\"Sisaldab sinu tehtud postitusi\"
#1

see käib siis teema pildi kohta. kas seal on siis uued postitused või mitte. või on hoopiski lukus.

seda, et kas see teema sisaldab minu postitusi, seda ma pole kunagi kohanud. kas ma siis ei peakski?
Vasta
#2

Tahtsin ka just seda küsida...

Edit: Üks teine asi veel...
See staatus, mis näitab kas teema on vana või uus, on minu meelest täiesti üleliigne - viimase postituse kuupäeva vaadates saab ju sellest iga inimene aru.
Pigem võiks siin olla see populaarsuse järgi (postitusi üle 30 nt.) eristamine (nagu phpBB2-s):
[Pilt: folder_new.gif] Uued postitused
[Pilt: folder_new_hot.gif] Uued postitused (populaarne teema)
[Pilt: folder_lock_new.gif] Uued postitused (lukustatud teema)

[Pilt: folder.gif] Pole uusi postitusi
[Pilt: folder_hot.gif] Pole uusi postitusi (populaarne teema)
[Pilt: folder_lock.gif] Pole uusi postitusi (lukustatud teema)
Vasta
#3

eks me vaatame need asjad siin kõik üle... igasugused kellad ja viled kaovad ära, samuti kaovad ka ära asjad, mis mingitmoodi kasutajate vahelist ebavõrdsust peaks tekitama.
Vasta
#4

svenson Kirjutas:... igasugused kellad ja viled kaovad ära, samuti kaovad ka ära asjad, mis mingitmoodi kasutajate vahelist ebavõrdsust peaks tekitama.
millest on selline muutus põhjustatud?
Vasta
#5

Hmmm...minu meelest võiks kasutajanime all olla küll:
-millal liitus
-tehtud postituste arv
-kas on foorumis või mitte
-kasutaja asukoht (nagu varasemates versioonides)
Vasta
#6

Lean, et iseenesest oli nende kellade ja vilede algne idee hea. Vaadates kasutaja reitingut, on uuel liikmel kergem vahet teha, kui tõsiselt kellegi kommentaari suhtuda. Kahjuks aga mitte kõik ilmakodanikud ei saa asja pointist päris õieti aru. Näiteks Valdo reiting on väga kõrge ja austusest mehe vastu pean ütlema, et talle ei jõuaks plusse ära jagada.
Mõni liige, arvas aga, et see on asi, milles oma hetke meeleolu näidata, kas siis suvalise või ebameeldiva kommentaari kirjutaja kulul.
Seega tegelikult oleks asi ok, kuid hindamiste üle peab olema mingi kontroll ja kindlasti peab hindamine nii positiivselt kui ka negatiivselt sisaldama kommentaari ja põhjendust. Viimast kindlati mitte stiilis ,,nägu ei meeldinu\'\'
Lõppkokkuvõttes ei ole aga adminnide asi pidevalt kontrollida ja klaarida liikmete omavahelisi suhteid. Seetõttu on täiesti arusaadav, et kergem on sellistets käärimist tekitavatest lisadest loobuda.
Minu ettepanek oleks loobuda liikmete endi omavahelisest hindamisest, aga säilitada ikkagi mingi pädevushinnang, kas siis adminnide endi poolt, või siis nende valitud liikmete poolt, keda peetakse vastaval alal selles forumis tegijateks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne