Küsimused t-25A-1 kohta

Ega õli tulla ei tohiks. Võibolla mingi rike, näiteks vedru pooleks või rooste laseb õli mööda. Ehitust näed nende piltide peal, mis panen. Ühe peal isegi roolivõimuga. https://beltrakt.ru/images/documents/kni...(1972).pdf


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Mu 94a põkal seda vigurit pole, siit küsimus, et kas seda üldse vaja on siis.
Vasta

(12-04-2024, 19:38 PM)lauren Kirjutas:  Mu 94a põkal seda vigurit pole, siit küsimus, et kas seda üldse vaja on siis.
Kui väga äkilisi liigutusi jagajaga ei tee (nt. ülestõstetud koorma tühjaksraputamine), siis polegi vaja. Nii loen vene keelest välja.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(12-04-2024, 19:38 PM)lauren Kirjutas:  Mu 94a põkal seda vigurit pole, siit küsimus, et kas seda üldse vaja on siis.
Sama siin...
Vasta

(12-04-2024, 21:07 PM)aavu Kirjutas:  
(12-04-2024, 19:38 PM)lauren Kirjutas:  Mu 94a põkal seda vigurit pole, siit küsimus, et kas seda üldse vaja on siis.
Kui väga äkilisi liigutusi jagajaga ei tee (nt. ülestõstetud koorma tühjaksraputamine), siis polegi vaja. Nii loen vene keelest välja.


Härrased. Te olete eksiteel.

Esiteks see lekkiv jubin seal pildil on 6MPa drossel mis on mõeldud tehase poolse salongiküttega masinal selle jaoks hüdroõli soojendamiseks. Jagajasse minev õli käib paremal ees nurgas olevast kütteseadmest enne läbi. Süsteemi efektiivsusel siin peatuma ei hakka.
Vasta

(13-04-2024, 10:23 AM)CORRADOg60 Kirjutas:  
(12-04-2024, 21:07 PM)aavu Kirjutas:  
(12-04-2024, 19:38 PM)lauren Kirjutas:  Mu 94a põkal seda vigurit pole, siit küsimus, et kas seda üldse vaja on siis.
Kui väga äkilisi liigutusi jagajaga ei tee (nt. ülestõstetud koorma tühjaksraputamine), siis polegi vaja. Nii loen vene keelest välja.


Härrased. Te olete eksiteel.

Esiteks see lekkiv jubin seal pildil on 6MPa drossel mis on mõeldud tehase poolse salongiküttega masinal selle jaoks hüdroõli soojendamiseks. Jagajasse minev õli käib paremal ees nurgas olevast kütteseadmest enne läbi. Süsteemi efektiivsusel siin peatuma ei hakka.
Siis mõistlik teemaalgatajal see lekkiv asjandus eemaldada ja ühendada pumbast voolikuga otse jagajasse.
Vasta

(13-04-2024, 10:23 AM)CORRADOg60 Kirjutas:  
(12-04-2024, 21:07 PM)aavu Kirjutas:  
(12-04-2024, 19:38 PM)lauren Kirjutas:  Mu 94a põkal seda vigurit pole, siit küsimus, et kas seda üldse vaja on siis.
Kui väga äkilisi liigutusi jagajaga ei tee (nt. ülestõstetud koorma tühjaksraputamine), siis polegi vaja. Nii loen vene keelest välja.


Härrased. Te olete eksiteel.

Esiteks see lekkiv jubin seal pildil on 6MPa drossel mis on mõeldud tehase poolse salongiküttega masinal selle jaoks hüdroõli soojendamiseks. Jagajasse minev õli käib paremal ees nurgas olevast kütteseadmest enne läbi. Süsteemi efektiivsusel siin peatuma ei hakka.

Hmm. Tõesti-tõesti, antud isendil oli kunagi kabiin peal. Aga eelmine põlvkond eemaldas selle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne