süüte probleem
#1

lugu siis selline et oman jupiter kolme ja asi seisneb selles et noh ma ei oska seda imet isegi kirjeldada,lihtsalt nagu ..ää..võtame näitex parema pyti ja mõõdame sitale ylemise surnudseisu ning siis vaatad et (paar milli enne pärast,syydet sellekohapealt ma oskan omaaruga paika panna)
selle pyti kontakt läheb kinni,tundub normis onju,aga tsekkige seda imet,peale mõlemale sädeme paika panemist on nii et nagu kyynla juhtmed peab ära vahetama,ja nad sõna otseses mõttes muudavad ju syyte sitax valeks,jääb umbes nii et kui kolb alla tõmbab siis käib säde ja sellises olukorras ta läheb veel isegi tööle aint mitte eriti hästi ei käi,ja kui ymber vahetad nii et nagu peax õige täiega olema siis aint köhib,igasugu poolide juhtmeid olen vahetand ja alt ja kontaktide omi,ei saa tagasi,enne värvimist oli veel kõik ok,et aidake kui oskate
Vasta
#2

selle pyti kontakt läheb kinni,tundub normis onju,....
...ummmm,eeeee, säde tekib ikka siis kui kontaktid lahti lähevad...
Vasta
#3

Ma arvan ka, et kontaktid peavad lahti minema enne Ü.S.S.Nii 2mm
Vasta
#4

jaah..tüüp on asjast veidi valesti aru saanud :d..sa vaatad kontakti..ja kolvi..kontakt läheb kinni..ja kolb on üleval..aga kahjuks pean tõdema..et vaata parem jah teist kontakti..mis sel ajal hoopis avaneb...Big Grin..endal oli kah selle arusaamisega probleeme..aga kui selgeks sain nurrus kohe käes masin Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne