Uued Volgad.
#1

Mulle pakkus sibul oma valget 3111 müüa.See saan vene registris,hind minu jaoks talutav.Ja samas mulle too auto meeldib,kuigi maitse üle es vaielda.Nii palju kui mina tean EW uutel Volgadel puudub tüüpkinnistus,samas on ju Gaselle küll arvele võetud.Kas on keegi targem kes toda matsu paremini jagab?
Vasta
#2

See küll minu asi aga tolle ga kiire.Ma ju võiks vene numbritega siin edesi sõita aga samas pole eriti soovi politseiga igal sammul oma asju selgitada. Mul kogemus LV numritega sõidust.
Vasta
#3

Aga Sa küsi otse ARK-ist järele.
Vasta
#4

3111 nii uus mudel,et selle jaoks tuleb lasta teha üksikkinnitus,mille taotlemise kord on mõttetult kallis,keerukas ja arusaamatu (ntx lähim sertifitseeritud heitgaaside mõõtmise labor on Tamperes).
GAZide kohta lisaks niipalju,et Gazellide hetkeseisust olen siin foorumis varemgi kirjutanud ning Sadkosid on siin arvele võetud ministeeriumi erilubadega.Siseinfo ütleb,et Sadko-postipuure on siiakanti lähiajal veel lisandumas...Wink
Vasta
#5

Sellega on jätkuvalt sedasi, et kui Gorki Autotehas suvatseb euroopas uutele sõiduauto mudelitele tüübikinnituse ära \"teha\", siis saab tõesti näiteks EV-s registrisse kanda. Kui selline toiming ise käsile võtta, kulub spetsialistide hinnangul selleks ajaliselt ca 2 - 4 aastat ja rahaliselt ca 2000 - 4000 EUR-i. Gaz kaubikutel ja veokatel on need dokumendid ok, kuna tehas näeb nendele mudelitele välisturgu. Küll aga üks hull sakslane ostab tehasest nö. Volga ( Gaz - 3105) toorikuid, lisab euromootori, turvapadjad, elektroonika jne. ja sealt saab tellida - osta. Seda teemat on käsitletud siin foorumis vist Gaz - 24 klubi teema all. Aga kes on sirvinud viimast AVTOREVJUD, see on kindlasti näinud viimasemat Volgat, so. Gaz - 31107 vms. - ja see mudel väliselt läheb täitsa Lincoln Towncariks kätte ära! Disain po amerikanskomu!
Vasta
#6

Endiselt võib uue Volga soetada ka \"kinnisel territooriumil\" sõitmiseks. Sama süsteem kehtib kõikide uute UAZ-ide kohta.
Samuti on võimalik soetada \"kooseisev komplekt\" varuosi, mille abil oma olemasolevat samavärvi GAZ 24 pisut tuunida.
Vaata ka: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7819

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#7

[quote=PETSS]
Mulle pakkus sibul oma valget 3111 müüa.See saan vene registris,hind minu jaoks talutav.Ja samas mulle too auto meeldib,kuigi maitse üle es vaielda.Nii palju kui mina tean EW uutel Volgadel puudub tüüpkinnistus,samas on ju Gaselle küll arvele võetud.Kas on keegi targem kes toda matsu paremini jagab?
**********************************************************
Mis väljalaske aasta?Kui kuni 93 siis muret pole.Big Grin
Vasta
#8

Muide, Paldiski tolliplatsil on selliseid Ladasid, mida Eestis ei liigu.

Mark on noil VAZ 2115.
Vasta
#9

Volgade hinnakirjad Moskva automüügisalongides aastal 2004:

Gaz - 3111, ca 71 980.- EEKi - 96 624.- EEKi

Gaz - 3102, ca 89 060.- EEKi - 103 700.- EEKi

Ja nagu vene autode puhul tavaks, lisandub soetamishinnale ka teatud suuruses kohene kiirremondi või mingi tehnilise täiustamise maksumus. Lisaks veel automagnetoola \"URAL\" paigaldamise vajadus (valmidus)!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz - 3102 (1984)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne