aasta hakkab täis saama!!!
#1

oli see siis 11 septembri õhtupoolik, kui tuli selline idee teha midagi...

kuna tekuhaku foorum oli liiga kitsa teemade mahuga ning mingit sellist lihtsalt autosõbrale-ehitajale :lol polnud kuskil kohta rääkimiseks... (sr.org olemisest polnud mul aimugi muide) ja esialgsed teemad said miskipärast liiga sarnased nendega(minu poolt oli see puhas juhus!Cool

omalkohal on meil kindlasti uuniku teema siis tehnilise all on juba päris palju tarka juttu ja päris palju automarke on meil läbi arutatud...

oleme isegi leheveerule sattunud...

landroveri klubi otsustas meiega liituda hiljaaegu...

läbustajad oleme siit suutnud eemale hoida... siin nagu polegi midagi läbustada...


statistikat vaadates, käib siin päris palju inimesi lihtsalt lugemas... mõni on ennast äragi registreerunud...

tulevikus... lähinädalatel peaksime me vähe ümber kolima uuele aadressile... oma domeen?

mida siis arvata sellest nn. foorumist... ja üldse... :???
Vasta
#2

Minu mälestused foorumist algavad küll maist, kuid ma olen veendunud, et foorum on äärmiselt tänuväärne koht. Eelkõige meeldib siin mulle just selle pärast, et mõttetut pläma, mis tikub ummistama teisi samalaadseid kohti (ee.auto näiteks), on siin kõvasti vähem.

Ma olen veendunud, et foorum, kui selline peab olemas olema. Igatahes minu päev oleks oluliselt tühjem, kui ma siia vaadata ei saaks. Seega tuleviku suhtes küsimust ei ole.

Oma domeen aga võiks tõesti olla, pakuks www.automoto.ee näiteks, vähemalt hetkel sel aadressil midagi ei ole.

Aspelund
Vasta
#3

eks me siin ole ikka muutnud kah värki palju! see mis alguses oli... on vist ainult vaba teema ja testimiseks jäänud nii nagu on... selline nagu ta praegu on juhtus nii et tegime ühe online koosoleku, kus sai asjad paika pandud...

vahepeal, uueaasta alguses, oli ka väike aps, kus foorumi tarkvara vähe alt vedas ja mõned asjad kaduma läksid... nii, et vahepeal ma ikka backupi ka teen!

jah aga kes selle automoto.ee ära regaks... on keegi füüsilisest isikust ettevõtja, kes on registreerunud mingis registris...? siis veel server? oma asutuse oma ei tahaks kah ära kuritarvitada (see niigi aeglane) et kas saaksime foorumi peale mingi 1k aasta peale kokku, et rentida virtuaalserver? 99kr kuu!
Vasta
#4

Leian samuti, et teatud vaakum siiski ehk oli tqhq ja sr vahel ja lugemist leiab siit ikka. Samas on ikka ja alati natuke nuputamist, kuidas asja arendada ja struktuuri nuputamist, mis on igale \"elusale\" foorumile loomulik asjade käik.

Hea on mõnda tehnilist laadi asja v. probleemi arutada ka v. huvipärastki meelde tuletada. Näiteks uurides ümberehituse teemat, on endalgi hulga selgem pilt tegelikusest.
Vasta
#5

Jaah, just see tühja pläma puudus on asja võlu!
Eelmise aasta novembris, kui enda jaoks need foorumid avastasin, oli tq-s kah veel suht mõnus ja rahulik, nüüd on juba ammu mustmiljon lugemata rida mul seal. sr-st ple mõtet rääkida.

Aga see virtuaalserveri rent- meid, mode(i)jaid, on ju paras hulk- mai tea- üheksa äkki või
:??? , ei tohiks väga konti murda nagu.
Võiks kaaluda.
Vasta
#6

Küsikski siis konkreetselt - kui paljud moderaatorid on nõus maksma, kui üürime seda 99,- EEKulist kodulehte?

Mulle meeldib ka oma foorum, sest siin pole läbuBig Grin

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#7

Foormu meeldib, muidu ei käikski siiñBig Grin. Pole nii palju mõtetuid postitusi, jõuab ilusasti ka kõike jälgida ja kui osakab siis ka vastata või nõua anda, samas saab endalegi nii mõne tarkuseter kõrvataha panna Smile
Vasta
#8

Minu arvates väga asjalik ja lahe koht siin. Mina olen ise selline tegelane kellel nagu peale tahtmise suurt midagi (oskusi, võimalusi jne.) pole ja sellepärast ongi ta minusugustele väga vajalik.Nii, et kindel fänn.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne