kolvirõngad
#1

Tere!
Sai siis lõpuks kolvirõngad vahetatud, peale selle saaled. Kokku maksin 5tuhhi. Kogemustega eluaegne autojuht arvab aga, et sellest pole kasu ja peale 160 km sõitu tundub, et tal võib tõsi olla, kunagi keegi arvas küll, et esialgu võtab rohkem. Kui see ei aidanud ja suitsu rohkem kui ülevaatusel lubatud, kas siis Emexi poole.
Vasta
#2

Tsitaat:Tere!
Sai siis lõpuks kolvirõngad vahetatud, peale selle saaled. Kokku maksin 5tuhhi. Kogemustega eluaegne autojuht arvab aga, et sellest pole kasu ja peale 160 km sõitu tundub, et tal võib tõsi olla, kunagi keegi arvas küll, et esialgu võtab rohkem. Kui see ei aidanud ja suitsu rohkem kui ülevaatusel lubatud, kas siis Emexi poole.


Sellest saab üks minu lemmik teemasid... sest ega kellegi pole ju vaja teada mis auto sul on, mis probleemid su autot enne vaevasid kui sa saalesid vahetama läksid... oh ja milleks kellelegi teadmine millises seisus olid silindriseinad ja vändakaelad.... see on kõik tühine ja mõtetu inf... mida ta sul rohkem võtab kas bensiini või õli sellest ma ka aru ei saanud.

Ole tugev ja ehita oma autot rahuga, ma tahtsin veel ütelda, et 160 kilomeetrit on vähevõitu sissesõiduks. Enne 500km ei tohiks isegi unistada vattimises.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne