Teema on suletud

Escordi taastamise lugu
#1

Autoks siis ikkagi minu vana escu, mille ma otsustasin lõpuks siiski endale jätta. Eks näis, praegu pakutakse küll päris häid masinaid selle eest. Okei, lugu siis järgmine:
Lähen lihtsalt ükspäev õue ja lihtsalt lambist taasavastan oma auto! Hakkasin siis tasapisi nokitsema ta kallal, viskasin Mazda istmed välja ja asendasin originaalidega, nagu sellele masinale kohane. :bounce
Otsisin keldrist üles näidikuploki, keskkonsooli ja muid osi, mis varemalt masina küljest ära olid kukkunud. Mõtlesin alul ka spido tausta valgeks teha, aga loobusin sellest mõttest (pidin ju ikkagi asja originaali sarnaseks tegema!)
Salong sai suht stiilne, musta värvi paneel + nahkistmed. Täpselt selline, nagu 27 aastat tagasi oli :keersilm
Täna lähen siis jätkuva innuga mootori kallale. Aga ei tea, mis sest saab, kuna homme tahtis üks tulla masinat vaatama... Nüüd, kui juba nii palju oma kätega ära tehtud, on juba lausa kahju temast lahkuda :lol
Aga eks vaatab Wink
#2

Viska mõni pilt ka ülesSmile
#3

Muig @ taastamine...

Pigem lõhnab see ostjate vähesuse ja kõrge hinna järele.

Aspelund
#4

Nahkistmed seokesel Escordil:o
Kahtlen sügavalt.
Heal juhul on tegu sarnaste vakstuplönnidega, nagu nt M412-l olid või siis halvemal juhul sellise ebamäärase materjaliga, nagu M2140-lSmile
Aga anna siis ikka sellest ka teada, kuidas mootori tegemine edeneb:rull
#5

muik.... on kyll päris ehtsad nahkistmed.
Aspelund - masinat maha ei müü, kus sa sellega Cool Hakkas endale nii meeldima, et söö või ära :lol Kummalised keerdkäigud sel saatusel.
Mootori kallale minekuks toimub nüüd kolmenädalane hoovõtt, vaja hankida igasugu jubinaid ja asju.
Sõber lubas masinale isegi dokumendid aretada :eureka
Oleks ka terve töö jooksul pilte teinud, kui mu 9a vanune fotokas mitte poleks otsustanud, et tema nüüdsest on puhkusel ja kõik. :mad:
Aga mis sellega ikka, ma arvan et veeretan massina kuskile klubikuuri, mulle jääb ta nagu hoovis kuidagi jalgu Sad
Ja ärge seda lugu liiga kergelt võtke, ikka VÄGA palju sai masina kallal ära tehtud - täna läheb vist keevitusse kah. Ühesõnaga terve salong vahetatud, vana mootor maha tõstetud, uued kummid alla jne... ei mäleta enam ise ka mis rabamine seal hoovis käis :keersilm
Veel on ainult vaja uus mootor peale tõsta, leida kuskilt esilaterna klaas ja peakski valmis olema... Ah jaa, need triibud mis üks idikast sõber kunagi tegi, peaks ka maha võtma. :keersilm Toungue
#6

Ah jaa, peale seda kui massina tõsiselt kätte võtsin, ei saa ostjate vähesuse üle küll kurta...irw :lol Pigem vastupidi Big Grin
Aga nüüd on jama selles, et ma seda enam ei müü :lol:lol:lol
#7

Dream on.... Muide, verbaalse kõhulahtisuse vastu aitab valge ja punase kärbseseene koos söömine.

Asp.

Tsitaat:Originally posted by RedRampage
Ah jaa, peale seda kui massina tõsiselt kätte võtsin, ei saa ostjate vähesuse üle küll kurta...irw :lol Pigem vastupidi Big Grin
Aga nüüd on jama selles, et ma seda enam ei müü :lol:lol:lol
#8

Jääksite jälle ühest hakkajast fanatist ilma Smile
Kas sellist Eestit me tahtsimegi vai :lol
#9

kuule AITAB KÜLL sellest mõtetust jamast siin!

varsti hakkab kool sul, mõtle parem sellele!

sind bannima ei hakka praegu kui võta seda kui, et SIND ON HOIATATUD!!!

see pole siin mingi lasteaed!!!:mad:


see paistab õige koht sulle olema:

http://forum.zone.ee/forumdisplay.php?s=66cffb99ccfe7b8e2efa8007c6c68897&forumid=9
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne