Kauplusbussid
#21

IIIFFFAR Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
lune Kirjutas:Sai siis lõpuks küsitud ,mis masinaga tegu on.Pärnus ringiliikuv RAKETT on kindlalt PAG.Tegemist endise KEKi bussiga.Kahjuks unustasin aastaarvu küsimatta.

Kus kandis täpsemalt see \"RAKET\" sõidab ?
Ja on tal kindel marsuut ?

Pärnus ja Pärnu ümber ikke sõelub ringi. Kindlast marsruudist küll ei tea öelda.

Aga mingit kellaaega pole, kui on nähtud teatud kohas ? Big Grin
Vasta
#22

\"Raket\" käib umbes 8.00-9.00 vahel Pärnu Saaremaa lihatööstuse laost kaupa võtmas.Samas olen näinud teda kuskil Selja kandis(täpsem koht hetkel meelde ei tule) õhtuti taluhoovis seismas.

Lugupidamisega Lune
Vasta
#23

Ei tea kuhu see lõõtsaga Ikarus kadunud on mis Haruteel kaua aega oli.
Vasta
#24

Martti Kirjutas:Kiviõli linnas on tehtud autokauplusest, Gaz 52 oli vist, taarapunkt, varem müüdi seal ikka sööki-jooki, aga nüüd võetakse ainult taarat vastu.
Kunagi 27 veedruaril sain siis lõpuks sõidukist pildid ka tehtud.
GAZ 52 ja TAGANT.
Vasta
#25

Martti Kirjutas:
Martti Kirjutas:Kiviõli linnas on tehtud autokauplusest, Gaz 52 oli vist, taarapunkt, varem müüdi seal ikka sööki-jooki, aga nüüd võetakse ainult taarat vastu.
Kunagi 27 veedruaril sain siis lõpuks sõidukist pildid ka tehtud.

Vabandust et OT, aga 27.veebruar on täpselt minu sünnipäev.Nii, et väga täppi läks seekordBig Grin
Vasta
#26

Väike-Maarjast natuke kaugemal, nimelt Vao kandis liigub üks Mersu poebuss, mida korduvalt silmanud Vao poe ees (buss kuulub kah sellele samale asutusele). Vanasti liikus ka mingi teine aparaat (Ikarus?) samas kandis ringi, aga see läks kogu täiega vanarauda (olin ise Rakvere vanaraua platsil sel hetkel ja juhtusin pealt nägema).
Kui juba jutt sellele läks, on ka minu sünnipäev 27. veebruarilToungue

Maamees linnast.
Vasta
#27

Jarwamaal liikwel ka F 6 baasil kauplusbuss.Tapsemalt vist siiski kauplusauto,kauplus ehitatud LKW kongi.
Vasta
#28

Marime TA l on koguni kolm kauplusbussi ,tõsi küll noist 2 seisavad.
Vasta
#29

Muide,Valgamaal Taheva-Hargla kandis on näha siiamaani liikumas ka ühte GAZ-furgooni (***GAD) autokauplusena!
Vasta
#30

mrali Kirjutas:Muide,Valgamaal Taheva-Hargla kandis on näha siiamaani liikumas ka ühte GAZ-furgooni (***GAD) autokauplusena!

Kas originaalfurgooniga? Otsime sellist juba pikka aega, kuid seni tulutult. Kas keegi omab veel infot seisvast (sõitvast) kauplusautost?
Vasta
#31

See gazik on hilisema (s.o.kandilise) furgooniga.
Vasta
#32

muuseumipapa Kirjutas:Kas originaalfurgooniga? Otsime sellist juba pikka aega, kuid seni tulutult. Kas keegi omab veel infot seisvast (sõitvast) kauplusautost?

Sa mõtled külgede ülaservas viie madala ja ümarate otstega aknaga furgooni, mis omal ajal ETKVLil levinud olid?

Selliseid furgoone leidus veel 2001-02 Saaremaal maapiirkondades bussipeatuskohtade soojakuteks. Minu mäletamist mööda massiliselt.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#33

Täna, Pärnust kodupoole sõites (s.o. Paide suunas) tuli vastu kauplusbuss RAKETT.

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#34

Ühe kauplusbussi sõidud on lõppenud.

http://www.parnupostimees.ee/160206/esil...062385.php

[Pilt: 435443f37f3f2980d.jpg]
Vasta
#35

Martti Kirjutas:
Martti Kirjutas:Kiviõli linnas on tehtud autokauplusest, Gaz 52 oli vist, taarapunkt, varem müüdi seal ikka sööki-jooki, aga nüüd võetakse ainult taarat vastu.
Kunagi 27 veedruaril sain siis lõpuks sõidukist pildid ka tehtud.
GAZ 52 ja TAGANT.
Praegu see enam Kiviõlis ei seisa, kuigi seda praegust kohta võiks vist nimetada äärelinnaks, mis on Kiviõlist 2km eemal.
Nägin seda kauplusautot sõitmas 6.01.2006 Ida-Virumaal Maidla vallas, tuli mulle vastu kui võrri raami käisin toomas. Häält oli juba kaugelt kuulda, omapärane "rida kuuese" jorin, mis jääb hästi meelde kui jõuetu mootori hääl.
Vasta
#36

Hiiumaal.
http://www.zone.ee/ficc/masinad/lafka.jpg <- Taga on taara kogumis käru.
http://www.zone.ee/ficc/masinad/lafka2.jpg <- Seest.

Kes otsib see leiab paremad pildid

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#37

Martti Kirjutas:
Martti Kirjutas:
Martti Kirjutas:Kiviõli linnas on tehtud autokauplusest, Gaz 52 oli vist, taarapunkt, varem müüdi seal ikka sööki-jooki, aga nüüd võetakse ainult taarat vastu.
Kunagi 27 veedruaril sain siis lõpuks sõidukist pildid ka tehtud.
GAZ 52 ja TAGANT.
Praegu see enam Kiviõlis ei seisa, kuigi seda praegust kohta võiks vist nimetada äärelinnaks, mis on Kiviõlist 2km eemal.
Nägin seda kauplusautot sõitmas 6.01.2006 Ida-Virumaal Maidla vallas, tuli mulle vastu kui võrri raami käisin toomas. Häält oli juba kaugelt kuulda, omapärane "rida kuuese" jorin, mis jääb hästi meelde kui jõuetu mootori hääl.

Sõbrad! See ei ole originaal kauplusauto furgoon. Originaalis pole sõidusuunas furgooni vasakul küljel ühtegi akent. Paremal küljel on viis "sektsiooni", millest keskmine avaneb müügiluugina, ülejäänud on aknad vitriinideks. Kahjuks pole mul pilti, ega ole leidnud ka foorumist teemat, kus selline isend esindatud oleks ... Küll aga annaks eiteamis ära selle eest, kui keegi sellise leiaks!
Vasta
#38

Võrumaal, Urvaste-Antsla-Linnamäe-Sõmerpalu ja seal ürmbruses liigub ka "Autukauplus" nagu vanaema mul seda nimetab.Smile Marki ma ei ei tea, aga kohalik rahvas kiidab väga, nemad vanad ei jõua poes enam käia.



Aa, ja minu sünnipäev on ka 27. veebruar:ToungueCoolBig Grin
Vasta
#39

muuseumipapa Kirjutas:Sõbrad! See ei ole originaal kauplusauto furgoon. Originaalis pole sõidusuunas furgooni vasakul küljel ühtegi akent. Paremal küljel on viis "sektsiooni", millest keskmine avaneb müügiluugina, ülejäänud on aknad vitriinideks. Kahjuks pole mul pilti, ega ole leidnud ka foorumist teemat, kus selline isend esindatud oleks ... Küll aga annaks eiteamis ära selle eest, kui keegi sellise leiaks!
Mõtled midagi sellist?
Vasta
#40

Martti Kirjutas:
muuseumipapa Kirjutas:Sõbrad! See ei ole originaal kauplusauto furgoon. Originaalis pole sõidusuunas furgooni vasakul küljel ühtegi akent. Paremal küljel on viis "sektsiooni", millest keskmine avaneb müügiluugina, ülejäänud on aknad vitriinideks. Kahjuks pole mul pilti, ega ole leidnud ka foorumist teemat, kus selline isend esindatud oleks ... Küll aga annaks eiteamis ära selle eest, kui keegi sellise leiaks!
Mõtled midagi sellist?

Just nimelt! Seda isendit käisin paaril korral Liiva baasi õuel vaatamas, aga ei leidnud mitte kedagi, kes lubada oleks võinud. Isend ise oli ka nii mäda, et äravedu vast poleks kannatanudki. Siis tekkis mõte lõigata akendega pool maha ja "kleepida" mõnele lähedasele furgoonile külge. Aga kahjuks jäime hiljaks ... Kaasfoorumlaste Regardman ja PETSS andmeil pole enam seda natukestki autolahvkast seal kohal...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne