Kõige võimsam tsikkel millega oled sõitnud?
#41

14 aastasel sõitsin sugulase honda shadowiga ja 15sena kawasaki vulcaniga Big Grin Meeletu tunne on sellisel chopperil peal istuda nii noorelt ja rutskat väänata Wink Oi mis värin käib tagumikust läbi kui rahulikult 100ga lased Big Grin
Vasta
#42

Kõige võimsam millega sõitnud Yamaha R-1 130kw,hea kokemus kui tahaks ära proovid susuki gsx-r 1300 võimsus samase kanti yamahaga aga litraas loeb kah natuke, kuigi R-1 kõvasti kergem,ise sõidan zx-10 101kw kiire maantel kuid tallinna tänavatel suht mõttetu teed jubedad liiklusest räälimata!
Vasta
#43

Kawasaki zx9 sport sumpa, teised karpad, ümber puuritud düüsid. 110kw

Mina 210km/h sital teel (tuli lihtsalt nii kiirelt see kiirus et ei saanud 4,5,6 käikku pannagi. Ja muidugi viskas alguses tagarattale ka niiet vedas et matsu ei pannud, ikkagi esimest korda tagarattal. Vend lasi 300km/h soome minnes tln trt maanteel, siis jäid kahe realisel trassil kurvid kitsaks ütles vend Toungue Seega kell ilusasti põhja.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#44

Sõbra delta on vast kõige võimsam... Tal oli jalakäikudega roheline... Nüüd mul putitamist vajav riga4, eks kunagi forsseerib selle ära, siis on see ehk võimsam...
Vasta
#45

Pisike update. ABC koolituse A kategooria õppesõidu ratas Suzuki 600ne ja 37KW hea on Big Grin
Vasta
#46

mu sõbra vana jawa 350
Vasta
#47

iz planeta5 350ccm 16 kw
Vasta
#48

ise olen sõitnud 50cc mopiga aga seljas olen olnud 1000cc yamaha bikel.
Vasta
#49

Nüüdseks sain endale 250cc krossar. Ise 13, aga imekomel ma ei kartnu sellega alguses kohe sõita. julgesin kohe täpiks anda.
Vasta
#50

Mina pole 125'ese seljast kaugemale jõudnud, teise käiguga tõstis sutsu esiratast õhku küll, kolmandat ei julgenud sisse panna. Big Grin

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#51

K-750M( oli mu esimene tsikkel millel olid käigudBig Grin) ja Jawa 638.
Vasta
#52

Honda Dominator või Yamaha TT600R. Mõlemad olid paberite järgi 25kW (piiratud).

Maamees linnast.
Vasta
#53

Siiamaani on selleks masinaks olnud: Bombardieri Can-am. Rotaxi mootor,millel kuupe ligi tuhat.[/align]
Vasta
#54

Võimsuse poolest K- 750M kuid väleduse poolest ilmselt teemaalgataja Yamaha Tenere 600cm3
Vasta
#55

Ma rohkem rolleritega sõitnud, nendest siis Tuula T200.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#56

Ilmselt kõige võimsam on eelmise aasta Harley-Davitson, 1600 cc. KW ei oska öelda.
Vasta
#57

Masin millega viimati sõitsin omas kW küll vähe, suurust 650ccm, kuid töötab diiselkütusega ja teeb ka vastavat häält, moment on korralik.
Vasta
#58

Vabandust et teemat solgin( lugesin välja miskit viimasest postitusest), aga mind hakkas Diiselmootoriga mootorratas huvitama...
et kuskohast võiksin sellekohta informatsiooni leida?

Hull tehnika järele Toungue
Vasta
#59

Kasutaja Miilits, kas Sina siis selle omanik: link
Diislemootoril on väänet just madalamatel pööretel, sellisega võib päris lõbus olla.Cool

Keits, väiksem arutelu olemas ka siin foorumis: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=42600
Vasta
#60

Täna sai väike tiir BMW R1200GS-iga tehtud, väga tore masin Smile

Maamees linnast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne