Belarus traktorid.

T Tere. Kes teab mis vöib olla viga ? Sai sitalaotaja koormaga tuldud ja järsku löi tahmalondi välja ja radika veest tyhjaks . Vahetasime körgsurve pumba ära ja klapid on korras . Paned käima ja käib aga nii kui kaasi annad hall suits tuleb ja hakkab värisema . Milles viga vöib olla ? Mtz-82 traktoriks ,käivitusmootoriga . Körgsurve pumba stend tegematta ja pihustid ka kontrollimatta.Paluks asjalikku INFOT !!!
Vasta

Kaane tihend ehk?  Mis värvi on ollus karteris?
Vasta

Mul MTZ 82 viskab gaasi andes sedamoodi suitsupahvakaid. Lisan siia video ka.  Üks tuttav ütles, et saab palju kütet peale. Külmalt käima pannes ajab jällegi sellist kibedat vingu.  Soojaks minnes kaob ving ära. Pihustiotsad vahetasin kõik ära ja surved kontrollitud.
Vasta

See on ju normaalne?
Vasta

Ei saa aru miks ma ei leia kepsusaalesid D-240 mootorile.  kui on siis d-50, 243,245 või mingi muu nime all. Mis need R jne tähed seal tähendavad?
Vasta

(15-05-2021, 22:39 PM)deeremees Kirjutas:  Mul MTZ 82 viskab gaasi andes sedamoodi suitsupahvakaid. Lisan siia video ka.  Üks tuttav ütles, et saab palju kütet peale. Külmalt käima pannes ajab jällegi sellist kibedat vingu.  Soojaks minnes kaob ving ära. Pihustiotsad vahetasin kõik ära ja surved kontrollitud.
ving on lõhnatu gaas...
Vasta

(16-05-2021, 09:36 AM)muska71 Kirjutas:  
(15-05-2021, 22:39 PM)deeremees Kirjutas:  Mul MTZ 82 viskab gaasi andes sedamoodi suitsupahvakaid. Lisan siia video ka.  Üks tuttav ütles, et saab palju kütet peale. Külmalt käima pannes ajab jällegi sellist kibedat vingu.  Soojaks minnes kaob ving ära. Pihustiotsad vahetasin kõik ära ja surved kontrollitud.
ving on lõhnatu gaas...

Vaata, auväärt ksf. Meil lõunaosariikides on ving kõik mis ebameeldivalt lõhnab. 

 
Aga russ üldiselt käibki nii. Kui seda vingu ja tossu öikvideerima hakata siis pead hakkama samamoodi pihta nagu 2715.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Lihtsalt üks pilt tänasest ilusast õhtust karjamaa kevadkorrastuselt:
   

Kogu tehnika on umbes samast aastakümnest - pool sajandit vana. Hübriidruss vedas seitsmendal käigul kerge gaasiga seda rongi.
Vasta

Oleks vaja mtz süüdet veidi varasemaks muuta kuna praegu tundub mootor uimane olevat ja ei ole töötamisel sellist teravust. Kummale poole tuleks seda aukudega nuutseibi nihutada. Sinna on peale löödud nooled koos märkidega - ja +.
Vasta

(31-05-2021, 22:03 PM)deeremees Kirjutas:  Oleks vaja mtz süüdet veidi varasemaks muuta kuna praegu tundub mootor uimane olevat ja ei ole töötamisel sellist teravust. Kummale poole tuleks seda aukudega nuutseibi nihutada. Sinna on peale löödud nooled koos märkidega - ja +.
Üldiselt kui mootorit keerutades ja kaane alla piiludes matsu välja ei jaga, siis ehk ei tasuks üldse seal midagi käppida.
Vasta

Millest arvamus, et mootor peaks terava häälega käima? Tõsi, enamik käivad..
Vasta

Ma olen kindel, et seda teemat oleme arutanud, aga mingil põhusel ma ei leidnud seda üles... Sad

Kas Trabiflexi pakutav  bulgaarlane istub originaalse õnnetuse asemele ilma flantse mudimata? Ka minul on jõudnud asi sinnamaale, et pump on oma elupäevi lõpetamas. Vahetaks meelsasti vaid üks kord.
Vasta

Esmase otsinguga ei leidnud, et sellisest asjast jvv puhul juttu oleks tehtud, muid vigu ja ideid küllaga... aga kui JVV sisse lülitada kôik toimib, mõne minuti pârast aga hakkab jvv jõud raugema kuni jääb hoopis seisma. Kui kangist uuesti jvv välja/sisse lülitada siis sama jama... alguses toimib kuid siis seiskub. Milles võib viga olla? Kui jvv seisma jääb siis lülitushoob jääb ikka oma asendisse, ehk seda nagu välja ei viska, tuleb ise uuesti väljalülitada ja uuesti sisse lülitada.

Infoks kui see peaks aitama, et traktor oli pea aasta seisnud, eelmisel suvel sellist nalja ei teinud. Niitmisega tegemist.
Vasta

(14-06-2021, 00:24 AM)Luz Kirjutas:  Esmase otsinguga ei leidnud, et sellisest asjast jvv puhul juttu oleks tehtud, muid vigu ja ideid küllaga... aga kui JVV sisse lülitada kôik toimib, mõne minuti pârast aga hakkab jvv jõud raugema kuni jääb hoopis seisma. Kui kangist uuesti jvv välja/sisse lülitada siis sama jama... alguses toimib kuid siis seiskub. Milles võib viga olla? Kui jvv seisma jääb siis lülitushoob jääb ikka oma asendisse, ehk seda nagu välja ei viska, tuleb ise uuesti väljalülitada ja uuesti sisse lülitada.

Infoks kui see peaks aitama, et traktor oli pea aasta seisnud, eelmisel suvel sellist nalja ei teinud. Niitmisega tegemist.
 https://www.youtube.com/watch?v=U1qL1VkWZr0 
https://www.youtube.com/watch?v=Zhdozbfz2Ww 
Lahtivõtmine ja reguleerimine.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(14-06-2021, 00:24 AM)Luz Kirjutas:  ... kui JVV sisse lülitada kôik toimib, mõne minuti pârast aga hakkab jvv jõud raugema kuni jääb hoopis seisma. Kui kangist uuesti jvv välja/sisse lülitada siis sama jama... alguses toimib kuid siis seiskub.
...

Kas hakkab libisema ja kaotab jõu? Või jääb ka kardaanita seisma?

Lülitushoob võllil on ikka kinni (see, mis läheb tagasilda sisse kangi varrastest)? Servovedru on vahel?
Vasta

Kas keegi oskab öelda, kuipalju kaalub MTZ 82 tagasild?
Vasta

Lisan ka siia ühe kerge video oma russilisest. Umbes kuu tagasi sai üle aasta aja talle hääled sisse puhutud. 



Tõin selle masina 2 aastat tagasi. Oli seisnud juba 13 aastat käigukasti rikke tõttu ning peremees plaanis rauda viia. Sain jaole ning kauplesin raua hinnaga omale. Plaan vahetada käigukast koos kõige muu sinna juurde kuuluvaga, teha vajalikud hooldused ning kodutalus hea abiline olemas.  Wink
Vasta

Tere! mtz 82 viskab õli korstnasse. Arvatavasti rõngad kinni?

Omaette nokitseja.
Vasta

(22-06-2021, 19:33 PM)gruppen Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda, kuipalju kaalub MTZ 82 tagasild?

Täpselt ei tea, aga olen tõstukiga ringi sikutanud neid, nii et pakun et komplektne tagasild koos poolassidega 600-650kg
Vasta

(23-06-2021, 11:24 AM)Tsistern Kirjutas:  Tere! mtz 82 viskab õli korstnasse. Arvatavasti rõngad kinni?
Mootor on hõre. Kolvid-rõngad vahetada, võimalik et ka hülsid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne