Iz Planeta Sport
#21

Kust ostis?Võrumaalt?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#22

võrumaalt jhBig Grin
Vasta
#23

mõningad pildid minu sportidest


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#24

veel pilte


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#25

kena ratas ..aga tagaosa on imelik kuidagi see eest esiosa tõsiselt kena ja usun et minekut on ka Smile
Vasta
#26

väga ilus,a sul sellest krossarist rohkem pilte ei ole?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#27

sellel krossikal on kindlalt valed tagaamordid, (vist minski) paak, cz esiots, porikad ja numbriplaadid.
Vasta
#28

Iste tundub ka CZ oma olema
A sul sellest krossikast rohkem pilte ei ole?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#29

nii see on. paljud jupid on zeti omad.krossia pildid üritan õhtuks ülesse saada.
Vasta
#30

Teemat lugedes tulid mälestused meelde kui aastaid tagasi naabrimehel oli sport iz, samuti kollane nagu üles pandud piltidel. Hirmsat häält tegi küll ja tihti oli tema see kes pühapäeva hommikul kõik äratas. Mulle jättis hirmsa masina mulje, kui ikka vajutas siis pani tagaratta peal vastumäge maja eest minema ja esiratas maandus tänava lõpu poole. Nüüdseks mehel masin müüdud.

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#31

tagaratta peal ei anna temaga eriti sõita . sumpa hakkab vastumaad käima ja kuna tal ainult üks sumps (kui on kaks sumpat siis need toimivad nagu abirattad,sellekohapealt tegid jawad spordile ära kui tagarattase said Toungue) siis sikkel hakkab ullult vingerdama kui sumpa vastu maad läheb. seda probleemi lahendati vanasti nii et tõsteti sumpat väheke.sellel kollasel ka tõstetud aga ikka jäi sellest väheks...
Vasta
#32

hmm aga kuda esihark sellele vastu pidas ? kui te pärast tagarattale minekut esiratta vastu maad lasete
Vasta
#33

spordil on omane see et tal vedrustus väga jäik. nii et ei juhtu midagi. kuigi ei anna väga kõrgele esiratast tõsta. ja pealegi see tsikkel pole tagarattal sõitmiseks mõeldud.
Vasta
#34

aga kuidas on sport võrreldav cz125 või 250-sega?
Vasta
#35

sa nüüd mõtled krossi sporti. no 125.sele ta teeb pika puuga ära. aga spordil see jama et käigud ei kannata rapsimist. aeglaselt ja sujuvalt tuleb käiku vahetada mida on praktiliselt võimatu teha kui oled kuskil rajal või metsas.pluss on jällegi see et head pikad käigud on. 250 sega pole sõitnud seega ei tea. aga arvan et parameetreid vaadates peaks ikka ära tegema küll.
Vasta
#36

Simmereid lõhub ja tänu sellele nad ei pea kaua vastu.
Ja amordi liug pind...saab ka mõnusalt kannatada .

Raigo Kirjutas:hmm aga kuda esihark sellele vastu pidas ? kui te pärast tagarattale minekut esiratta vastu maad lasete


tohoh.......ma ytleks nad on liiga pehmed !
Kindlasti ytled ,et mul on kõik pl spordi amordid läbi ......olen proovinud pl spordi amorte mis on sõitnud ainult 800km ....ja sealgi olid nad väga pehmed !

Tagumised amordid on tavalised izhi \'\'amordid\'\' .

Ei juhtu midagi ? .....Simmerid lähvad ja liug pind .....ja veljele see ka eriti hästi ei mõju . Nii kui velje paned natukenegi risti teega nii ka võib tõmmata velje kõveraks =(

feliks85 Kirjutas:spordil on omane see et tal vedrustus väga jäik. nii et ei juhtu midagi. kuigi ei anna väga kõrgele esiratast tõsta. ja pealegi see tsikkel pole tagarattal sõitmiseks mõeldud.
Vasta
#37

krogits ainuüksi sõitmisest on vähe kasu. palju sul seda võrdlemismaterjali on olnud?tule siit läbi ma näitan sulle ajakirja kus pikalt ja põhjalikult seletatud spordi plussid ja miinused. üks 3 lk juttu on.
Vasta
#38

http://www.moto.zr.ru/txt/archiv/10-02/30-33.htm

sellel aadresil kauaoodatud jawa ja iz spordi võrdlus. kahjuks on see venekeeles.
Vasta
#39

Ega keegi ei oska siis sellele küsimusele vastata mida ,,taurka,,
küsis, et ega keellegil ei ole iz planeta spordi elektriskeeme või siis oskab natukene seletada
praegu seisab asi selle taga et elektrivärk ei tööta
Vasta
#40

Kristen100 küsi klaabu käest tal peaks kõik materjalid Planeta Spordi kohta olema.

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne