Mis mootor see on?
#1

Targemad, palun aidake. Ke ütleb pildi järgi mis mootoriga tegemist.
   

Mootor pärit vist 70ndate algusest, 125cm3 ja 3-käiguline. Kasutusel olnud kardi peal aga keegi ei mäleta mille pealt pärit.
Vaja oleks parandada kompressiooni uute rõngaste ja kolvi abil,
samuti taastada säde.
Kuskohast varuosi leida võib (või teab keegi millise uuema mootori jupid võiks sobida?).
Vasta
#2

Pakun välja et M1A, väemalt minu saadetud pildil on naabripoisi Verhovinal sarnane peal ja selle karteril M1A kirjas. Tundub et tal on silinder kandilisem.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#3

silindrikaas peaks olema vahetatud... endal samasugune minski mootor... mudelit ei oska öelda...
Vasta
#4

Sarnane mootor on M1A\'st kuni K-58\'ni peale pandud.
Muudeti neil küll vähe andmeid,kuid mootor on neil kõigil põhimõtteliselt sama.Mul oleks huvi selle mootori vastu kui sul omal teda vaja ei ole?
PS! kolb&Rõngad&sõrm&splindid ja mõned käigukastijupid on minskil samasugused,küsid mõnest lähimast motopoest juppe minskile.
Vasta
#5

tänud, tziklivend!

Kui mul seda mootorit vaja poleks siis ma teda ju ei remondiksSmile

Aga tegelikult on küll võimalik vahetus uuema, töömahult ja võimsuselt samaväärse, töökorras mootori vastu. Kui huvi on siis privas täpsemalt.
Vasta
#6

mul oli selline delta peal,varuosi oli ka natuke.niikaua sai sõita kuni silindrikaaned otsa said Big Grin
süütesüsteem oli ka delta oma Wink
Vasta
#7

sellel mootoril peaks kuskil seal esimese kinnituse juures olema number koos margi nimega (M-1-A, M-1-M või muu).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne