Homme Kurtna üritus!!!
#1

Ärge siis maha magage
Vasta
#2

Pange siis siia kirja, mida keegi head ka ostis !

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#3

Tagurpidi eeblid K750/M-72, koos gaasirulliga kokku 200.-!!!
M-62 (Ural) komplektne mootor 2000.-
Muud nipet-näpet veel, aga need võiks pigem kulumaterjalideks lugeda.
Vasta
#4

Keegi Her. ostis endale euroameerika tüüpi numbriga M401-e.
Tuli Viljandi MNT.-l vasta, oli treileri peal.
Vasta
#5

Ma ostsin endale ainult Jawa (360 vist) paagi Smile
EDIT: 50.- oli see korras paak.
Vasta
#6

Ta ei ostnud....aga myys seda 1500 euro eest....aga valus ront oli =P

Regardman Kirjutas:Keegi Her. ostis endale euroameerika tüüpi numbriga M401-e.
Tuli Viljandi MNT.-l vasta, oli treileri peal.
Vasta
#7

Hommikul kell kuus hakkasime sõbraga tulema, mõlemal kahepeale 40.- taskus. Hääletasime siis veidi ja peale võttis lõpuks ei keegi muu kui hr. Mati Leivategija oma hüüru pritsiautoga Big Grin

Peale pikka otsimist sain laadalt puuduoleva planeta spordi küljekarbi (tasuta, kui müüja juhtub seda lugema siis suured tänud!) ja ühe vanakooli tulemasina.
Vasta
#8

Kahjuks arvestades oma tühje taskuid ,ei saanud laadale,aga oli ilus päev oma kallikesega(millest loodame ,et mu naine teada ei saa!)-kuigi kasu oli asjast päris palju--sain omale suht korraliku k750ne doonoriks(see korralikum kui mu oma 650nd).Ja kui arvestada,et vahe ainult mootoris,siis mine tea-doonorist saab ehk veel prioriteetWink

Lugupidamisega Lune
Vasta
#9

Mina olin ka seal ilma rahata. Aga nägin seal ühte tuttavat kellelt 25 võlgu võtsin ja oma projektile korraliku sadula koos kinnitustega ostsin.

Oleks ma teadnud, et seal nii palju juppe ja isegi üks terve K-58 oli, siis oleks ma kuskilt raha rohkem kaasa haaranud.

Kas nüüd järgmine sama laadne üritus on järgmine aasta alles?
Vasta
#10

Sai ka hommikul nelja aegus starditud !!!!!! Sain ilusa m400 esistange ära taastatud 500kr!!!! Mille üle väga hea meel
Vasta
#11

ma nii kuravlt seisin ja vaatasin kuidas M-1-A ja vist K-55 läksid 250eek tükk Sad muidugi ei olnud need kompleksed aga siiski...
Vasta
#12

iž jup-2 mootor = 200EEQ.

Tore üritus!
Vasta
#13

Laadal oli põhiliseks rahaühikuks 25 eeku, millest sai veel viieka alla kaubelda. Sain juppe oma IZ-56-le,49-le, Gaujale, Deltale ja sõbradele ka.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#14

simsoni paak 50 eeku.izh-i reguleeritavad tagaamordid 50 eeku
2 tükki.
Vasta
#15

silverMR Kirjutas:Ma ostsin endale ainult Jawa (360 vist) paagi Smile
EDIT: 50.- oli see korras paak.
Terve paak ja 50 krooni??? Mis kell see oli? On värv ja kroom muidu korralikud?
Vasta
#16

Ostsin omale alma 2 ratast mõned tuled salongivalgustustuli komplektne ja uus 20kr ja siis kobeda velje kah 21kr... To mosse mis 1500 euri maksis oli ikka eriti kohe sara isegi pahtlit ei olnud viitsitud panna vaid sprayga värviparandusi tehtud . . .
Vasta
#17

keegi pilte ka tegi?

Pots ja postivahe.


Vasta
#18

Mul oli taskus raha ........aga ei ostnud mitte midagi =P
Miks ? Sest üks mu motikatest on hetkel veel avariiline ja nõuab palju raha =P
Vasta
#19

Regardman Kirjutas:Keegi Her. ostis endale euroameerika tüüpi numbriga M401-e.
Tuli Viljandi MNT.-l vasta, oli treileri peal.
pigem oli see Müüja
http://www.zone.ee/markend/pildid/alma.JPG
Vasta
#20

Esitule IZ-350-le 100 EEK eest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne