foorumil kogu aeg jamad?!
#1

selline probleem, et kui näiteks teen uue postituse, siis viskab teate, et sellist lehte ei ole aga ise salvestab nagu selle ära. siis pean kirjutama jälle aadressiks \"forum.automoto.ee\" ja olen jälle avalehel.

peale selle kui tulen avalehele ja vajutan mõne viimase postituse peale, siis ütleb ka, et sellist lehte ei ole.

kas viga on minus? muude lehtedega probleeme pole esinenud. kasutan win98se, IE5...
Vasta
#2

On nüüdseks miskit muutunud?
Vasta
#3

Minul jälle see jama, et päris tihti ,kui sisse login ja olen kõik paroolid ilusasti sisestanud ja \"enter\" vajutanud ,tuleb jälle sama sisselogimise leht ette.Tavaliselt juhtub see siis ,kui unic.ee kaudu üritan, aga mõnikord ka \"forum.automoto.ee\" kaudu.Tavaliselt on siis ka lehe all paremas servas punase tabaluku kujutis.
Vasta
#4

imelik mul küll selliseid jamasid pole, ainuke jama on see et nati aeglaselt jookseb(viga ei ole arvutis,teise arvutiga oli sama jama)




kasutan xp prof

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#5

k2rpman Kirjutas:imelik mul küll selliseid jamasid pole, ainuke jama on see et nati aeglaselt jookseb(viga ei ole arvutis,teise arvutiga oli sama jama)




kasutan xp prof

Sama siin, selle foorumi ainus probleem on aeglus, kuid mind see ei häiri ja olen rahul.
Vasta
#6

pppp Kirjutas:On nüüdseks miskit muutunud?
\'

ei ole midagi paremaks läinud Sad
järelikult on jama minus. äkki mu arvuti lihtsalt ei saa selle foorumiga hästi läbi, sest teistes foorumites pole mingeid jamasi.
Vasta
#7

täpsustuseks lisan nüüd:

kui lisan uue postituse, siis viiakse mind sellisele lehele:
http://forum.automoto.ee/newreply.php

ja seda lehte ei kuvata. Sad äkki see aitab kuidagi. kui võimalust saan, siis proovin mõne teise arvutiga, et äkki siis on viga tõesti minu masinas mis tähendab muidugi ühte 15min windowsi uuesti peale laskmist
Vasta
#8

NB! foorum on paremini vaadatav kasutades:
[Pilt: mlogosm.gif]

tooteid


Vasta
#9

annan teada, et enam mul seda probleemi ei esine. sama arvuti ja pole temaga vahepeal midagi teinud. huvitav, kas pole?! Toungue
Vasta
#10

Viska see kombinatsioon Win+IE võimalikult kaugele, jookse järgi, viruta jalaga veel kaugemale, võta auto ja sõida veel üle ka.

Jesper, magab rahulikult teades, et arvutis mitte midagi kunagi iseenesest ei muutu.
Vasta
#11

Ted Kirjutas:Viska see kombinatsioon Win+IE võimalikult kaugele, jookse järgi, viruta jalaga veel kaugemale, võta auto ja sõida veel üle ka.
ega see asi nii hull ka pole. Big Grin mina ei kurda, kui ülejäänud op.süsteem korras siis jooksutab ie ka pädevalt seda foorumit. Wink
Vasta
#12

Endal Win 98 + IE 6.0 ja ainsad jamad, mis esinevad, näivad olevat automoto serverist, s.t. hooti aeglane (ülekoormatud).

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#13

Ega sul seal juhuslikult pole sekjuuritit väga karmiks keeratud?
Mul tööjuures analoogne nähtus aga tingitud sellest, et meil mingi sisteem jälgib proxy liiklust pidevalt ... city-st ntx pole võimalik midagi otsida ... mingi jupp skripti ei meeldisellele ja saadab joonelt kogu lehe kuradile Sad

Dad.
Vasta
#14

Mis siin kurta, kodus/juhtme taga olles saab täiesti talutavalt lugeda (kohvitass, õlu, TV vms ajaveetmiseks mõnusalt kõrval), aga näituseks väljamaalt üle GPRS´i ei ole kasutamisega mingeid probleeme, juba avalehe ette manamine võtab sellise hulga aja ühikuid, mis välistavad juhtmest eemal olles igasuguse AMF´i külastuse. Hea seegi, et asi ise suht vähese info mahuga, mis otseses seoses kuluva $$$.

Väike üleskutse ka kasutajatele, vaadake üle kõik oma postitused. aeglast ühendust kasutades saab küll elimineerida enamuse pilte, hüppavaid asju, kasutajate uhkeid avatare, aga midagi ei saa teha quotega, kus 100 rida tsiteeritud ja all seisab ainult ;0.

al
(eelmisel kuul 1keeku eest gprs teenuseid)


Vasta
#15

Kombinatsiooni BeOS 5 + Mozilla Firefox all töötab küll igati OK
Vasta
#16

Täna kadusid millegipärast pildi lisamis võimalused ära.
Loodan, et lihtsalt teostatakse sügispuhastust ja see taastatakse. Smile

Just a man!
Vasta
#17

Pildi lisamisega on plaanis uuendused, kuid täpsemalt räägib svenson, kui asi valmis. Endisel kujul põhjustas see liiga palju tehnilisi probleeme.

Endiselt töötab pildi linkimine välisest serverist, mida on soovitav ka kasutada.
Vasta
#18

No kurdan ka natuke:
Imetabasel kombel ei tule lahti tehnilise all olevad alumiiniumi-teemad(näit.poleerimine) Viga minus?
Kõik muu-OK.
Vasta
#19

Kus tehnilise all nad täpselt on? Kas mootorrataste, võrride või autode tehnilise all ja millisel lehel?
Vasta
#20

Äi pannud Su postitust tähele-sorry.
Vigased on autode tehnilise all;
alumiiniumi puhastamine lk.4
probl. al.sulamiga lk.4
värvi-pahtli eemald. lk.4
poleeritud al. lakid lk.7
ja u.18 lehest lõpuni tulevad teemad lahti n.ö. üle ühe.
Tänan,vast Saad korda.Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne