kõik foorumid kompotiks
#1

Ise saangi aru, et natukene rumal teema või nii aga kurdan siiski.

Võiks ju olla nii, et kõik eesti suuremad auto ja moto foorumid liituvad. Eriti ebamugav on kasutada mitut foorumit samal teemal. Mis te arvate, et kas selline asi on tulevikus võimalik? Meil kõigil oleks ju lihtsam.

Muidugi seda kohe päris kindlasti vist ei juhtu. Selle pärast kasutangi eestikeelsetest foorumitest parimat - automoto Cool
Vasta
#2

Ei usu seda liitumise värki, sest iga foorumi taga seisvad inimesed ajavad ikkagi nagu oma asja. See on siin selles mõttes väga hea koht, et tatipritsimist ja igast möggggga siin praktiliselt ei esine.
Vasta
#3

Alts Kirjutas:See on siin selles mõttes väga hea koht, et tatipritsimist ja igast möggggga siin praktiliselt ei esine.

99% nõus, 1% ossa jätan mõned üksikud sarved veel maha jooksmata kodanikud ja nende tegevuse siinses keskkonnas. Vaadates mujal netis ringi - kordan et õnneks mõned üksikud.

Teiseks ei usu ma foorumite ühinemist veel seetõttu, et iga foorumi külastajaskonnal on välja kujunenud oma eelistus markide/stiilide osas, mis on vaidlemisele mittekuuluv maailmavaateline küsimus. Näiteks kui siin suhtutakse vanasse tehnikasse ja Vene isenditesse reeglina respektiga, siis mõnes teises foorumis on see lausa üldpõlastamise objektiks. Loomulikult siis inimene, kes säärast tehnikat austab, väldib selliseid foorumeid.

Ning lisaks on siinne foorum on pea ainus toimiv vanatehnikafännide foorum.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Niikaua, kui igasse foorumisse kirjutajaid jätkub, pole sellisel asjal ju mõtet. Suured foorumid (nagu näiteks... mm, keegi just kurtis et liiga palju ropendatakse, noh ütleme siis et see s-tähega foorum, ja viimasel ajal ka tqhq) toimivad tohutu magnetina igasugu kahtlasele kontingendile, kellel üldisesse teadmiste varasalve õige vähe konstruktiivset lisada on, kuid kes on seda varmamad lahmima-sõimama-demagoogitsema.

Ma arvan, et kuigi idee on üllas, täituks see ühisfoorum varsti järgnevat laadi teemadega:
Euroopa vs Jaapan
USA vs Eurojaapan
Turbo vs nitro
Subaru vs Mitsu
...ja nii lõputult. Isegi tqhq-s, mis on oma suunitluse ikka väga täpselt paika pannud, on mingi vend, kes igas teises teemas oksendamiseni üritab tõestada BMW paremust kõige muu ees. Ma ei kujuta ette, mis saaks ühest foorumist, kus suunitlust pole ja selliseid vennikesi rohkem on. Mingi väga jube asi ilmselt.
Vasta
#5

Proovides pidada arvestust Eestis toimivate auto ja moto foorumite üle http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=1570 pean netima, et väikesed hääbuvad ja suured jäävad.
Olebnäinud juba üsna suure hulga foorumite hääbumist ,aga õnneks mitmete elujõulisteks kujunemist.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#6

ma arvan et see ei ole hea mõte kuna siis oleks esiteks juba serverid üle koormatud.+ veel sada häda

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne