Sügisene auto-moto kokkutulek 16.okt,edukalt lõppenud :)
#61

Suurepärane kui vahepeal sekka ka positiivseid teateid kuulda on Smile Kahjuks paljudele inimestele ei sobi see nv erinevatel pöhjustel Ja Valtsile peab jöudu soovima kroonus vastupidamiseks Wink

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#62

Olen suht uus liituja, ettevõtmine huvitab ning liituks meeleldi üritusega.
Ennastki huvitab igasugune vana kraam eelkõige autod.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#63

Egas see tähenda midagi kas oled uus vöi vana Smile Loomulikult on köik oodatud!
heikson pane aga osalustasu teele ja 16-ndal kohtume Smile

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#64

Raha teele läkitatud. Oma kogemusest rallidel ja muudel üritustel käimisest soovitan ühise toidumoona hankimise.
Igaüks oma moona järamas pole võibolla just see parim varjant.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#65

Jah iseenesest pole see söögi idee paha, äkki peaks hääletuse tegema? Köik kes pooldavad ühist öhtust moonalauda siis saatku PS mulle. Näiteks 30.- peaks piisav olema ja alkoholi eest muretseb igaüks ise, muidu läheb jube keemiaks ära

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#66

sai kah kukkrut kergendatud Smile...ja ühise toidumoona poolt...

Dodge Journey Cool
Vasta
#67

tavai ....teeks nii hoopis ,et see kes on vastu yhise toidumoona ...see võtku sõna ..aga need kes on poolt ...need las olla kuss ...sest vaikimine tähendab nõus olekut [Pilt: 1]
Vasta
#68

ehk oleksin ka tulija,kuid kahjuks kindel ei ole ja kui äkki ikkagi tulen kohale,siis kas kohapeal saaks ka maksta ?
Vasta
#69

No egas kedagi ära ei aeta jah, aga lihtsalt selle raha kogumise eesmärk oli, et teaks palju tulijaid jne. hetkel on 7 maksnud ja 3 on öelnud et kui tulevad siis kohapeal maksavad, seega nendega ei saa arvestada kindlalt, aga peaasi et ikka tuled Smile

PS: Alla 10 inimese vist ei ole asjal mõtet, sai Ivar73-ega seda arutatud siin mõnda aega tagasi.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#70

Jah aga juba hakkab ju 10 inimest täis tulema kuna ma ise vist ikka kah tulenBig Grin.
Aga siis veel uuesti üleskutse TULGE KELLEL VÄHEGI AEGA JA TUNNEB ENNAST FOORUMI KASUTAJANA.Toungue
Vasta
#71

Ka mina olen õnneks oma muudetud päevakavade kohaselt siiski 95% tulija Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#72

Valdo see on ainult igati positiivne uudis ja kahel käel tervitatav Smile
Lisaks sellest toidukraamist et kuna mavastupanu ei kohta siis ostan kraami ära arvestades 30.- per nägu ja siis kohapeal arveldan teiega., seega köik kes tulemas aga pole maksnud veel,tehku mulle oma otsus reedeks kella 17.00 ks teatavaks, et ma teaks toidukraami osta.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#73

redeagle Kirjutas:Valdo see on ainult igati positiivne uudis ja kahel käel tervitatav Smile
... kes tulemas aga pole maksnud veel,tehku mulle oma otsus reedeks kella 17.00 ks teatavaks...

Äkki annad siis mulle oma telefoninr (nt U2U), et saaksin Sulle helistada, kui mu otsus reedel kindel. See siis sedamoodi jah, et reedel selgub lõplikult, kas mu ajagraafikud võimaldavad tulla.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#74

Tere head foorumikaaslased! Ootame Teid kokkutulekule laupäeval, 16.oktoobril Järva-Jaani. Pakume välja järgmise kava: kogunemine kell 13.00 kultuurimaja ette - sõidame vanatehnikaga (Gaz 67, Bedford, MB 1113 vms.) Karinu klaasikotta, kus saab vaadata klaasesemete valmistamist, ise klaasi puhuda ja soodsalt neid ka kaasa osta), - tuletõrjemuuseumi külastus - Orina mõisas tehnika pöördlavaga tutvumine (töötavad suurtraktorite mootorite, käigukastide jne. läbilõiked!) - tuletõrjemuuseumi fondihoidla/näitusesaali külastus - onu Vello filmitoas vana ringvaate jälgimine - uudistame vanas villaveskis 100a. vanuseid seadmeid ja Grosley mootorit - vanaautode varjupaigas teeme veidi tööd: paigaldame Kavz 651´le esi- ja nurgaklaasi - seame end sisse kultuurimaja väikesesse saali: igaüks valib endale sobivama põrandapinna magamiseks (oli ju meeles, et kõik ööbimisvahendid endal kaasa!), teeme pika laua keset saali (söögi- ja joogipoolist saab ka meilt osta), onu Vello seab üles vana rändkino aparaadi (saame otsida vanadelt filmikaadritelt vanu autosid), võimalus käia autosaunas ja saada vesimassaažidušši (saunalina endal kaasa!)
I NB - kes pole veel seni tulekust märku andnud, ärge muretsege - tulge ikka! Nii osavõtu(50.-) kui söögi(30.-)raha saab tasuda ka kohapeal
II NB - kavas võime teha muudatusi vastavalt osalejate ettepanekutele
III NB - kohale palume tulla täpselt kella 13.00-ks, kuna hiljem ei pääse klaasikotta
Palavate tervitustega ja igakülgset infot anda soovivad foorumlased Järva-Jaanist:
Ivar73 (55 964 957)
pritsimees (52 29 095)
muuseumipapa (51 49 485)

Eksimine on inimlik. nüüd korrasSmile
Vasta
#75

ivar73 Kirjutas:Tere head foorumikaaslased! Ootame Teid kokkutulekule reedel, 16.oktoobril Järva-Jaani.

16 on laupäev, kui olekski homme, siis ma ei saaks tulla.
Vasta
#76

Ma arvan et see pigem pisike näpukas Smile Ikke laup. toimub asi

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#77

Mina olen tulija küll aga pean olema ommukul linnas tagasi olema.See ei takista aga maksmast osamaksu ja kohtumist paljude foorumlastega.
Vasta
#78

Et nagu ma saan aru ...tuleb väga väga lahe yritus ....miks ma ei näe osavõtjate kasvu ????? .....nõrgad olete ? =P
Vasta
#79

Tulen ka !
Vasta
#80

Otsustasin ka teiega kampa lüüa kuna lahnigkava on suurepärane ja naisega ei viitsi ka mööda poode ringi hulkuda.
Ahhjaa tuli meelde kui kellegil transpordi kriis ja teda ei heiduta väike 20km. ringi sõit, siis võin küüti võtta.
Nr. profiilis

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne