Sügisene auto-moto kokkutulek 16.okt,edukalt lõppenud :)
#21

No ma võin uurida kui Järva-Jaani Kultuurimajas on kohti et teid magama panna ja räägin oma ülemusega ka läbi siis oskan öelda kuidas on kas saab siia või eiSmile
Vasta
#22

Juhiks tähelepanu, et oktoobri teine nädalavahe on Mannheimi üritus ... kuhu ka iga endast lugupidav vanatehnikahuviline võiks vedada Wink

Dad.
Vasta
#23

Palun juba ette vabandust, aga mis see Mannheimi üritus on... ja kus see toimub. Kui eelpool nimetatud üritus toimub laupäeval, siis hommikul seal ja peale lõunat või õhta poole koosviibimisel.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#24

http://www.veterama.de
Vasta
#25

no krt.....päris talve peale seda kokkutulekut ka ei taha jätta ......veits imelik on sõita tsikliga kui temperatuur on alla 0 ...
Vasta
#26

imelik imelikuks,asi kipub libedaks Smile
Vasta
#27

Mina arvan küll, et jääks pakutud oktoobri teise nädalavahetuse peale, sest oktoobris tahakas ma juba oma kullakese talvepuhkusele saata ja arvan et ma pole ainus.Seega kes tahavad mingu mannheimi, teised tulgu kokkusaamisele.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#28

Njaaa ... nõrgad Wink

Varemalt olid ikka mehet terasest ja haisesid pidevalt õli järele ...

Dad.
Vasta
#29

Ivar73 ons midagi põnevat kuulda ka ?

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#30

Et kuidagi kahtlaselt vaikseks on jäänud? Rahvas mis toimub?

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#31

Vabandan ennast kõige lollima põhjusega - tööd on meeletud palju.
Oleks hea teada saada palju rahvast kohale soovib tulla, kui Kesk-Eestis oleks koht olemas
Revala rahvaga võime ka suvalises kõrtsis kokku saada.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#32

hmm....nagu ,et kas rahvas on niiiiiiiiiiiiiii häbelik ??????? Et sooviavaldajaid ei ole kes tahaks tulla kokkutulekule ????

Ärge kartke kõik on omad Big Grin
Vasta
#33

Ma siin foorumis nii vähe olnud,tegelikultvõiks päris huvitav wärk olla.
Vasta
#34

Väga hea ,et me siis arvestame sinuga Big Grin


PETSS Kirjutas:Ma siin foorumis nii vähe olnud,tegelikultvõiks päris huvitav wärk olla.
Vasta
#35

kui ikka mingit kokkutulekut tahate teha, siis peaks juba keegi sellega aktiivselt tegelema hakkama, kehva kokkutulekut ei ole mõtet teha....kui võimalik - olen tulija
Vasta
#36

Kui nüüd saaks kuidagi Ivariga ühendust et kas on Järva-Jaanis vöimalik ruume saada siis oleks asi selge ja paneks asjad paika, nagu ma eenist mainisin et vöiks siis seekord koguda mingi summa ja selle eest limpsi ja nänni osta, vöin selle enda peale vötta kui keegi teine soovi ei avalda

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#37

Njahh omamoodi oleks ju kokkutulek lahe ühildada koos laadaga kui vaid seal ligidal ka mingi pind olemas oleks !
Vasta
#38

Nii siis minu poolt kurvad uudised ööbimist ei saa kuna kultuurimaja kinni(ööbiad sees juba) no saun peaks vaba olema aga ööbimisetta vist ei kujune midagi siin väljaSad või on teisi pakkumisi?
Vasta
#39

Veel yks varjant oleks ....laenutada suur telk ..ja seal ööbida...kui vaja saab ahju ka sinna sisse. See ei maksa midagi ...aga kas rahvas oleks nõus sellises urtsikus ööbima ?

ivar73 Kirjutas:Nii siis minu poolt kurvad uudised ööbimist ei saa kuna kultuurimaja kinni(ööbiad sees juba) no saun peaks vaba olema aga ööbimisetta vist ei kujune midagi siin väljaSad või on teisi pakkumisi?
Vasta
#40

Kas huvilisi äkki liiga vähe pole sellise ürituse jaoks ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne