kurtna laat
#1

vabandage,millal toimub see sügis kurtna laat?
Vasta
#2

3.oktoober see on pühapäeval...
Vasta
#3

aitäh.ja kas sinna läheb tallinnast ka mingi buss.
kui läheb siis võiksite öelda selle bussi numbri
Vasta
#4

sooviks ka pilgu peale sellisele üritusele visata! Smile

äkki siis keegi oskab üldse sellest rääkida, et mis kella aegadel see toimub jne... võibolla ka natukene täpsemalt asukohast, sest pole kordagi seal varem käinud!
Vasta
#5

Abiks ehk teema:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=8168

Asukoht sealsamas. Olgu ta siis siin uuesti:
http://www.unic-moto.ee/yritused/tagadi.jpg
Vasta
#6

Erik Kirjutas:äkki siis keegi oskab üldse sellest rääkida, et mis kella aegadel see toimub jne... võibolla ka natukene täpsemalt asukohast, sest pole kordagi seal varem käinud!

Lähem teave - http://www.unic-moto.ee/yritused/tagadi.jpg

Algusest niipalju, et paremad palad lähevad müügiks nii 8 ajal hommikul. Või isegi veidi varem.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

Kui palju kilomeetreid Tallinast Kurtnasse on? Ja mis teed pidi sinna kõigeparemini saab?
Vasta
#8

küsimus selline, et kui päris ostma sinna ei lähe, siis kas uudistama tasub üldse minna?

äkki saab mõned kontaktid jne... sest ega kui seal midagi head näed, siis järgmist laata oodata ei jõua. läheks lihtsalt huvipärast vaatama, et mis seal on ja kuidas see motomeeste turg välja näeb.
Vasta
#9

allah Kirjutas:Kui palju kilomeetreid Tallinast Kurtnasse on? Ja mis teed pidi sinna kõigeparemini saab?

Viide kaardile peaks kõik ütlema (vt mu eelmine postitus). Ehk siis paarkümmend kilomeetrit Viljandi maanteed pidi välja ja siis paremale.

Ma ikka eeldan, et kõik foorumilugejad on Eestimaa vähemalt põhimaanteede täpsusega läbi sõitnud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#10

Heh mina lähen ikka laupäevaõhtul kohale ära sest hommikul vaja ruttu raha mõne asjavastuvahetada . . .
Vasta
#11

Kiisale(lähim rongipeatus Kurtna/Tagadi jaoks) saab Tallinast Estonia ja Sakala vahelt marsadega üsna tihedalt. Aga mina ise soovitan rongimõnusid nautida, Balti jaamast Kiisale (Viljandi rong, kohe pärast Sakut, vist neli peatust enne Kohilat) ja sealt näiteks kahe jala peal paar kilomeetrit edasi..
Vasta
#12

Kas keegi teab, et millega sinna pealinnast kõige mugavam minna on? Kui rongiga minna, siis kas kohapealt tuleb palju edasi jala astuda?

Tahaks ikka ära vaadata, et milline see asi siis välja näeb.

Oskab veel keegi öelda, et kas muuseum ka lahti on? Ise arvan, et on, sest seal ju moto üritus või nii Smile
Vasta
#13

Mina lähen küll rongiga, ei teagi nagu mingit paremat varianti. Jala tuleb käia umbes paar-kolm km, igatahes mitte tapvalt palju.
Vasta
#14

Milleks rong/jalamatk (kui see muidugi just omaette eesmärk ei ole) - Herr WAX pakkus ju priiküüdi, ja veel üsna eksootilise:
(\"Siinkohal pakuksingi välja 4-5 vaba kohta Nysas Varahommikul. Tallinnast. Ostetud kola mahub kah peale\")
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne