Kataloogi otsing
#1

Leidsun paar pilti ühest K-750-ne kataloogist ja nüüd oleks vaja teada saada mis kataloogiga on tegemist ja ehk kellelgi oleks võimalik mõned lehed sellest skanneerida juhul kui keegi seda omab või ehk on seda kataloogi kuskil netis üles pandud. Eriti oleks vaja saada pilte tsiklist mõlemalt poolt, kus oleks ka korv näha ja esitule süüteluku katte detailid ja kataloogis olevad täpsed margi nimed ja tootmis aastad. Pilt kataloogist on selline:    
Vasta
#2

See pole kataloogi pilt. See on raamatust \"Mototsikl K-750\". Vaatan nädalavahetusel kodus, äkki leian ta ja K-750 tehaseraamatu kodus ülesse.

Asp



Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Suur abi oleks nendest piltidest küll, siis saaks lõpuks aimu mis nägu mul masin lõpuks olema peab. Praegu on ka alles mõned kahtlused selle külgkorvi poolest ja täpsest marginimest pole ka veel õieti aimu, mul see masin peaks olema mingi 59a. oma.
Vasta
#4

Kui 1959 ja kiigega esi ning tagavedrustus, siis puhas K-750.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Mul on kusagil ilmselt alles \"kataloog po remontu vojennogo mototsikla K-750\".Seal on sees kõik vajaminevad võtmed ja detailid ja vajalik aeg mingi operatsiooni teostamiseks.Ja ära näidatud ,mida ,mis järjekorras lahti-kinni kruvida.Üritan üles leida.
Vasta
#6

Mul olemas selline raamat nagu pildil. See saadi kaasa 1964 aasta K-750ga. 88 lehekülge.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#7

Kaane pildi järgi paistab päris sarnane masin olevat, kuigi poritiib on vähe teine ja tundub et esitule võru on visiiriga, kuigi külka ja teised detailid võivad samad siiskid olla. Kui võimalik on siis võiksid külka ja süüteluku detailidest pilte skanneerida ja siia üles panna või saata mulle mailile olaf1@msn.com
Vasta
#8

Ega kellelgi ei juhtu olema analoogseid materjale k-650 kohta. Tunduvad päris asjalikud asjad olema. Huvitav on ka see, et mis asi kui palju aega võtab ja kõik toimetamise järjekord (sassi postitus)

Aeateivaski on sygiseks mädand, ku sital ajal raiud (Torma)
Vasta
#9

Mul kahjuks K-650 raamatut pole. Küll on veel \"Dnepr MT-10\" 1975a 128lk ja \"Uraal IMZ-8.103-10\" 1991a 120lk.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#10

Suured tänud Aspelsundile, sain täna materjalid kätte.
Vasta
#11

sry aga kahjuks see mt-10 raamat eriti ei tõmba. Tänud sellegi poolest.Big Grin

Aeateivaski on sygiseks mädand, ku sital ajal raiud (Torma)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne