2 velge identifitseerimiseks
#1

1 velg, 19 tolli semperit kummiga
pilt1
pilt2 pilt3
pilt4

2 velg kas iz 350?
pilt1
pilt2






Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#2

1 velg on arvatavasti mingi vanema 125-se oma
Vasta
#3

ma kardan,et esimene ratas on K-55 alt jooksu pand.Palju sellest veljest koos mantliga küsid?
Vasta
#4

Tziklivend Kirjutas:ma kardan,et esimene ratas on K-55 alt jooksu pand.Palju sellest veljest koos mantliga küsid?

endalgi selline tunne. ei tea just kas K-55 alt pärit, ehk K-58... endal ka sellised olemas!
Vasta
#5

Teine velg meenutab küll IŽ 350 oma ,kuid hammika kinnitus on täitsa teistsugune,tundub ,et see on mingi teise tsikli oma.
Vasta
#6

sass Kirjutas:Teine velg meenutab küll IŽ 350 oma ,kuid hammika kinnitus on täitsa teistsugune,tundub ,et see on mingi teise tsikli oma.
kas 49 ja 350 omasid sama tagamist velge koos hammaka/kinnitusega?
igatahes kui mul 49 vajas tagaratast siis see sinna küll ei sobinud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#7

Tziklivend Kirjutas:ma kardan,et esimene ratas on K-55 alt jooksu pand.Palju sellest veljest koos mantliga küsid?

Kui ma midagi müüa tahan, siis ma riputan asja ostu/müügi teemasse. aga kui tehakse väga hea pakkumine...

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#8

iz350 Kirjutas:Tegemist on KINDLASTI ennesõjaaegsete,lääne päritolu tsikli ratastega.Viimastel piltidel võib olla väikese(200-250 cc)NSU ratastega tegu.

Toetan ka NSU varianti, sellele viitavad tagaratta laiades rummuäärikutes olevad avad (minu valduses on olnud 300st suuremate NSUde rattaid). Arvan, et tegemist on ühe ja sama ratta esi- ja tagarattaga.

Vrd manustet fotod ning
http://www.autogallery.org.ru/k/n/41nsu1...3cc4hp.jpg
http://www.nsu.motorradklassiker.de/html...delle.html

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

kummiga velg on pärit Mähelt, hammakaga velg Muhumaalt, seetõttu ei usu, et tegemist sama ratta velgedega.

hammasrattaga velg võib olla tõesti NSU oma, sest selgus, et see leiti prügihunnikust koos NSU mootori kaanega (sidur or something).

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne