Chobram -Toyota Corolla `77
#21

nii.. j2rgmisl n2dalavahetusel saan auto l6pux talvekorterisseSmile saab p6hjalikult masinat tegema hakata. kuna endal just eriti kogemusi ei ole sel alal, siis juhendajaid kah varutudSmile tagumisele stangele andsin eile relakat maitsta, sest see oli naguinii l2bi ussitand mitmest kohast ning nii roostesurmade kui muuga ei 6nnestund neid polte lahti saada.
Vasta
#22

mis juppidest huvitatud oled mu sõbral nagu 4 sellist corollat ehk annab midagi aretada kui vaja onToungue
Vasta
#23

oleneb millest olex huvitatud loobumaBig Grin kuna uksed l2bi (v2ga) ning vana omanik kardetavalt koos teise kerega need emexisse saatnud, siis 2kki oleks normaalses olukorras uksed? ..tagastange (olgugi, et sellega pole kuigi kiire).. salongist puuduliku v2limuse/korrasolekuga esiistmed ning armatuurlaud. aga nu see salongi v2rk ning stanged teisej2rguline. tahax esiteks ikka kere korda saada. aga yldiselt oosatud yxk6ik millised pakkumisedSmile
Vasta
#24

Nu uksed ka vist sittas korras neil kõigil aga staged ja armatuuri ehk ikka saabWink
Vasta
#25

siis olexin ylimalt huvitatud.. kuidas lood istmetega
Vasta
#26

niih kokkuv6te puuduolevatest juppidest:

tagastange
iluv6re
esiklaas
uksed
armatuur
istmed (kehvas seisus)

praeguse seisuga see k6ik, kuid kurat seda teab, mis veel v2lja tuleb. kui kellegil on miskit eelnimetatud juppidest, andke teada. lepime aga hinnas kokku ja..
Vasta
#27

Chobram ma IMO vaataks küll uut esiklaasi, usu mind see investeering tasub ennast ära juba ainuüksi sõiduohutuse ja nähtavuse kohapealt.Mina sain oma klaasi sealt: link
seal isegi 2 corolla esiklaasi müügis soodsalt aint aasta pole vist sobiv, aga küsida tasub ikka.Vahest ikka vedeleb laos asju, klaas mille ma ostsin oli toodetud 95.a ja tehaseklaas

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#28

krt ma ei ta kah, kas KE 10 klaasid l2hevad..

***********************

niih.. neil selline klaas olemas. 2150 eeq..2kki olex keegi n6us loobuma oma klaasist v2he v2iksema hinna eest?
Vasta
#29

n2dalavahetusel sai juhi jalgealune 2ra keevitatud. esimesi tiibu oli lausa r66m 2ra v6tta, sest k6ik poldid tulid ilusti lahti.
minu soov pilte teha eba6nnestus, sest peale postitusse lisatud pildi ei suutnud ma yhtegi teist teha. digikal said akud tyhjax ja ka selle yhe kvaliteeti muutsid 2rajoodud 6lled.


   

pildil veel kapotki kyljesSmile
Vasta
#30

t2na n2gin TE-27 Levinit.. oli ikka ilus kyllWink sain samasuguse kohta paar vihjet kah...et kust saada. enda rolla kohta niipalju, et esikaas ning uued uksed nyyd siis olemas. herr intsust oli v2ga palju abi, ait2h! proovisin ning vaatasin klaasi m66tet ning see klaas l2heb ilusti.
keegi on tagumist paremat tiiba... ..k6ige 6igem 8elda k*ppinud.. keevitatud pole, vaid kohe pahtel peale visatud... v6tsin pahtli nurgast ja pool tiiba tuli kaasaToungue keevitusega ikka venib, sest kokku pandud saksa ja vene kemp ei taha koos ilusti kuidagi t88d teha.
Vasta
#31

kuna pole veel tellitud manuali kätte saanud ning netis saadav info on kah kahte moodi, siis oskab keegi öelda, kus kohas asuvad ke 30 originaalis peeglid.. kas tiibadel või ustel.. ja kas yhel pool aint...kui uksel


************

ise kysin, ise vastan.. ustel. sain manuali k2tte just (H) ...ainuke asi, et seal v6ix olla ka mingi mudelite ylevaade.. koos piltidegaWink
Vasta
#32

www.zone.ee/toyotaweb

yleval nyyd m6ned uued pildid. yritasin katkist armatuuri natuke paremax teha ja punast nahka siinna niimoodi poolikult panna, kuid ei tuld vist kuigi h2sti v2lja.. kogemusi kah pole, v6ibolla teen ymber.

teised pildid sellest, kuidas Chobram laepolstrit tegi. panin sinna kah selle punase naha.. nahk sinna vist ei sobi, aga suht kena j22b kui nurgad kinni saan.

yx pilt ka mis olukorras ukse ja muud polstrid. see halli vaibaga kaetud.

keevitus j2llegi korras ja varsti pilte kui kaugel keevitamine.
Vasta
#33

paar uut pilti www.zone.ee/toyotaweb

asi juba areneb, varsti saab v2rvima hakata.

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#34

Chobram Kirjutas:paar uut pilti www.zone.ee/toyotaweb

asi juba areneb, varsti saab v2rvima hakata.
keevitamisega harjutad alles kätt? Või see \"saksa-vene kompunn\" ei tööta heaste?

kui saad-julged, lase aga tugevama vooluga - võtab paremini-kindlamini kinni ja pärast pole nii palju rellaka kasutamist Smile
Vasta
#35

Ehh tõi....
Katsu rutem liikuma saada, jälle veidi ilusat vanakooli juures. Kuskohas tänapäeval seda nahka müüakse, pean oma masinale ka uued uksepolstrid vist tegema...

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#36

nahka igal pool myygill igasugused riide kauplused..

13, jah harjutan k2tt...algus oli jube...ja see keevitus ajab lausa nutma:S t2is pingel lasen, rohkemax ei saa yldse panna..sest kogu automaatika maha v6etud ja mingi keskmine pinge peal. teine asi on see, et midagi seal magnetiseerub 2ra (keevitusel endal) ja keevitus j22b peale...st koguaeg pinge peal..hoiad siis nuppu all v6i ei. (sry pole elektrik ei tea neid asjuToungue)

Ma arvan, et nad ei tee vahet kui vahetad 2ra, aga ees mootori juures on ju ka kere mingi kood..:S

praegu keevitatud, nyyd hakkama m6tlema, et kas kasutada keemilist v2rvi eemaldust v6i hakata maha laskma traadikaga.

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#37

juures siis yx Lada VAZ 21053. 89a oma. s6itnud 80 tuhat. eelmine omanik on hoidnud autot v2ga h2sti. puha originaal ja v2ga puhas ning korras.

ise suutsin sellega juba teelt v2ljas k2ia...:S

pildid www.pilt.ee/chobram

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#38

mu s6ber myyb 1000 eeki corollat 1979 aasta ja 4 ust
Vasta
#39

Niih!
Igivana teema ylesse korjatud. Tänase seisuga on see sama vana Corolla uuesti minuSmile Vahepeal tuli selle ehitamine Garaazi puudumise tõttu lõpetada ja auto sai uue omaniku, aga kuna too ei suutnud või viitsinud seda valmis teha, tõin vana armastuse uuesti õuele.
Seisukorrast niipalju, et lapiteki laadse auto tagaosa keevituse teen ümber ning nipet näpet veel, siis võib pahteldama ja värvima hakata.

Nagu ennegi ei ole ka nyyd plaanis taastada autot originaalis vaid hakkata sellega sõitma rahvasprinte,-rallisid.

Mõningaid juppe on veel vaja ning kokkuleppedki ses suhtes tehtud, kuid kui kellelgi miskit KE30 Corollale pakkuda, siis andke aga teada.
Fotoreportaaz kah kindlasti varstiSmile

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#40

Praeguse seisuga kere haljas ning rooste eemaldatud. Viimasel hetkel otsustasin veel ainsa v2rviall oleva osa kerel, parema tagumise tiiva, haljaks t6mmata ning otsus oli 6ige. Alt tuli v2lja pahtel ning pahtli alt niiskusest tingitud rooste, pindmine õnneks. Kogu kere haljas ning kapott, pagasnikuluuk ning uksed sammuti. Uuel nädalal peale pühi krunt selga ning pahteldama. Värv valitud auto tuleb sportlikule masinale iseloomulikult kahev2rviline valge-punane.

Endiselt ootan varuosade pakkujaidBig Grin

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne