Kõige võimsam tsikkel millega oled sõitnud?
#21

unimüts sa nägid seda ju põltsamaal ja sa ise ütlesid et see on jawa 632
Vasta
#22

Hmm ma vabandan, kuid mina eksisin selles. Asi selles, ma arvasin, et tegu on jawa 632, kuna mootori peal on 632 jne, kuid ma eksisin, paberites seda ei ole.
paberie järgi 632 kirjelduse andsin ennem üleval.
Mootori järgi oli to vaid 632, siin käis just kemplus mul, mis masin to on, kuid keegi ei osanud seda ära seletada.
632 mootori peal ees vana jawa hark , vana jawa suunatuled, ühe armatuur kellaga. Ausalt ma ei teagi, mis tollel masinal paberites võiks seista -- pole õrna aimugi.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#23

unimüts Kirjutas:...vana jawa suunatuled...
???
Vasta
#24

stretch Kirjutas:
unimüts Kirjutas:...vana jawa suunatuled...
???

Sorry veidi vale info eeest, mõtleisin, et tollel olid need suunakad küljes mis ilmusid esimestele jawa 350 netele külge, mitte need mis on 634 ja 638 nende eelkäiad.

Vabandan arusaamatuste pärast.
RK

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#25

Honda Black Widow 750cc
Vasta
#26

kõige suurema kubatuuriga suzuki GSXR 1100 cm3 (ma alles 16 ,aega veel on) a kõige rajum oli KTM 525 SX
Vasta
#27

heheee....aga mul oleks kysimus selline ,et paljud teist julges seda kõige võimsamat peeneks lasta ja paar kiiremat teha sellega Smile ???
Vasta
#28

korgits Kirjutas:heheee....aga mul oleks kysimus selline ,et paljud teist julges seda kõige võimsamat peeneks lasta ja paar kiiremat teha sellega Smile ???

Vat, ei tunne vajadust ennast igal võimalusel kasti ajada ja sõprade lelusid lõhkudaToungue

loll on loll olla.
Vasta
#29

Ega peeneks ajamine ei lõhu tsiklit ....kui just kusagilt kurvist välja ei laia Toungue


IIIFFFAR Kirjutas:Vat, ei tunne vajadust ennast igal võimalusel kasti ajada ja sõprade lelusid lõhkudaToungue
Vasta
#30

Rinkavariant Yamaha 2004. aasta R1-st. Peaksin puruloll olema, kui oleks üritanud oma oskuste juures seda asja \"peeneks lasta\". Lisamärkusena: kuna respektipuuduse all ei kannata, olin kahe esimese käigu ja pööretega väga ettevaatlik. Kolmanda rauda saanud, mõtlesin gaasiga juba julgemalt ümber käia. Tulemus – esiratas kaotas kontakti asfaldiga kiirusel 160+ km/h. Respekt selliste aparaatide suhtes säilis ja tugevnes.
Vasta
#31

160kmh kiirusel pole see tunne veel nii väga jube.....palju jubedam on siis kui 200kmh+ kiirusel äkki suvatseb järsemal gaasi vajutusel nina pysti tõusta =P

Uuemad (loe kuni 2a vanad) super baigid on täielikud loomad. Nende peeneks laskmine vajab ikka korraliku sõidu kogemust .

kullokas Kirjutas:Rinkavariant Yamaha 2004. aasta R1-st. Peaksin puruloll olema, kui oleks üritanud oma oskuste juures seda asja \"peeneks lasta\". Lisamärkusena: kuna respektipuuduse all ei kannata, olin kahe esimese käigu ja pööretega väga ettevaatlik. Kolmanda rauda saanud, mõtlesin gaasiga juba julgemalt ümber käia. Tulemus – esiratas kaotas kontakti asfaldiga kiirusel 160+ km/h. Respekt selliste aparaatide suhtes säilis ja tugevnes.
Vasta
#32

naabripioisi dnepr mt-11 oli vist see masin Smile
Vasta
#33

Ish Planeta 5


Vasta
#34

k-750 jube lahe pill oli sai kunagi omatud aga olin väga loll et maha myysin aga hind oli suht kõrge 10000 kr aga edasi läks ka
Vasta
#35

Sõbra 900 kuubine-suht peeneks lasin a marki ei mäleta enda 600 kuubine on parem siuke rahulik tänavasõidu pill
Vasta
#36

Plastikust ja liigsest metallist paljaks kooritud Honda Goldwing, 1200 ccm

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#37

pisikese poisikesena(mingi 7 a) pandi mind mingi emmilise selga(650)-ei jõudnud siish veel selle lenksugi väänata aga noh jahBig Grin

sügisel sai sõidetud klassivenna papsi kawasaki KLE 500'ga-160:S
Vasta
#38

1100 ccm kawasaki vulcan....Feel the power.. Big Grin

Cool
Vasta
#39

korgits Kirjutas:Ega peeneks ajamine ei lõhu tsiklit ....kui just kusagilt kurvist välja ei laia Toungue


IIIFFFAR Kirjutas:Vat, ei tunne vajadust ennast igal võimalusel kasti ajada ja sõprade lelusid lõhkudaToungue

Väga vana teema kommenteerida aga kui see üles kaevatud, siis peeneks ajamise koha päält: musikaalsele kõrvale kõlab "peeneks aetud HD" väga väga inetult. Pealegi on säänse moto võlud just madalatel pööretel saadaval...

loll on loll olla.
Vasta
#40

RM450f krossikas
yz 85 krossikas www.pilt.ee/oakley1
KX85 krossikas
EXC 125 krossikas
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne