Põhjakaitse
#1

Pakutakse nii duralumiiniumist kui komposiitmaterjalist valmistatud põhjakaitseid, kumba valida?
Talv pole enam mägede taga, ning eelmisel talvel oli jama niiskusega - elektrisüsteem kalas (alarm).
Vasta
#2

Igaljuhul soovitan duralumiiniumit. Väga kõva materjal. Oleneb ka mis otstarbeks. Kui lihtsalt tänavapeal tahad sõita, siis arvatavasti kõlbab ka komposiitmaterjalist.
Vasta
#3

Olen nüüd otsustamas, enamasti küll linnateedel aga mõnikord ka kruusateed pidi, auto suht madal.
Kas komposiitmaterjalist tehtud põhjakaitse on löökidele nõrgem? Reklaamis lubatakse et see ei lähe mõlki ja mida kõike vel.
Vasta
#4

kui tänava peal sõitmiseks, siis võta see komposiitmaterjalist. esiteks see kergem ja tänapäeval ka väga tugev. Kindlasti peasuuruseid munakivisid ei kannata. Duralumiinium selles suhtes ära katsetatud. Kõva kui kurat.
Vasta
#5

RED Kirjutas:Pakutakse nii duralumiiniumist kui komposiitmaterjalist valmistatud põhjakaitseid, kumba valida?

Kes ja kus seda duralumiiniumist kaitset pakub?
Komposiitmaterjalist isendi leidsin Ravolar-st.
Vasta
#6

Kas see komposiit tõesti kaitseb ka? Ma arvasin siiani, et see plast on rohkem porikaitse Big Grin

Custom-made kaitse pakuks mulle ka huvi.
Vasta
#7

Ma ei tea, palju oled plaaninud kulutada aga Vihuris teevad poisid sulle 3 tonni eest sellise kaitse, et sõida üle mille tahad.

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#8

idalimusiin Kirjutas:Ma ei tea, palju oled plaaninud kulutada aga Vihuris teevad poisid sulle 3 tonni eest sellise kaitse, et sõida üle mille tahad.
väga kena. millest nad selle kaitse siis teevad?
Vasta
#9

Läks nii, et tookord kulus raha hoopis reisile minekuks (tekkis tööl nädalane paus, et suvel polnud puhanud, panin rahad kokku ja käisin reisil). Ilmselt eelistan Ravolari komp.materjalist tehtud kaitset, metallkaitse pisut kallim ning pole ka otseselt vajadust üle põllukivide sõita, siis läheksid juba summuti, sillad ja muud asjad auto alt...
Vasta
#10

Materjaliks on alumiinium-magneesium3, kui täpseks minna. Rahvakeeli kergsulamist. olen ise nende tööd näinud - väga korralik töö. nad panevad selliseid ka väga paljudele uutele autodele. seega julgen soovitada.

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#11

Põhjakaitse pole ainult põllukivide vastu, ka linnadzhunglis kulub see ära. Näiteid vast leiab igaüks ise kes vähegi silmi lahti on hoidnud.
Vasta
#12

Seda et sellest kasu on, tean isegi (kasvõi vee, lume sattumise eest mootoriruumi). Kui ei tea kas sellest magneesium-alu sulamist (vist olid nende komponentidega) või komposiitmaterjal.
Vasta
#13

http://www.automaaler.ee/tooted.php?cat=11

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#14

RED Kirjutas:Ilmselt eelistan ...
...metallkaitse pisut kallim ...

Kas jutt on Vihuri metallkaitsmest siis? Kas on ka muid alternatiivseid metallkaitsme pakkujaid?
Vasta
#15

Konesko on siuke firma kust neid saab
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne