raudteede ülesõidu kohta
#1

Mulle räägiti nii, et suure lennuga raudteede ülesõitude ületamine on kasulikumBig Grin...et lõhub vähem.
On sel jutul ka mingisugune tõepõhi all või niisama läbujutt?


Jutt ikkagi autode kohta
Vasta
#2

no kui ikka väga hea hooga näiteks tondil raudteest üles sõita siis raudtee ise ei tee midagi aga teiselpool küngasta maandumine on väga valus Smile

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#3

[quote=lõhkuja]
Mulle räägiti nii, et suure lennuga raudteede ülesõitude ületamine on kasulikumBig Grin...et lõhub vähem.
***********************************************************
Julgen väita ,et lõhub rohkem.Pärast ühe xxx linnas rauteeülesõitu ületades kiirusega 110km/h pidin vahetama oma autol esiklaasi ja katuse. Kust mina teadsin ,et keegi oli auke peene killustikuga paiganud.Smile
Vasta
#4

mopeedur Kirjutas:no kui ikka väga hea hooga näiteks tondil raudteest üles sõita siis raudtee ise ei tee midagi aga teiselpool küngasta maandumine on väga valus Smile

Räägitakse, et suisa inimohvritega lõppenud.
Vasta
#5

Õnnemäng. Kui parajasti raudteel rongi ei kulge, siis kes teab... Kui aga rong siiski kulgeb, siis on viimane tihti tuvastatav vaid lähimaa pealt ning rongiga kokkusaamine võib masinat tihtipeale ikka üsnagi kopsakalt lõhkuda Wink

Kunagi igiammu taastasin üht rongi all ärakäinud traktorit - mootor oli imekombel üsnagi terve, kuid näidikud olid verd täis voolanuna kõlbmatuks muutunud...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Kevadepoole proovis Tartu lähedal Tiksoja ülesõidul üks BMW täie lauluga raudteed ületada ja rong jäi lihtsalt kahe silma vahele. Nägin õnnetuspaika umbes 40 min hiljem, kiirabi sõitis just ära. Auto oli nii 10 m teest eemal kraavis, mootor vedeles teesrvas, esisild keset teed. Klaasi, plastmassi ja pleki tükke oli terve ülesõidukoht täis. Rong oli pärast pauku veel paarsada meetrit liikunud, enne kui pidama sai. Autos olnud mehed olla elusalt haiglasse jõudnud. Mis neist pärast sai, pole teada.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#7

No mida suurema kiirusega sa raudteed ületad seda rohkem(tugevamini) auto põrub. No kui sa muidugi ei lenda.
Ise võtan tavaliselt juba ohutuse pärast ülesõidul hoo maha, veendudes et ohtlikku liikujat küljelt ei lähene, ületan raudtee vaikselt.
Ühe natuke tuntud rallimehe Subaruga oli väga jube 30km/h raudteed ületada (kere rapub, pea käib vastu puuri, hea et keel hammaste vahel polnud)

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#8

mulle räägiti ,et minu tsikkel oskab lennata .....homme viru hotelli otsast lähen proovima ....
Vasta
#9

pppp Kirjutas:
mopeedur Kirjutas:no kui ikka väga hea hooga näiteks tondil raudteest üles sõita siis raudtee ise ei tee midagi aga teiselpool küngasta maandumine on väga valus Smile

Räägitakse, et suisa inimohvritega lõppenud.

laibad olid jah sellel 08\'l taga...

kuigi, auto taastati...kuigi algsest autost oli vaid tagumine osa järel.
Vasta
#10

pppp Kirjutas:
mopeedur Kirjutas:no kui ikka väga hea hooga näiteks tondil raudteest üles sõita siis raudtee ise ei tee midagi aga teiselpool küngasta maandumine on väga valus Smile

Räägitakse, et suisa inimohvritega lõppenud.
Aastaid tagasi üks rääkis,kuidas Tondi ülesõit Volgaga kiirusel 120km/h ületati. Rattad saadi maast lahti ja naised tagaistmel kiljusid.... Edasist ei tea.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#11

Sääl Tondi ülesõidul pani SORi ZIL-131 demblisõidul rukkisse.Kuigi sinna oli viadukt ette nähtud juba 60 aastatel.
Vasta
#12

Tondil 80 nendatel lendas Matrossovi poole (linnast tulles) mingi Lada sodiks. Samas taas ise olen sõitnud vana Toyo HiAcega 60-80km/h vahel korra üle Tondi ja sain rattad lahti küll kuid maandumine oli hirmus, kuna see langus on veidi nagu viltu. Nädal hiljem tuli ka taga silla vedrusid remontida!!Sad

Just a man!
Vasta
#13

Mida kiiremini manöövri lõpetad, seda ohutum, vist raudtee ületamise kohta ei kehti.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne