Teema on suletud

laagri rondikõks 2004
#1

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=18018
mida arvate sellest üritusest(ma pakun välja et halba)üldiselt



endale küll ei meeldi ja pilte vaadates ja juttu lugedes saaks sealt nn. romude hunnikust nii mõnigi mees endale ihaldatud jupi.


üldiselt väga s*tt üritus minu jaoks SadSadSadSadSad



Bmw 750 ILA Highline 1992
#2

halb päev vanatehnikale Sad
#3

Kellele on kulbiga antud,kellelt kulbiga võetud--kurb.KRT nagu mu oma õemees--peaasi et \"nalja\"saaks,sõidame kõik puruks,pärast risud emex´isse ja raha joome maha.

Lugupidamisega Lune
#4

Kummaline, mina näen seal vanu VAZ, Moskvitš, ZAZ marki sõidukeid mida toodetud sadu tuhandeid. Ei ühtki, mida Eestis vähe või eriti heas korras eksemplare (Pobeda, GAZ-21, ZIM vms).
Või ongi siin foorumis kombeks haliseda paratamatuse üle, et vanad autod kord otsa saavad ja romuralli moel lõpu leiavad.
Noh, mõni muidugi on uhke et tal hunnik moskuute õue peal roostetavad, midagi ei tee nendega aga ise on uhkust täis et ta selline kõva vanarauafänn on.
#5

k2rpman Kirjutas:üldiselt väga s*tt üritus minu jaoks SadSadSadSadSad
nagu ma su SR jutust aru saan, siis halb seetõttu, et ise midagi lõhkuma minna ei saa. Nojah, ära nuta - nii on ilmselt paremgi.

su enda sõnad ju:
k2rpman Kirjutas:tuleks ka , aga oma volga on ikka liiga armas mulle :oops: :oops: :wink: :cry



perekonna väärtus ikkagi :wink: :wink:
#6

RED Kirjutas:Või ongi siin foorumis kombeks haliseda paratamatuse üle, et vanad autod kord otsa saavad ja romuralli moel lõpu leiavad.
kas sa enda postile eelnevat posti lugesid? Paremini ei saagi nagu öelda:
lune Kirjutas:Kellele on kulbiga antud,kellelt kulbiga võetud--kurb.KRT nagu mu oma õemees--peaasi et \"nalja\"saaks,sõidame kõik puruks,pärast risud emex´isse ja raha joome maha.
asi on juba põhimõttes - lõhkuda meelega ning mingi vägagi kahtlase väärtusega lõbu pärast on meie seast paljude silmis tegevus, millest LIHTSALT EI SAA ARU. Ellusuhtumise küsimus.

tõmban julma paralleeli: ristiusukirik on meid õpetanud laipu mitte rüvetama. Aga sama hästi võiks ju inimlaipa suhtuda - et ok, enne mahamatmist kasutame teda poksikotina, anname ta nekrofiilide hoida jne. On ju inimlaip täpselt sama kasutu-väärtusetu kui autovrakk. Ning nõnda, nagu ühe maine tee lõpeb üldjuhul mulla all, leiab teine oma lõpu näiteks emexis.
antud näide ei ole vaid autode kohta. Hõlmab igasuguseid kasutuid asju - üldjuhul inimesed vabanevad kasututest asjadest neid pulbriks tagumata.
#7

13piisab Kirjutas:
k2rpman Kirjutas:üldiselt väga s*tt üritus minu jaoks SadSadSadSadSad
nagu ma su SR jutust aru saan, siis halb seetõttu, et ise midagi lõhkuma minna ei saa. Nojah, ära nuta - nii on ilmselt paremgi.

su enda sõnad ju:
k2rpman Kirjutas:tuleks ka , aga oma volga on ikka liiga armas mulle :oops: :oops: :wink: :cry



perekonna väärtus ikkagi :wink: :wink:
muidugi ära ei ütleks sellisest asjast, JUHUL kui mulle vana rooste ei meeldiks.


aga kuna mulle on hakanud ikka vana roostes plekk ikka üpris palju meeldima siis ei kiida seda heaks.


aga kui ma oleks mingi uue saasta lover , siis muidugi läheks. mingit moodi peaks siis ennast välja elama ju.


kuna endal on üks vanemat sorti masin ja kui ikka mingi hoog peale tuleb siis lähen ja näpin jälle midagi, aga SR-lased selle asemel et nokkida auto kallal , nemad lõhuvad neid

Bmw 750 ILA Highline 1992
#8

13piisab, kas sa võtad auto voodisse kaasa või milles asi kui sa tõmbad enda arust arukaid paralleele autode ja inimeste vahel?!

Kuulge no mõelge peaga, kas te lähete metalli vastuvõttu inimestele rusikat vibutama et see mis nad teevad on \"kahtlase väärtusega lõbu\" - hävitavad ju ka nemad autosid! Sealhulgas on mitmeid haruldasi originaalkorras ning hästi säilinud autosid olnud - sellest saan ma aru, kuid teatud kriitikameel võiks olla et tavalisi Žiguli, Vaz, Zaz, Opeli mitte taga nutta mis oleks leidnud otsa kas romurallil või korrosiooni läbi, rariteete millel on autoajalooline väärtus ja vähe eksemplare järel, neid seal pole!!!
Totter on olla autorontidesse niivõrd kiindunud et nendega iga hinna eest maakera katta ning ohata et \"küll on tore et meil küll igal pool autod on, surnud suguvõsa las leiab ise tee surnuaeda, peaasi et meil autorondid igal pool roostetavad ja loodust risustavad\"!!!
Väike enesekriitika võiks kah olla teil, minu kui kõrvaltseisja jaoks on see mõttetu nutulaul. Korraldajad ütlesid alguses juba ära, et haruldasi ja väärtuslikke autosid platsile ei aeta, nii et siin SR.org foorumi kasutajaid sõimata on küündimatu.
#9

Kahju muidugi kui mõni rariteet mädaks sõidetakse ja siis pressi alla läheb aga asjal ikka plusspool ka - näiteks pärast emex`i kampaaniaid kadus Õismäelt vanemate maja eest ära kolm seal vedelenud vrakki (Rekord,Ascona,VAZ) mis olid seal seisnud vähemalt 5 aastat.
Võiks ju viimasegi mosse ja sigulli ja sapika endale koju lohistada aga mis sellest tolku - kõigiga ei jõua tegeleda ja ära mädanevad ikka.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
#10

RED Kirjutas:Kummaline, mina näen seal vanu VAZ, Moskvitš, ZAZ marki sõidukeid mida toodetud sadu tuhandeid. Ei ühtki, mida Eestis vähe või eriti heas korras eksemplare (Pobeda, GAZ-21, ZIM vms).
Vaz, Zaz jne. marki sõidukeid on võibolla tõesti toodetud sadu tuhandeid, see aga ei tähenda, et neid kunagi Eestisse nii palju toodi. Ja ei saa öelda, et tänasel päeval seda tüüpi autosi Eestis palju oleks, tänu sedalaadi üritustele ja \"hoolitsevatele\" inimestele jääb neid iga päevaga järjest vähemaks. Minu arvates on selline autode lõhkumine lihtsalt nõme. Need autod võivad ju tõesti olla \"rondid\", mis kõlbavad ainult emeksisse, aga ma olen siiski üsna kindel, et nii mõnigi huviline saaks sealt endale vajalikke juppe kui mitte terve doonori. Inimesed on lihtsalt liiga laisad; selle asemel et otsida sobiv ostja, visatakse pealtnäha väärtusetu asi lihtsalt minema. Ja eriti tore, kui seda saab nö. \"pauguga\" teha. Rahvale on ikka tsirkust ja leiba vaja.

RED Kirjutas:Korraldajad ütlesid alguses juba ära, et haruldasi ja väärtuslikke autosid platsile ei aeta...

Millised on korraldajate jaoks haruldased ja väärtuslikud autod?
Pobeda? Gaz 21? Neid on ju ka toodetud sadu tuhandeid, lõhuks äkki ära? Ma olen enam kui kindel, et täna õhtul mõni sellistest autodest oma lõpu leiab.

Nõme üritus igatahes.

#11

Kunagi on ka see \"tavaline\" VAZ või Mosse ju samamoodi uunikum.Ei oska paraku arvatagi,kui palju Volgasid,Pobedasid,vanemaid suuri Lääne masinaid jm.nendel romutamistel täiesti mõttetult hävitatud on...Sad


RED Kirjutas:13piisab, kas sa võtad auto voodisse kaasa või milles asi kui sa tõmbad enda arust arukaid paralleele autode ja inimeste vahel?!

Kuulge no mõelge peaga, kas te lähete metalli vastuvõttu inimestele rusikat vibutama et see mis nad teevad on \"kahtlase väärtusega lõbu\" - hävitavad ju ka nemad autosid! Sealhulgas on mitmeid haruldasi originaalkorras ning hästi säilinud autosid olnud - sellest saan ma aru, kuid teatud kriitikameel võiks olla et tavalisi Žiguli, Vaz, Zaz, Opeli mitte taga nutta mis oleks leidnud otsa kas romurallil või korrosiooni läbi, rariteete millel on autoajalooline väärtus ja vähe eksemplare järel, neid seal pole!!!
Totter on olla autorontidesse niivõrd kiindunud et nendega iga hinna eest maakera katta ning ohata et \"küll on tore et meil küll igal pool autod on, surnud suguvõsa las leiab ise tee surnuaeda, peaasi et meil autorondid igal pool roostetavad ja loodust risustavad\"!!!
Väike enesekriitika võiks kah olla teil, minu kui kõrvaltseisja jaoks on see mõttetu nutulaul. Korraldajad ütlesid alguses juba ära, et haruldasi ja väärtuslikke autosid platsile ei aeta, nii et siin SR.org foorumi kasutajaid sõimata on küündimatu.
#12

No lõpuks jõudis see siis ka siia...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne