bob-club
#1

Tere!
Ma olen tähele pannud, et siin AS EW ikka mingi tegevus pobide kallal toimub. Üks küsib siit seda ja teine sealt toda juppi mida vaja. Kas selline variant ei oleks kaalutav, et kõik pobiomanikud ühineksid. Nagu mingi klubi moodi asi äkki?
Ma usun, et see aitaks kokku hoida nii aega kui raha ja ma pakun alustuseks võiks siis asjast oma arvamuse kirjutada ja mõni rida ka sellest juba, et mis on ja mida vaja.

Minu poolt siis: on 2pobi sõbraga kahe peale. Üks pobi on laiali lammutatud ja ootab keevitusse minekut. Teine pobi ootab lammutamist. Enam-vähem on kõik vajalikud osad olemas, et üks korralik masin lõpuks kokku ehitada. Kuid ikkagi.
Puudu on esimene kõrvalistuja poolne uks, esigrill, korralikud stanged(mingid on olemas, kuid nende taastamise hinda ei tahaks hetkel teada) ja tulede prillid(mispärast sinna küll mosse omasid kruviti).:??? Mootor on 21ne oma. Vaja ainult saaled ära vahetada. Kas keegi oskaks soovitada, kuhu selle sooviga Tartus kõige parem minna on?

Pakkuda on üks pobi kere, mille kallal on paha-paha tehtud kunagi. Armattur välja lõigatud, sisu ei ole, põhja alla pahandust tehtud. Pole ilus vaatepilt...
Üks tagaluuk ja kapott on üle. Ja siis on veel teada 3pobi asukoht Tartu ümber, mida ei ole jõudnud veel vaatam minna.

Hetkel vist siis kõik...
Vasta
#2


Akkan ka kevadel projekti tegema, üks võimalikke kandidaate on pobi (veel olen mõelnud M400 ja Vana Volga). Pobiklubi oleks asjalik mõte, eks siis iljem näeb
Vasta
#3

aga kui pobi pole kas siis saaks liikmeks?

Chevy Nova,Bmw528,Audi 200 20v Quattro Avant,Volvo 144,Opel Kadett 74,M412
Vasta
#4

heh...ma arvan, et kõik asjast huvitatud on teretulnud.
Vasta
#5

Tartus on üks pobi kannikese tänaval, käisin tuula mootorit ostes sääl, aga ajapuudusel ei jõudnud küsida
Vasta
#6

kus see maja on kannikese tänavas mis nr ma elan ise siin samas ja käiks uudistamas:keersilm
Vasta
#7

asjalik mõte, ikka omavahel hea vahetada suhelda ju ! Kokkutulek ka siis hea korraldada...
Vasta
#8

pobiklubi juba ammu loodud ja lähimal ajal ehk saab ka ametlikuks. kokkutulekuid on olnud 2. üks kevadel, teine üleeile tallinnas. Kui huvi tunnete siis infot saate foorumist:
http://www.zone.ee/pobeda
ning tel.
05109332
05041135
klubis on liikmeid hetkel 14 kuid huvitatud on veel teisigi. ka on olemas foorum.
priit kuldsaar

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#9

Jep, mina oma kahe Pobedaga ka liige ja mõlemast kokkutulekust osa võtnud.
Vasta
#10

te peaksite Bobi-klubi rohkem reklaamima
Vasta
#11

klubi tegelenud ligi pool aastat. plaan ka ametlikuks teha. praegu pusime põhikirja kallal. suhtleme omavahel päris palju, vahetame juppe, kirjandust. Kui kellelgil veel huvi võtku ühendust.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne