah, et muidu oli aus ratas, aga jalgu kippus ära peksma.
Vasta
#9

minu vanaisa rääkis just et enne pole kunagi sellist asja olnud(no vahest on ikka vastu jalga andnud).
enne seismajätmist polnud ka häda tal midagi ja nüüd pärast 13 aastat garaažis seismist hakkas lõhkuma

jama on see et mul süüde ju max hiline.
Vasta
#10

Terekest lõhkuja.

Mul onupoeg taastas täielikult IZ56 ja ma panin ka käima ta ise ei julgend alguses, panin niiöelda 4 korda teist käima ja tuksus kenasti jne, aga lõi väntvõlli iga kord tagurpidi hoopis käima, nii et kui ma esimese sisse panin, õnneks oli niipalju taippu et mitte kõrgete pööretega kohalt minema minna, ja kui tagurpidi hakkas liikuma siis oli jube hea et kiirelt seisma sai ja pidurit jne. Eks ta vähe ära ehmatas ikkagi esimne kord tagurpidi sõitta. 5 kord õnneks hakkas õigetpidi käima.

Ja kõik ma vähemalt loodan on omad vitsad kätte saanud kui tagasilöök on olnud, MITTE KUNAGI ÄRGE JÄTKA JALGA VÄNDA PEALE KUI JÕUAB VÄNT ALLA, vaid tuleb lüüa NII M kui ka K750, IZ ja muid marke varba otsaga, mitte ei pane jalga vända keskele, vaid päkaga lööd vänta, ja vända löömise aeg kui vänt on alla löödud, libistad jala löömise käigus vasta maad edasi.

ma nüüd õnneks harrastan seda varjanti, enne ka jätsin jala peale ja õnneks kipsi ei pandu, 2 nädalat elastsidemega kinni ja salvi Toungue nikastas tugevasti välja. Ja vend mul rääkis kuidas tema sõbra väike vend, maal pani oma M käima, mootori kap remont, kompressioon hea ja tekkis ka päris korralik tagasilöök nii et viskas väikse posi teiselepoole külkat, või külka peale Wink Njah reaalselt tundub võimatu aga kui ikka hoiad tsiklist kramplkikult kinni hüppad õhku ja surud vända alla kogu oma kerge keha raskusega, siis on vist ikkagi minek kui endal kaalu ka veel õieti pole Wink

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#11

Jep, ettevaatus pole liiast. Hää sõber soomemaal, ka vana siklihunt, mitte algaja, ebaõnnestus Harley käivitamisel (1340cm3 mootor) alles hiljuti. Käis kolm nädalat kepiga...

loll on loll olla.
Vasta
#12

...aii hea et ise väga kõvasti saanud pole


tundub et see on siis normaalne ja tuleb osata käima lüüa
Vasta
#13

no siiski kui korras mootor on, siis ikka ta nii naljalt ta tagasi ei löö... IZi ei oska kommenteerida!
Vasta
#14

minu planeta lööb ka ikka vahest tagasi, kuid tänu nendele tagasilöökidele on kick-start\'imine selgeks õpitud Wink

EDIT: kütteks kasutan 91E + šiguli õli - vahekorras 25:1

Pots ja postivahe.


Vasta
#15

muuseas, kui õli teema juurde naasta, siis mul on üks sugulane kõva krossimees (Kahro) ja vestluse käigus tuli jutuks õlid. Tema ütles, et tänapäeva 2T õlid on niivõrd head, et tma ei paneks isegi Minskile ziguli jms. õli. Samuti ütles, et kui ta krossirattal ziguli õli kasutaks, ei saaks kahte ringi ka sõita, kui mootor koos oleks...
Vasta
#16

njaa..egas jah..vahe on suur..sissesõidul kasutasin kah kamassi õli..raibe tossas nii mis jube..peab nüüd sõelad puhtaks pesema :@..ja sumpast peksis kah sitta välja...
sai täna nüüd valvoline 2t õli ostetud..teine asi kohe..ei tossa eriti üldse..väga vähe..säästab mootort kah..Smile (tegemist 638ga)
aga jah...muidu endal kah jawal..mina ei tea..uurisin süüdet.6mm enne ü.s.s lähevad kontaktid lahti (ei tea kas peavadki olema w?:S)..ja lööb kah raibe tagasi vahest..käega enam ei julge tööle panna ..ühekotta lõi paraja löögiga tagasi..kui käega vajutasin tööle..Sad

aga muidu mul aitas selle tagasilööömise vastu see..et lihtsalt..andsin järsemini ja tugevamalt vänta..kui rahulikult..aeglaselt uinamuina anda..siis lõi pea koguaeg tagasi..Sad
Vasta
#17

6mm on selgelt liiga palju, pole ime, et tagasi lööb. 638-l peaks umbes 3mm olema (360-l on igatahes 3-3,5mm).
A see on küll õige jah, et kui tasakesi õrnalt jalaga vajutada, et \"äkki lööb tagasi\", siis üldiselt lööbki tagasi.
Vasta
#18

kui mina säärekaga sõitsin, siis panin ühe paagikohta (5l) kuskil 100g õli... Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne