Nostalgia atribuutika

Minul lapsena oli selline,rohelist värvi.
Vasta

Kunagi, nii umbes tosin aastat tagasi, sai lubatud ja ongi tehtud.
Igal enesest lugupidaval omnibussi sohvril olid päikesesirmid kenasti dekoreeritud, igatmasti vimpleid, märke jms.
   
   
   
   

ps. asjad on üle., aga mitte müügiks, st kui õigesse kohta läheb, siis palun.


Vasta

Need plastmassvidina, kuidas iganes neid nimetatakse, sellega seoses nostalgiline mälestus. ´90 algus, maakooli lapsed viidi Robur? bussiga kooliekskursioonile Palamusele, kusagil pärast Tartut toimus metsapeatus, tüdrukud paremale ja poisid sinna, kus parem. Üks klassiõde leidis tee ääres taolise vidina, millel oli kiri: AIDS ohustab ka sind!
Vasta

On kohvritäis 8 mm super omavõetud filme õndsast sotsialismiajast. Kas kellegil on töö ärateinud ja nüüd seisma jäänud 8mm filmiscannerit (teeb ümber mälukaardile) ? Sooviks osta või rentida.         JM
Vasta

Kui on super 8 filmil olemas huvitavat materjali igapäevaelust, siis ilmselt parim lahendus oleks seda materjali jagada ETV saatega "8mm elu", kes siis digivad selle materjali korraliku masinaga ära ja loevad ka teksti peale.
Kuna vahepeal (peale mu oma pere filmide digimist) on aeg edasi läinud, siis on müüki tulnud mingisuguseid taskukohaseid skannereid nagu see ja see aga kahjuks ei oska ma nende kvaliteedi osas sõna võtta.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Üks see ja see oligi osta.e oksjonil. Lõpu aeg kooserdasin mujal. Ei riskinud kohe oma lõpphinda üles panna- nagunii mõni obesekellatükk pakub üle. Ühekordne ost- 8mm filme juurde ei tule enam. Muidu peaks olema  ülesvõetud sovhoosi tuletõrjevõistlusi, ekskursioone, põllutööd, motokross, võibolla mõni pulmgi. VDNH Moskvas, Kartuste-Kallase pere esivanemate alaanide kodu- koobaslinn Sufut-Kale jne .
Vasta

Tsitaat:nagu see ja see aga kahjuks ei oska ma nende kvaliteedi osas sõna võtta.
Olen fotokate ja mitmete videokaameratega proovinud. Mida suurem resulutsioon, seda ähmasem pilt on tulnud. Siin ühel reso 1440x1080 ja teisel 240. Ma enne ostu tahaks mõlemat proovida ja esialgne mulje kaldub selle 240 poole. Arvestan oma kogemust, et 240 või mingi 400 resoga jäävad näha filmil olevad hõbeda terad. Kõrgem reso minu meelest määrib need terad mingiks segapudruks ja tulemus pole hea. Kasutab vist mingit tarkvara, mis on fotokasse või videokaamerasse sisse kirjutatud. 


Antud riistade kohta arvamus puudub.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne