uunikumide laat
#1

Olen kuulnud, et korraldatakse sellist asja nagu uunikumide laat, kus on näitused ja ka varuosade, iluliistude jne. müük. Tahaks teada, et millal selline asi toimub ja kus kohas.
Vasta
#2

Jutt on vist Kurtna laadast, mis toimub... 3.oktoobril?

Parandage mind, kui eksin.
Vasta
#3

Lugupeetud vanatehnikahuvilised!

Palun ärge tulge igal aastal mai ja oktoobri esimestel pühapäevadel Saku vallas Tagadil toimuvale Vanatehnika Laadale. Seal käib juba niigi palju inimesi.
Sel korral, 3.oktoobril toimub seal \"Autovaba päev - part 2\"
http://www.unic-moto.ee/yritused/tagadi.jpg

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4


Mis see autovaba päev on? Kavatsen müüma tulla,( M-401 kanne ja paar jalgratta projekti ootavad uut omanikku.)
Vasta
#5

sel korral üritan mitte kella 10-ni magada, vaid juba 7 Nysaga kohal olla Smile
Vasta
#6

Mis 7 aeg! Parimad ostud tehakse kella kuue ajal taskulambi valgel!
Vasta
#7

Romka Kirjutas:Mis 7 aeg! Parimad ostud tehakse kella kuue ajal taskulambi valgel!

Okok, hakkan siis kell 4 Tallinnast kruisima Big Grin
Vasta
#8

Rahunege seltsimehed unetud! Ei hakka nii vara seal veel keegi kauplema, kõik ootavad umbes kl 11.00-ni siis tulevad alles rootslased bussiga, rahakott seljas. Tunni aja pärast hakkavad alles hinnad langema. Normaalne müüja ei müü kohe alguses korralikke asju maha ja enamus kola jääbki müümata.
Autovaba päev tähendabki seda, et kui tulema peate, siis tulge juba mitmekesi ühes autos. Kes neid teie liisingu panne ikka näha tahab!!!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#9

Piibur Kirjutas:Autovaba päev tähendabki seda, et kui tulema peate, siis tulge juba mitmekesi ühes autos. Kes neid teie liisingu panne ikka näha tahab!!!

Siinkohal pakuksingi välja 4-5 vaba kohta Nysas Big Grin Varahommikul. Tallinnast. Ostetud kola mahub kah peale Toungue
Vasta
#10

Niisiis käidud ja ka portsu foorumirahvast nähtud. Minul jäi peaaegu kogu raha alles Big Grin
Sain mossele 25eek eest punased tagatuled ning ... 30 eek eest tuttuue, pakendist lahti võtmata kirbumängu Big Grin (lauamäng selline - vanemad kui 25 peaks mäletama Big Grin)
Vasta
#11

Mul ka Muhuga seal käidud ja minulgi jäi raha tasku (va. väravas pilet ja 1 kohv Smile ) Rahval vajus karp lahti kui me 4 Muhuga parklasse keerasime Big Grin
http://www.zone.ee/markend/pildid/kurtnas.JPG
Vasta
#12

Käisin ka,väga tore üritus oli.
4xMuhku parkisid ilusti minu bussi kõrval,ilus oli kohe vaadataCool
Vasta
#13

Täname kõiki huvilisi, kes osalesid Tagadi Vanatehnika Laadal.
Tegemist oli viimase selletaolise üritusega Tagadil. Rohkem vanatehnika laatasid seal ei korraldata.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#14

Vägev laat oli ja õnneks viis saatus mind vajaliku kolaga ka seal veidi kokku:

- Põhjala 1952. aasta jalgrattarehvid (uued, kasutamata, rantääristega)
- Pobi pleekimata, punase tagapõhjaga 2. seeria \"kellad\" (iga pobitegija teab, et reeglina need pleekinud)
- Husqvarna jalgratta tagaratta
- 1950te keskpaiga / teise poole GAZ 51 armatuuri (odomeetri rida ülalpool spidovõlli)
- mõned eestiaegsed jalgrattatöökoja tööriistad
- Pobi kojameheluuad ja varred

Palju kola jäi ostmata, sest mitmetel inimestel on tekkinud arusaam, et ühe vanaaegse, roostes, kulunud ja katkise asja eest võiks hingehinda küsida. Kui müüja ei saa ka peale väikest kauplemist aru valemist: tüki/projekti hind = ideaalkorras asja hind - (taastamistöö + materjalid), siis kulgevad säärase tüki ja minu elukäigud erinevaid radu pidi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#15

Piibur Kirjutas:Täname kõiki huvilisi, kes osalesid Tagadi Vanatehnika Laadal.
Tegemist oli viimase selletaolise üritusega Tagadil. Rohkem vanatehnika laatasid seal ei korraldata.

Mis siis nüüd? Plats kitsas? Rahvast palju? Vms?

Et kuhu siis edaspidi laadad suunduvad? 15 aastakest on juba ju pikk traditsioon, mil see üritus Pikaverest Kurtnal (Tagadil) olnud on.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#16

Uus trend on tekkinud ... teha mingist asjast midagi ... ehk siis \"taastatud\" osad, mis lähemal vaatlusel on 1. väga kehavasti tehtud ja 2. ei ole üldse õiged asjad ... ntx tuled ... vaatasin just neid udulaternaid, kroom peal kohutav, eeltöö si**, värv ..nuujah .. oli ka midagi ... igatahes mitte õige toon ... reflektorist seest peegel puudu ... ühesõnaga KOHUTAV ... tõsi ... klaas õige ja kopsik ise ka ... aga minu hinnangul oleks see alles taastamist vajav tükk ... nagunii on sisu ka seest puudu.

Dad.
Vasta
#17

MIKS viimane ?Tore üritus oli!Leidsin osa K-22B karpast ja ühe vanatüübi tagatulevõru koos 4klaasiga.Kahju kui oli viimane aga ega loodus tüja kohta salli.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#18

Vabandust, puterdasin veidi, aga teema selguse huvides tõin teise sarnase teema postid siia üle:

Denis23

Mina sain
GAz 21-le

1 rattakilp uus + II seeria tagumiste uste iluliistud lühikesed 2 tk. head - 180 EEK


Suunatulede lüliti, kasutatud, rahuldavas seisus - 100 EEK


Bensupaagi luuk, uus, must - 40 EEK


Üldiselt, paljude varuosade hinnad tundusid mõttetult kallis:
küsiti 4 Volga kilpi eest 1000 EEKu jne....mis aga üllatas see on ZIMide plekkide arv...mis meeldis - palju hirve oli keskimiselt 1400 eeku/tk.

Mida aga teie ostsite Kutnas?

kooma:

Minu ostukorv. (kirjas ka minu opeli juures)

Kaks BOSCH generaatorit, 100.-
Pasun Opelile 50.-
Plekist kodarvelg 50,-
Bensiini pump 50.-

Pleks võibolla ka muud leidnud, aga kambaga tulekul üks viga, ei anta aega rahulikult otsida.

valdo

Suurema \"kola\" (plekid, sillad, mootorid jm) ostul on Kurtnas see häiriv asjaolu et nimetet isenditega rahva vahel kitsastes käikudes kurseerida on üliraske ning neid eemal paiknevasse parklasse tarida. Ja parklas on üliraske järelkäruga opereerida, mistõttu on viimane mõistlik üldse koju jätta. Lisaks veel põhjus, et keegi ei garanteeri käru peale ladustet kola säilivust parklas, kui uue tiiruga laadale kurseerima ning uut kola jahtima minna.

Kui ma ostaksin nt laadal välja pandud automootori, mis on toodud platsile nt käru peal, siis sooviksin ma ajada oma auto käruga teise käru kõrvale, et mootor ühelt kärult teisele tõsta. Kurtnal seda teha ei saa...

KIEVJANEZ

Üks lätlane müüs mulle Pobeda komplektse tagatule. (Korralik kopsik.võru ja klaas). Tahtis 2 latti so.~50.-eeku Siiamaani tuju hea
Vasta
#19

kui keegi tegi pilti seal seisnud rohelisest mootorrattast K-58 siis sooviksin selle pilte! Smile
Vasta
#20

jurka Kirjutas:MIKS viimane ?Tore üritus oli!Leidsin osa K-22B karpast ja ühe vanatüübi tagatulevõru koos 4klaasiga.Kahju kui oli viimane aga ega loodus tüja kohta salli.

Millele Sa 22B peale paned?

Ja millisest võrust on jutt - kas GAZ-AA tulevõrust (tule sees 2 pirni) või 51 tulevõrust?
51 tulevõru otsisin (vt http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=8031 ) ja ei leidnud - eks vast pean ikka ise selle valmistamise keerulise töö ette võtma...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne