IZ kombi esivõre
#21

Nii ju oligi.
Moskvas toodeti Kombisid,millel üldjuhul kroomvõre, kandilised tuled, välised uksekäepidemed.
Izevski tehas hakkas aga tootma ümarate tulede ja püstiste esisuunatuledega IZ-Kombit, millel oli esiosa nagu IZ-412-lgi.

Aga millseid rattakilbialuseid iluvõresid erinevatel kombidel kasutati? Minu teada on neid võresid läbi aegade vähemalt 4 erinevat varianti.
Vasta
#22

Hõljuk Kirjutas:Nii ju oligi.
Moskvas toodeti Kombisid,millel üldjuhul kroomvõre, kandilised tuled, välised uksekäepidemed.
Izevski tehas hakkas aga tootma ümarate tulede ja püstiste esisuunatuledega IZ-Kombit, millel oli esiosa nagu IZ-412-lgi.

Aga millseid rattakilbialuseid iluvõresid erinevatel kombidel kasutati? Minu teada on neid võresid läbi aegade vähemalt 4 erinevat varianti.
Moskva tehas ei tootnud mitte kunagi laugpära kombisid. Moskva tehas tootis universaalkerega Moskvitše, neid oli nii 2 või 4 ümara tulega 60ndatel, kandilise laternatega 70ndatel.
Iž Kombit e. Iž 1500 e. Iž 2125 e. \"vananäoline\" kandiliste laternatega toodeti Udmurtias aastail 74-81, Iž Kombit e. Iž 2125-01 e. modifitseeritud ümarate tuledega mudelit aga alates 82 kuni lõpuni ja ikka Iževskis.


Ratta ilukilbi alused võrud olid varase versiooni (74-81) Kombil ainulaadsed ja teistele mossedele samasugusi ei paigaldatud. Vaata http://www.mosseliiga.ee/rapla/ks4.jpg
Vasta
#23

sattus just eile näppu Za Ruljom 1973-6, kus siis 2125 tootmise alustamisest teatati. pildid küll värvilised, aga udused.
Vasta
#24

ega keegi ei oskaks mind juhatada mõnede kombi rattavõredeni? võiksin vastu anda M408 või M2140-e mitte perfektses korras rattavõred. võin ka osta.

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta
#25

Lingi siia üks pilt kus saab neid veljerõngaid näha,mingisugused
seisavad garaazis.

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#26

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=12602
Kahes viimases postituses pakkumised võiksid huvi pakkuda liikmele Overspeed.
Kui teil midagi sellist pakkuda palun teatada mulle või Overile (käib hetkel harva foorumis). Kombi ilukilbi äärist vastu pakkuda kahjuks ei ole.
Vasta
#27

kombi rattavõred pidada sellised välja nägema:

[Pilt: kombi_rattavore.jpg]

oma rattavõrede müümisest ma kahjuks huvitatud ei ole, kuid kui leiate mulle kombi omad, võin vahetada ja hea seisukorra puhul ka peale makstaWink

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne