Teema on suletud

Säärekate 4-s etapp
#1

Tervist forseerijad !

12-dal setembril toimub Rapla kardirajal koos autode sprindi võistlusega ka säärekate 4-s etapp. Seekord läbitakse ka supermoto jaoks kohendatud kergelt künklikku kruusa lõiku,
mida läbivad ka auto sprindist osavõtjad.

Võistluste juhend ja ajakava pannakse üles homme või ülehomme ka www.rally.ee aadressile.

Kel küsimusi võistluse kohta, võib infi küsida Rapla kardiraja haldajatelt telefonilt 55 646 392

Edu putitamisel, aega veel on.
#2

Vabandust, et norin jällegi... see foorum ei ole ainus infolevitamiskoht võistlustest, vaid lihtsalt üks kohtadest, kuhu info jäetakse. Kuidas on mõeldud teavitada võistlejaid, kes ei loe automoto foorumit (umbes pooled võistlejatest!)?

Samas ei ole lugupeetud Priidu end siiani tutvustanud - ja foorumi profiilis on vaatamata vanuse märkimata jätmisele isegi sugu määramata!!!
#3

Neljas juba,kus kolmas toimus?
#4

oldmoped Kirjutas:isegi sugu määramata!!!

Inimsoo määramine peaks küll lihtsalt käima. See tavaliselt selge juba koolieelikutel.

Vabandan ka norimise pärast.
#5

Kule oldmopeed, kas sul on midagi selle vastu, et ma levitan foorumis täiesti adekvaatset infi ja ma juba ütlesin paari
lausega enda kohta eelmistes kirjades.
Loomulikult on foorum 1 võimalikke kohti info levitamiseks ja säärekate sõit toimub koos auto sprindiga, siis on ka mujal kanalites selle kohane reklaam üleval.
Ma ei tea kas sa ise ka võtad üldse säärude sõitudest osa.

1. etapp oli Jaanimäel , 2-ne Rapla kardirajal, 3-mas Aravete krossirajal ja 4-s toimub jälle Rapla kardirajal 12.09.04
#6

Loomulikult ei ole midagi selle vastu, kui keegi asjalikku inffi levitab... aga kogu see inff on kahjuks täiesti ebaadekvaatne.

See, et mingid vennad kuskil omapead otsustavad miskit teha ja korraldada, on nende isiklik üritus ja kordan veelkord, et neid ei saa nimetada ametlikeks võrrivõidusõidu etappideks sinnamaani, kui need ei ole võistlussarja korraldajatega eelnevalt kooskõlastatud!!!

Igasugune algatus on igati teretulnud ja tore, kui sõitjad ka rohkem võistelda saavad.

Aga praeguse seisuga ei ole ei Aravete võistlus ega ka tulevane Rapla võistlus võtnud ühendust ei minu ega ka samueliga, et võistlust ametliku etapina korraldada... ja kordan veelkord, et selle tõttu ei saa neid nimetada võrrivõidusõidu mingi numbriga etapiks vaid tegu on motospordi võistlusega, kus ühe klassina sõidavad ka võrrid.
#7

viimane postitus on poliitiliselt korrektne, õige ja edasikaebamisele ei kuulu. eksitav ja mittetõene info saab tulevikus kiiresti maha võetud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne